ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

צריכים ביובית באופקים? או אולי שרותי שאיבת ביוב באופקים? הגעתם לכתובת הנכונה. המרכז לביוביות ושאיבות, שרותי ביובית במחירים הזולים ביותר ובזמינות מיידית 24 שעות ביממה.

סתימת הביוב חזרה? הבית הוצף בביוב? מערכת הניקוז לא עובדת בצורה תקינה? בכל המקרים האלו הכתובת הנכונה לטיפול במקרה היא הביובית.

מהי ביובית ומהם תפקידיה?

ביובית זהו כינוי לאוסף מערכות אשר התפקיד שלהם בעיקר לתת מענה עבור תקלות בתשתית הביוב והניקוז, אך לא רק זאת אלא הביובית אף משמשת לצרכים מגוונים כדוגמת הקמת תשתיות בנייה, שאיבת והובלת חומרים ועוד.
הביובית מתבססת על 2 יכולות עיקריות אשר מעניקות לה:

יכולת שאיבה – בזכות משאבת וואקום עוצמתית ניתן בעזרת הביובית לבצע:

  • שאיבת ביוב
  • שאיבת הצפה
  • שאיבת מים
  • שאיבת מפרידי שומנים במסעדות וגני אירועים ועוד.

יכולת הפקת לחץ מים גבוה – לחץ המים הגבוה שמפיקה הביובית מאפשר לצוות הביובית לבצע מגוון רחב של עבודות כדוגמת:

  • פתיחת סתימות ביוב
  • חיתוך שורשים בביוב
  • שטיפת קווי ביוב
  • שטיפת קווי ניקוז ומרזבים
  • שטיפת בורות ביוב, בורות ספיגה ועוד

כמובן שצוות הביובית משתמש בציוד עזר נוסף לשם עבודתו השוטפת, החל מציוד עבודה וחפירה וכלה בציוד כדוגמת משאבות ביוב ניידות, אמצעי צילום קווי ביוב, רובוטים למערכות ביוב, אמצעים לתיקון צנרת השיטות אל הרס וכן הלאה.

ביובית באופקים

שאיבת ביוב באופקים

מתי יש צורך בשאיבת ביוב?
הצורך בשאיבת ביוב עולה כאשר לא אפשרי להזרים את הביוב למערכת הביוב המרכזית, מאחר ולא קיים חיבור אליה. ולפיכך עבור ריקון המיכלים אשר אוגרים את הביוב יש צורך בביצוע שאיבת הביוב.
מצבים לדוגמה: שירותים כימיים, בור ספיגה, בור רקב ועוד.
כמו כן, כאשר פסולת רבה אשר מצטברת במערכת הביוב פוגעת בתפקוד מערכת הביוב ואף יוצרת סתימות ביוב, נדרש לבצע שאיבת ביוב כך שכל הפסולת תרוקן החוצה ממערכת הביוב.

כיצד שואבים ביוב?

הביובית מצוידת במכלול שאיבה מתקדם ויעיל הכולל: מיכל אגירה / אחסון, משאבת וואקום / יניקה, צנרת שאיבה.

צוות הביובית שואב את הביוב או כל חומר אחר ישירות למיכל המותקן על גבי הביובית ומוביל אותו לאתר מורשה, שם תכולת המיכל מרוקנת ומתבצע תהליך של טיהור השפכים.

כאשר אין גישה לביובית כך שלא ניתן לבצע את השאיבה באמצעות הביובית,  צוות הביובית ישתמש במגוון עזרים כדוגמת משאבות ביוב טבולות ומשאבות ניידות אשר בעזרתן יוכל להגיע לכל נקודה ולבצע את שאיבת הביוב באופן יסודי ללא קושי.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות בעלי ניסיון רב בכל שרותי הביוב ובכללן בשרותי שאיבת ביוב באופקים. אנו מעמידים לרשותכם מגוון ביוביות באופקים לכל צורך 24 שעות ביממה.

חיתוך שורשים בביוב באופקים

שוב חזרה סתימת הביוב? כל חודשיים אתם מזמינים ביובית לפתיחת סתימת הביוב? יתכן שהגורם לסתימת הביוב הוא חדירת שורשי צמחיה למערכת הביוב.

סביר להניח שאתכם סביבת הביוב מרתיעה ואף מגעילה, אך עבור השורשים סביבת הביוב אטרקטיבית ומספקת להם תנאי מחיה נוחים החל ממזון אורגני בשפע ועד תנאי לחות וטמפרטורה אופטימלית. לכן, השורשים מתעבים ומתפשטים בצנרת הביוב וגורמים לצרות רבות החל מסתימת ביוב ועד לסדקים ושברים במערכת הביוב ואף לקריסת קווי ביוב.

שאיבות ביוב באופקיםכיצד מטפלים בבעיית השורשים בביוב?

הטיפול בבעיית השורשים בביוב מחייב טיפול יסודי אחרת התופעה לא תמוגר לחלוטין, אפילו שורש קטן שישאר יתפתח במהירות ויאפשר את חזרת המטרד במלוא העוצמה.

אז כיצד מחסלים את השורשים בביוב?

בשלב הראשון יש לאבחן את ממדדי התופעה, מהי צפיפות השורשים עד לאן הם חדרו וכן הלאה, עבור כך יש לבצע צילום קו ביוב ולפענח את ממצאי הצילום.

לאחר מכן נבצע את חיתוך השורשים בביוב באמצעות רובוטים מיוחדים לעבודות צנרת או ע"י דיזת חיתוך שורשים אשר מחוברת לקצר צינור הלחץ של הביובית. הדיזה מורכבת מסכינים חדירים ובעת הפעלת לחץ המים של הביובית הסכינים מסתובבים במהירות עצומה ולא משאירים לשורשים כל סיכוי. לשם השלמת הטיפול אנו מבצעים טיפול מונע התפתחות שורשים, זהו טיפול הדברה ידידותי לסביבה.

במידה וקיימים נזקים כדוגמת שברים בצנרת הביוב, נבצע תיקון אל-הרס לצנרת. תיקון זה מתבצע ע"י החדרת אמצעים מתקדמים למערכת הביוב כך שנתקן אותה ללא הרס הריצוף וחפירה אשר יגרמו לבלאגן, עלויות כספיות כבדות וכאב ראש מיותר.

צריכים שרותי ביובית באופקים? הגיעה הזמן לשאוב את בור הספיגה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר ו/או ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אתם מוזמנים ללחוץ כאן להתרשמות מהמחירון המפורט שלנו

שירותי ביובית בקרבת אופקים: שאיבות ביוב באשקלון | ביובית בשדרות | שירותי ביובית בקרית גת