ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

אם אתם מחפשים שירותי ביובית באלעד במחירים משתלמים הגעתם למקום הנכון!

חברת המרכז לביוביות ושאיבות מציעה את כל שירותי הביובית בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה. בין שירותינו תמצאו: שאיבת ביוב, צילום צנרת ביוב, שאיבת הצפה, משאבות טבולות ופתיחת סתימות ביוב

ביובית באלעד

שירותי ביובית באלעד

אנו במרכז לביוביות ושאיבות מציעים את כל שירותי הביובית באלעד. בין השירותים שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של שירותי ביובית, שירותי שאיבות ושירותי אינסטלציה.

העובדה שאנו מציעים את כל השירותים האלו תחת קורת גג אחת, מהווה יתרון גדול. בזכות כך אנו חוסכים ללקוחותינו היקרים כפל עלויות וטרחה רבה שהייתה נגרמת להם אילו היו צריכים להזמין מספר בעלי מקצוע שונים.

להלן מדגם מייצג של השירותים שאנו מציעים:

 1. שירותי שאיבה:
  * שאיבת ביוב: כדוגמת שאיבת בורות ספיגה, שאיבת שירותים כימיים.
  * שאיבת מים: כדוגמת שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים ממרתף.
  * שאיבת מפריד שומנים: מפריד שומנים זהו התקן שמטרתו לשמור על איכות הסביבה ולמנוע פגיעה במערכת הביוב כתוצאה מהזרמת שומנים אורגניים. התקנת המפריד, שאיבתו ותפעולו מוסדרות בתקנות והן חובה מכוח החוק.
  * שאיבת הצפות: שאיבת הצפות בכל היקף. הצפות עשויות להיגרם כתוצאה מנזק צנרת, חדירת מי גשמים ובשל כשל במערכות הניקוז.
 2. שירותי ביובית:
  * שטיפת קו ביוב: שטיפת קווי ביוב יזומה אחת לתקופה תמנע תקלות חמורות כדוגמת סתימת ביוב.
  * פתיחת סתימת ביוב: שחרור סתימות ביוב מבצעים אך ורק ע"י ביובית. הביובית מצוידת במערכות מתקדמות שיבטיחו עבודה מקצועית ואיכותית.
  * חיתוך שורשים בביוב: חיתוך שורשים בביוב באמצעות דיזות סכינים מתקדמות או רובוט לביוב. את חיתוך השורשים יש לבצע בדייקנות וביסודיות, אחרת השורשים עשויים לחזור ואף בעוצמה גבוהה מאשר הייתה קודם. חשוב לדעת, השורשים גורמים לא רק לסתימות ביוב אלא גם לפגיעות קשות במערכת הביוב כדוגמת מעיכת קווי ביוב ונתקים בקווי ביוב.
  * ניקוי מרזבים וקווי ניקוז: ניקוי ושטיפת מרזבים וקווי ניקוז בלחץ מים גבוה. ניקוי מערכות הניקוז אחת לתקופה יבטיח את תקינותן וימנע הצפות מים.
  * שירותי ביובית לחניונים: צריכים שירותי ביובית לחניון תת קרקעי? לביובית משאית רגילה אין גישה ויכולת לבצע את העבודה. אנו עומדים לרשותכם עם ביובית נמוכה, אשר מסוגלת לתת מענה ושירותי ביוב מלאים גם במקומות אליהם לביובית משאית אין יכולת גישה.
 3. שרותי אינסטלציה:
  * צילום צנרת ביוב: צילום צנרת ביוב מבוצע באמצעות רובוט לצילום קווי ביוב או מצלמת סיב אופטי. צילום הצנרת ישקף לנו תמונה מלאה של המתחולל בתוך הצנרת. שורשי צמחייה חדרו לקו הביוב? אבן חוסמת את זרימת השפכים? צילום קו ביוב יפתור לנו את התעלומה.
  * תיקון צנרת ללא הרס: צריכים לתקן שבר בקו ביוב? או אולי מעיכה בצנרת? באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לבצע את התיקון במינימום זמן ועלויות. תיקון צנרת בשיטות אלה יספק לכם שקט לשנים רבות בזכות עמידותו של התיקון. השיטות המובילות לתיקון צנרת ללא הרס: התזה אפוקסית, שרוול צנרת ופאצ' צנרת.
  * איתור נזילות: ע"י מאתרי נזילות מנוסים אשר מצוידים במיטב הציוד כדוגמת מצלמה תרמית, מכשיר איתור בגז, בלונים לבדיקת לחץ ועוד.
  * רובוט לביוב: רובוט לעבודות צנרת ביוב מספק לנו מגוון רחב של פתרונות מתקדמים.
  * משאבה טבולה: מחלקת השאיבות שלנו מציעה את כל שירותי המשאבות הטבולות: התקנת משאבות טבולות, תיקון משאבות טבולות, משאבה טבולה למכירה ועוד.
  אצלנו ניתן למצוא משאבות טבולות מתוצרת מיטב היצרניות העולמיות כדוגמת Pedrollo פדרולו איטליה.
  * התקנת קווי ביוב: התקנת קווי ביוב ע"י צוות מקצועי ומיומן, שימוש בחומרים איכותיים ועבודה על פי התקנים המחמירים ביותר.

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב זהו השירות הנפוץ ביותר שנעשה עי"י ביובית באלעד או בכל מקום אחר.
פתיחת סתימות נעשית באמצעות 2 מערכות אשר מפעילות כוחות שונים:

 1. מערכת לחץ מים – באמצעות משאבת מים חזקה במיוחד הביובית מפיקה לחץ מים אדיר. המים זורמים דרך צינור הלחץ ויוצאים מדיזה אשר מותקנת בקצהו. לחץ המים גורם לתנועה מהירה במיוחד של צינור הלחץ, אשר יגרום לביקוע וסילוק הפסולת אשר גרמה לסתימת הביוב.
 2. מערכת שאיבת וואקום – באמצעות כח וואקום עוצמתי במיוחד, הביובית שואבת את הפסולת שהצטברה במערכת הביוב. השאיבה למעשה מנקה את המערכת מפסולת שגורמת להפרעות בתפקודה.

שאיבות ביוב באלעד

אם יש לכם צורך בשירותי ביובית באלעד, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל שירות אדיב ומקצועי. אגב, אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי חינם לחלוטין.

שירותי ביובית בקרבת אלעד: ביובית במרכז | שאיבות ביוב בפתח תקווה | שרותי ביובית בשוהם