ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שירותי ביובית בלהבים? הגעתם למקום הנכון!
במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו שירות אדיב ומקצועי, זמינות בכל שעה ביממה ואת המחיר הטוב ביותר!

ביובית בלהבים

ביובית זו משאית מתקדמת שנבנתה ונועדה לטפל בתשתיות ביוב וניקוז. הביובית מצוידת ביחידת לחץ מים עוצמתית, אשר כוללת מיכל מים נקיים שיוזרמו במהירות אדירה לצינור לחץ מים, ויפרצו החוצה דרך דיזה אשר מורכבת בקצה הצינור. בנוסף, מצוידת הביובית במערכת שאיבה עוצמתית ביותר, אשר כוללת משאבת יניקה שתשאב את החומרים ישירות למיכל המותקן על גבי הביובית.
בזכות מערכות אלה וציוד עזר נוסף כדוגמת מצלמות ביוב, כלי חפירה, משאבות ניידות וכן הלאה, צוות הביובית מסוגל להתגבר ולתת מענה לכל תקלה או צורך בתחום הביוב.

ביובית בלהבים

הביובית נועדה לביצוע מגוון שירותי ביוב, כאשר העיקריים הינם:

 • פתיחת סתימות ביוב – פתיחת כל סוגי הסתימות: פתיחת סתימה בקו מטבחים, פתיחת סתימת ביוב, סתימת בטון ועוד.
 • שאיבת ביוב – שאיבת בור ספיגה, שאיבת שירותים כימיים, שאיבת בור משאבה, שאיבת שפכים.
 • שאיבת הצפות – שאיבת מים, שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממרתף ועוד.
 • חיתוך שורשים ממערכת הביוב – באמצעות רובוט לעבודות ביוב או ע"י דיזת חיתוך שורשים.
 • שירותי ביובית נמוכה – מתן שירותי ביובית בחניונים תת קרקעיים ומבנים נמוכים וצרים.

וכן שירותי ביוב ואינסטלציה נלווים כדוגמת:

 • שטיפת קווי ביוב – בעזרת לחץ המים של הביובית. שטיפת קווי ביוב מבוצעת בדרך כלל כתחזוקה מונעת לשם מניעת סתימות ביוב, וכן עבור הפגת ריחות רעים מהביוב.
 • צילום צנרת ביוב – צילום צנרת ביוב יספק תמונה ברורה של המתרחש בקו הביוב ויאפשר לנו להבין האם קיימת תקלה. אנו מבצעים צילום צנרת ביוב באמצעים מתקדמים כדוגמת מצלמות ביוב ורובוט לצילום קו ביוב.
 • שטיפת קווי ניקוז ומרזבים – בדומה לשטיפת קו ביוב, גם שטיפת קו ניקוז נעשית באמצעות לחץ המים של הביובית. שטיפת קו ניקוז תמנע הצטברות פסולת בקו הניקוז, ועל ידי כך תאפשר תפקוד תקין של קו הניקוז. שטיפת הקו עשויה למנוע התרחשות הצפת מים.
 • תיקוני צנרת ללא הרס – צריכים לבצע תיקון בצנרת הביוב? בעל המקצוע אמר שחייב לשבור את הריצוף על מנת לחשוף את הצנרת? אז זהו… אפשר גם אחרת. אנו מציעים שירות חדשני של תיקון צנרת ביוב ללא הרס ריצוף, חפירה או כל פעולה אגרסיבית אחרת. אנו משתמשים בשיטות מתקדמות כדוגמת שרוול צנרת, באמצעותן נבצע תיקון כירורגי, איכותי, זול, ידידותי לסביבה ומהיר.
 • עבודות רובוט בצנרת הביוב – ישנה מעיכה בצנרת הביוב? קיים שבר בקו הביוב? בעזרת רובוט לביוב נבצע תיקון יסודי ומקצועי, ונשיב את צנרת הביוב לתפקוד מלא תוך חסכון ניכר בעלויות וביעילות מקסימלית.
 • משאבות ביוב טבולות – אנו מציעים שירות אספקת והתקנת משאבות טבולות מתוצרת החברות המובילות בעולם כדוגמת: משאבה טבולה פדרולו, משאבה טבולה סוזוקי ועוד.

אז למה לבחור במרכז לביוביות ושאיבות?

חברתנו הוקמה מתוך מטרה לספק שירותי ביובית במחירים שוברי שוק, תוך עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.
אנו דוגלים בשקיפות מלאה מול הלקוח, ובהתאם לכך נעדכן אתכם בכל שלב של העבודה מה נדרש לבצע, מה הן האופציות העומדות בפניכם ומה אנו עושים. עובדי החברה מיומנים, מנוסים ועוברים הכשרות נרחבות. כמו כן, ברשותנו הציוד החדיש והמתקדם ביותר, כדוגמת: מצלמות ביוב מתקדמות, משאבות טבולות לביוב ורובוט לעבודת צנרת.

אנו מספקים כבר שנים רבות שירותי ביובית בלהבים והסביבה ומציעים שירותים מתקדמים ומקצועיים ללקוחות פרטיים, מוסדות, מפעלים, חברות ביטוח, עיריות ומועצות והרשימה עוד ארוכה. אנו עושים מאמצים רבים לשמירה על שביעות רצון לקוחותינו היקרים, ונשמח אם תבחרו להצטרף למשפחת לקוחותינו.
לסיכום, תבחרו במרכז לביוביות ושאיבות והיו בטוחים שאתם בידיים טובות!

ביובית בלהבים בשירות מיידי בכל שעות היממה

אם יש לכם צורך בשירות ביובית אתם בוודאי מבינים עד כמה הדחיפות גבוהה.
תקלת ביוב, ולא משנה אם היא חמורה או אפילו די פשוטה, תגרום למטרדים קשים כגון זיהום סביבתי, תפיץ ריחות בלתי נסבלים, תזמן חיידקים ומקקים ועוד תופעות לא רצויות לא מעטות.

אז מאחר שאי אפשר למנוע לחלוטין תקלות ביוב, מה שכן ניתן לעשות זה פשוט לטפל במטרד במהירות האפשרית. וכאן אנו נכנסים לתמונה. צריכים שירותי ביובית בלהבים? התקשרו אלינו ונגיע מיידית.

שאיבות ביוב בלהבים

שירותי ביובית מקצועיים

לעיתים ניתן להתפשר לגבי רמת המקצועיות של שירותים אותם אנו מזמינים.
הזמנו שירות גיהוץ לבגדים? במידה ותבוצע עבודה לא מקצועית, במקרה הגרוע ישארו מעט קמטים על החולצה. הזמנו שירות תיקון למכשיר הנייד? במידה ותבוצע עבודה לא מקצועית, במקרה הגרוע נצטרך לחזור לחנות פעם נוספת לתיקון המכשיר.

בשונה ממקרים אלה, אם חלילה נקבל שירות לא מקצועי בתחום הביוב, לא רק שאנו עלולים לסבול ממטרדים תברואתיים, אלא גם מעלות תיקון שגבוהה עשרות מונים מעלות הנזק המקורי.

במקרים רבים נתקלנו בנזקים בלתי הפיכים למערכות ביוב עקב עבודה רשלנית, רוצים דוגמאות?

 1. ניסיון לפתיחת סתימת ביוב ע"י אינסטלטור – לאינסטלטור אין מערכת לחץ מים כמו שיש לביובית ולכן הוא משתמש בעזרים ידניים ולא מתאימים כדוגמת מוטות ברזל. לא אחת נתקלנו בקווי ביוב שניזוקו כתוצאה מדחיפת מוטות ברזל ע"י אינסטלטורים רשלניים.
  במקרים אלה לעיתים ביצענו תיקון צנרת ללא הרס ע"י שיטות מתקדמות כדוגמת שרוול צנרת.
 2. תלישת שורשים בביוב – סובלים מבעיית שורשים בביוב? השורשים גורמים לסתימות חוזרות ונשנות? זה ממש לא הזמן להזמין בעל מקצוע חובבן. לא מעט פעמים נתקלנו בבעלי מקצוע שניסו להתגבר על הבעיה באמצעות תלישת השורשים. אז נכון, הם ביצעו זאת מאחר שלא היה להם את הכלים והיכולת לחתוך את השורשים ולבצע ניקוי שורשים בביוב באופן יסודי. אך לצערנו הנזק שנגרם מתלישת השורשים עצום. תשאלו גנן מה קורה לאחר תלישת צמח… השורשים חזרו לגדול ובעוצמה גדולה יותר וגרמו לנזקים קשים בצנרת הביוב בדוגמת שברים ומעיכות.

אז למה אתם מחכים? אם קיים צורך בשירותי ביובית בלהבים, פשוט מתקשרים למקצוענים של המרכז לביוביות ושאיבות.

שירותי ביובית בקרבת להבים: שאיבות ביוב בדרום | ביובית בבאר שבע | שירותי ביובית בעומר