ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

כל שירותי ביובית במיתר במחירים שוברי שוק! זקוקים לשירות שאיבת ביוב? צילום קו ביוב? ניקוי מרזבים? פתיחת סתימת ביוב או אולי שאיבת הצפה? חייגו למקצוענים של המרכז לביוביות ושאיבות ואתם מסודרים!

החצר מוצפת בביוב? הריח מהביוב בלתי נסבל? המרזבים מלוכלכים והחורף קרב ובא?
רשימת המצבים בהם נדרשים שירותי ביובית ארוכה עד מאוד, וזאת מאחר שהביובית היא הציוד היחידי שנועד לתמוך בכל תקלה בתשתיות הביוב והניקוז, וכמו שכולנו יודעים תשתיות אלו תופסות חלק נכבד באורח החיים המודרני, ונמצאות בכל מבנה קיים.

ביובית במיתר

ביובית במיתר

ביובית היא למעשה כינוי נפוץ לאוסף מערכות שנועדו לבצע מגוון פעולות, בדגש על עבודות תיקון למערכות ביוב. הביובית מסוגלת לבצע עבודות שאיבה בזכות המשאבה העוצמתית שלה, וכן להפיק לחץ מים עצום שיפורר כל סתימת ביוב בקלות וביעילות.
כחלק משירותי הביובית, צוות הביובית נעזר בקשת רחבה של אביזרים וציוד מקצועי.
בין הכלים בהם משתמש צוות הביובית ניתן לציין: מצלמות ביוב מתקדמות, רובוטים לעבודות ביוב, ציוד חפירה, ציוד אינסטלציה כדוגמת מכשירי איתור נזילות ופקקים לחסימת קווי ביוב.

מאחר והביובית סוחבת משקלים אדירים, אשר כוללים הן את מערכות הביובית, הן את המים המשמשים אותה להפקת לחץ מים והן את החומרים שנשאבו, בדרך כלל הביובית תורכב על גבי משאית.
אף על פי כן, בשנים האחרונות ניתן לראות גידול חד בכמות הביוביות הקטנות שמורכבות ע"ג רכבים קטנים כדוגמת טנדרים ורכבים מסחריים. הסיבה לכך היא הצורך ההולך ועולה שירותי ביובית נמוכה, בדגש על ביובית לחניונים תת קרקעיים, וזאת בעקבות הגידול בכמות החניונים התת קרקעיים בעשורים האחרונים.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות עומדים לרשותכם בכל שעה ביממה עם שירות ביובית במיתר בזמינות מלאה, תמיד יש לנו ביובית זמינה עבורכם, אז פשוט חייגו אלינו ונשמח להגיע אליכם במהרה.

כיצד הביובית פותחת סתימות ביוב?

פתיחת סתימות ביוב נעשית בעזרת לחץ המים של הביובית, כאשר לקצה צינור הלחץ מחוברת דיזה אשר מווסתת את לחץ המים כך שהצינור ינוע קדימה. עוצמת ההתקדמות של צינור הלחץ אדירה, כך שלמעשה הוא יפרק וישחרר כל סתימה שנקראת בדרכו.
משאבות הסניקה של הביובית אחראיות על עוצמת לחץ המים, ועוצמותיהן משתנות בהתאם למאפייני העבודה של הביובית ופרמטרים טכניים נוספים.

בדרך כלל, ככל שהביובית מבצעת עבודות רבות יותר עבור פרוייקטי תשתיות, עיריות ומועצות, כך עליה לתת מענה לקטרים גדולים בסדר גודל של 8 צול ומעלה, ולכן עליה להשתמש במשאבה עוצמתית במיוחד. במידה ואחוז עיקרי מעבודתה של הביובית הוא שחרור סתימות ללקוחות פרטיים, אזי ניתן להסתפק במשאבה פחות עוצמתית, מאחר שקטרי הצנרת הרלוונטיים עומדים על 2-6 צול בלבד.
בכל אופן, אצלנו ניתן למצוא ביובית במיתר לכל צורך, ברשותנו צי ביוביות מתקדם שיספק מענה מלא ואיכותי לכל בעיה.

שאיבות ביוב במיתר

שאיבות ביוב במיתר

שאיבת ביוב זהו אחד משירותי הביוב הנפוצים ביותר. השאיבה מתבצעת באמצעות ציוד מתקדם ועוצמתי הכולל משאבות ניידות, או ביובית. היתרון של הביובית על פני כל משאבה או ציוד אחר הוא די ברור, לביובית משאבה חזקה במיוחד, יכולת להוביל את הביוב לאתר מחזור, וכמובן צינורות ארוכים ויכולת גישה בלתי מוגבלת לכל נקודה. שאיבת ביוב נחשבת לשאיבה יחסית מורכבת אשר דורשת מיומנות רבה, וזאת עקב השפכים המזוהמים, והרכב החומר הנשאב שקשה יותר לשאיבה בהשוואה לשאיבת מים לדוגמה.

נדרש לבצע שאיבת ביוב במצבים שונים, נביא לפניכם מספר דוגמאות:

  1. ניקוי קו הביוב – בזכות שאיבת הביוב נשלוף פסולת מתוך מערכת הביוב, כך שלמעשה נמנע היווצרות סתימות ביוב.
    רק תחשבו מהן ההשלכות על מפעל מזון שיושבת עקב הצפת ביוב, אולם אירועים שיאלץ להתמודד עם סתימת ביוב קשה ומסריחה או מסעדה שהמטבח שלה יתמלא ביוב וחיידקים.
  2. פינוי שפכים ישנם מצבורי שפכים כדוגמת בורות ספיגה או שירותים כימיים, שאם לא נרוקן אותם הם עלולים לגלוש ולגרום לזיהום סביבתי חמור. שאיבת הביוב תבטיח את ריקון המאגר במועד, ללא תקלות מיותרות.
  3. ריקון מערכת הביוב עבור פעולות אחזקה – לעיתים קיים צורך לרוקן את מערכת הביוב משפכים, לדוגמה עקב פעולות אחזקה. אם למשל יש צורך לתקן צינור ביוב שבור, אין מנוס מלבצע שאיבת ביוב, אחרת הביוב יהווה סכנת חיים לצוות בשטח.

קצת עלינו – המרכז לביוביות ושאיבות

אנו בחברת המרכז לביוביות ושאיבות מציעים שירותי ביובית, שאיבות ופתרונות אקולוגיים בפריסה ארצית נרחבת. הצוות המקצועי שלנו מיומן בביצוע כל עבודות הביוב, ומקפיד על סטנדרט ביצוע גבוה במיוחד. ברשותנו הציוד החדיש והמתקדם ביותר, ואנו מאמצים טכנולוגיות מתקדמות באופן שוטף, כך שתמיד נוכל להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא לקוחות פרטיים, עיריות ומועצות ומגוון לקוחות עסקיים כדוגמת חברות ביטוח, בתי מלון, בתי חולים, מפעלים, מוסכים, תחנות דלק, מסעדות, אולמות אירועים ועוד.

כל שירותי ביובית במיתר תחת קורת גג אחת. לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר התקשרו כעת.

שירותי ביובית בקרבת מיתר: שאיבות ביוב בדרום | ביובית בבאר שבע | שירותי ביובית בלהבים