ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

ביובית בנתיבות מזמינים רק מהמרכז לשאיבות וביוביות. כל שירותי הביוב בנתיבות: שאיבת ביוב בנתיבות, צילום קו ביוב, פתיחת סתימת ביוב, שאיבת הצפה ועוד. אצלנו תקבלו שירות מעולה, זמינות גבוהה ומחירים שוברי שוק!

ביובית בנתיבות

פתיחת סתימות ביוב בנתיבות

סתימות ביוב מרתיעות את כולנו. הן גורמות לריח רע, זיהום סביבתי ואף מהוות לסיכון בריאותי. קיימים מספר סוגים של סתימות, כאשר העיקריים מבניהם:

  1. פסולת מגבונים ומוצרי היגיינה – מלבד שפכים ונייר טואלט שהם פסולת מתכלה אסור להשליך שום פסולת למערכת הביוב. למרבה הצער, אחוז ניכר מהסתימות נוצר כתוצאה מהשלכת מגבונים רב פעמיים, מוצרי היגיינה, שקיות פלסטיק ומוצרים נוספים לצנרת הביתית.
    מוצרים אלה אשר אינם מתכלים נראים כעוברים בצנרת, אולם בהמשך מצטברים לכדי סתימה קשה אשר אינה מאפשרת מעבר מים
  2. פסולת מטבח כדוגמת שמנים ושומנים – בדיוק כמו מגבונים ומוצרי היגיינה נוספים שאין להשליך לאסלה אלא אך ורק לפח האשפה, כך יש לנהוג במקרה של שאריות מזון ופסולת מטבח. השומן מהווה מעין דבק לפסולת נוספת ויוצר גושי שומן גדולים שמכונים "פאטברג". גושים אלו חוסמים את קווי הביוב וגורמים לסתימות ביוב קשות.
  3. סתימת בטון – במקרים רבים בטון מצטבר בקווי הביוב וגורם לסתימות קשות ביותר אשר נדרש להשקיע משאבים רבים על מנת לשחררן. הבטון חודר בד"כ במסגרת תהליכי בנייה ושיפוצים ופוגע בזרימת השפכים בקווי הביוב.
  4. שורשים בביוב – צמיחת שורשים באזור מערכת הביוב עשויה במרוצת השנים לגרום למטרד קשה. השורשים עשויים להתפתח לתוך הצנרת ולהביא לכדי סתימות חוזרות ונשנות ואף לפגוע בקווי הביוב עצמם ולגרום לנזקים קשים ובלתי הפיכים.
  5. שברים ומעיכות בקווי ביוב – הגורמים לשברים ומעיכות בצנרת הביוב הם רבים, יתכן ושורשים חדרו לקווי הביוב והפעילו עליהם לחץ רב, יתכן שמדובר בבלאי טבעי או בהשפעת שינויים קיצוניים בטמפרטורה ויתכן שסחף קרקע פגם בקווי הביוב.

סתימות ביוב פותחים בדרך כלל ע"י לחץ המים של הביובית, אך לעיתים גם נדרש שימוש באמצעים שונים כדוגמת רובוט לביוב.

אנו במרכז לשאיבות וביוב מחזיקים רובוטים מתקדמים לעבודות ביוב שיתנו לכם מענה לכל צורך החל מצילום קווי ביוב, דרך חיתוך שורשים בביוב ועד לניסור בטון בביוב ותיקון מעיכות בקווי ביוב.

ביובית בנתיבות

כמו כל תקלת ביוב אחרת, גם עבור פתיחת סתימת ביוב הכתובת היחידה היא הביובית. ביובית זו משאית ייעודית לטיפול בתקלות ביוב וניקוז, ולפיכך מצוידת בכל המכשור המקצועי הנדרש לשם מתן מענה מקיף ומקצועי בתחומים אלו. הביובית כוללת משאבה עוצמתית, צינורות שאיבה ומיכל קיבול שמרכיבים מערכת שאיבה.
וכן משאבת וואקום, מיכל מים וצינורות לחץ שמרכיבים מערכת להזרמת לחץ מים גבוה.

אצלנו במרכז לביוביות תקבלו שירותי ביובית בנתיבות בכל שעה ביממה. צוותי הביובית שלנו מיומנים ומנוסים בביצוע כל עבודות הביוב ויספקו לכם את השירות המקצועי ביותר. לכן אם יש לכם צורך בשאיבת ביוב בנתיבות או בכל שרות ביובית אחר, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת.

פעולות אחזקה מונעת למערכת הביוב

בדיוק כמו שאנו משקיעים בגוף שלנו את כל מה שצריך בלי זלזולים ובלי קיצורי דרך, כך מומלץ לנהוג גם לגבי מערכות הביוב והניקוז שלנו. נשמע לכם תמוה ומוגזם?

רק תחשבו כמה נזקים והוצאות כספיות יגרמו כתוצאה מהצפת הדירה שלכם עקב קו ניקוז סתום או סתימת ביוב קשה. לפיכך, מדיניות של ביצוע פעולות אחזקה מונעת אחת לתקופה, עשויה להניב חיסכון כספי ניכר בזכות מניעת תקלות חמורות. דוגמאות לפעולות אחזקה מונעת:

  • שטיפת קו ביוב – קו ביוב תקין יבצע את עבודתו ויזרים את הביוב, אך מה יקרה עם תצטבר בקו הביוב פסולת כדוגמת שמנים ושומני מטבח, חולות ושורשי צמחיה? סביר להניח שתיווצר סתימת ביוב ויתכנו אף תקלות חמורות יותר כדוגמת קריסת קווי ביוב. שטיפת קווי ביוב תקופתית ע"י ביובית תפחית משמעותית את הסיכון לתקלות ותסב לכם שקט נפשי.
  • ניקוי מרזבים – למרזבים תפקיד חשוב במערכת הניקוז שמטרתה ניתוב מים החוצה מהמבנה. משמעות תפקוד לא תקין של המרזב עקב לכלוך הינו סבירות גבוהה להתרחשות הצפה. לפיכך, אחת לתקופה, בדגש לקראת עונת החורף מומלץ לבצע ניקוי מרזבים יזום. ניקוי המרזבים מתבצע ע"י לחץ המים הגבוה של הביובית.
  • שאיבת ביוב – בד"כ שאיבת ביוב נעשית עקב צורך לרוקן מיכל ביוב כדוגמת שירותים כימיים או בור ספיגה. אך עם זאת, שאיבת ביוב הינה טקטיקה מובילה עבור ניקוי מערכת הביוב מפסולת. אם הצטברה במערכת הביוב פסולת כדוגמת מגבונים, חולות ובוצה, שאיבת ביוב תשלוף את הפסולת החוצה ותמנע מהפסולת לגרום לתקלות ביוב חמורות.

שאיבות ביוב בנתיבות

שירותי ביובית בקרבת נתיבות: ביובית בדרום | ביובית בשדרות | ביובית בקרית גת

המרכז לביוביות ושאיבות – כל שירותי ביובית בנתיבות במחירים המשתלמים ביותר.