ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שירות ביובית בעומר? אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו את החבילה המנצחת: שירות מקצועי ואמין + אחריות מלאה + המחירים המשתלמים ביותר

תשתית הביוב עובדת ללא הפסקה ונחשבת לאחת מתשתיות המבנים העמוסות ביותר. עומסים אלו מתבטאים בתקלות ביוב רבות, כאשר תקלות ביוב נחשבות לתקלות מטרידות ולא נעימות עקב התופעות הנלוות אליהן כדוגמת חיידקים, ריחות רעים וזיהום קרקע.תקלות ביוב לא פוסחות על אף אחד, הן פוקדות לקוחות פרטיים, עיריות ורשויות מקומיות וכמובן עסקים רבים. כאן נכנסת לתמונה הביובית, ביובית זו מערכת משוכללת לתחזוקה ותיקון של מערכות ביוב.

ביובית בעומר

ביובית בעומר

כאמור, תפקידה העיקרי של הביובית הינו לבצע עבודות תיקון ואחזקה של מערכות ביוב וניקוז. עבור כך מצוידת הביובית בשלב ציוד חדיש ומשוכלל שמאפשר לה לתת מענה מלא ומקצועי לכל בעיית ביוב אפשרית. אגב, אצלנו במרכז לביוביות ניתן לקבל שירותי ביובית בעומר 24 שעות ביממה בהתראה קצרה ביותר.

המערכות העיקריות של הביובית הן:

מערכת לחץ מים גבוה, כאשר בעזרת לחץ המים צוות הביובית מבצע מגוון עבודות כדוגמת:

 1. פתיחת סתימת ביוב – פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה כך שנקבל קו נקי מפסולת ללא חשש לסתימות חוזרות.
 2. ניקוי מרזבים – גם כאן עושה הביובית שימוש בלחץ המים הגבוה לניקוי המרזב מפסולת שחדרה אליו כדוגמת עלים, חולות, אבנים ושקיות פלסטיק. מרזב לא תקין לא יצליח להתמודד עם כמויות נכבדות של מי גשמים כך שהדרך להצפה קצרה ביותר.
 3. חיתוך שורשים בביוב – חדירות שורשים לביוב מהווה מטרד קשה שמביא עימו סתימות ביוב רבות, דליפות ביוב, שברים בקווי ביוב ועוד. באמצעות לחץ המים הגבוה של הביובית ודיזה ייעודית לחיתוך שורשים, ניתן לחתוך את השורשים לחלוטין ולהבטיח תפקוד תקין של מערכת הביוב.
 4. שטיפת קו ביובשטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה תבטיח את תקינות קווי הביוב, ותסלק פסולת כדוגמת שומני מטבח, מוצרי היגיינה ובוצה.

מערכת שאיבה, אשר מאפשרת לצוות הביובית לבצע כל עבודת שאיבה, כדוגמת:

 1. שאיבת הצפה – הצפות עשויות להיגרם כתוצאה מסיבות רבות כדוגמת כשל במערכות הניקוז ותקלת אינסטלציה. הביובית מסוגלת לשאוב את ההצפה במהירות וביסודיות.
 2. שאיבת בור שומן – בעסקים רבים כדוגמת מסעדות, אולמות אירועים וחברות קייטרינג חובה להתקין מפריד שומנים. תפקידו לאגור את השומנים ולמנוע את מעברם למערכת הביוב הראשית מאחר והם עשויים לגרום לכשלים משמעותיים במערכות הביוב. אחת לתקופה יש לשאוב את תכולת מפריד השומנים אחרת תתרחש הצפה, וכאן בדיוק הביובית נכנסת לתמונה.
 3. שאיבת מים
 4. שאיבת ביוב

אך כמו שאתם מבינים הביובית לא מסתפק בכך ומבצעת עוד עבודות רבות, נביא כאן מספר שירותי ביוב לדוגמה:

 1. צילום קווי ביוב – צילום קו ביוב מאפשר לאמוד את מצב צנרת הביוב ולאבחן האם קיימת תקלה. צילום קו נעשה כאשר קיים חשש לכשל במערכת הביוב וכן לצרכים נוספים כדוגמת מיפוי מערכת הביוב והוכחת תקינות מערכת הביוב לצרכי קבלת טופס 4.
 2. משאבות טבולות – מערכות הביוב והניקוז מתפקדות על סמך שיפועים ללא כל אנרגיה חיצונית. מה נעשה אם יש צורך למערכת ביוב מתחת לפני הקרקע? נשתמש במשאבה טבולה. משאבה טבולה נועדה להרים ביוב או מים ממבנים תת קרקעיים כדוגמת מרתפים לגובה פני השטח. בעזרת הביובית ניתן לבצע שאיבת בור משאבה טבולה. וכמובן צוות הביובית מוסמך לבצע התקנת משאבות טבולות.
 3. רובוט לביוב – רובוט לביוב נותן מענה במקרים תקלות ביוב קשות ומורכבות, וזאת בזכות יכולת הנגישות הגבוהה שלו אשר מאפשרת לו להגיע לכל נקודה, וכן בזכות המערכות המתקדמות אשר מותקנות עליו ומאפשרות לו לבצע פעולות רבות.
  רוצים דוגמאות לעבודות שניתן לבצע בעזרת רובוט לביוב? תיקון מעיכות בקווי ביוב, ניסור בטון בביוב, תיקון נתק בקווי ביוב ועוד.

שאיבות ביוב בעומר

שאיבת ביוב בעומר

שאיבת ביוב זו פעולה שנעשית בתדירות יומית ע"י הביובית. היתרון של הביובית לביצוע עבודה זו הוא המשאבה החזקה שלה, היכולת של הביובית להגיע לכל נקודה בעזרת הצינורות הארוכים, וכמובן המיכל העצום שמאפשר לה לאחסן ולהוביל את הביוב לאתר טיהור שפכים.

שאיבת ביוב מתבצעת כאשר יש צורך בניקוי מערכת הביוב מפסולת שהצטברה בה וגורמת לתקלות כדוגמת פסולת מגבונים, וכן כשיש צורך בריקון מאגר ביוב כדוגמת בור ספיגה.

מחפשים שירות שאיבת ביוב בעומר? הגיע הזמן לבצע שאיבת בור ספיגה? התקשרו אלינו ותקבלו שירות מעולה בזמינות מיידית. אנו מבצעים את כל שאיבות הביוב בכל היקף ובכל עת.

שירותי ביובית בקרבת בעומר: ביובית בבאר שבע | ביובית בקרית גת | ביובית בשדרות

אם אתם מחפשים שירותי ביובית בעומר והסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר מפתיעה במיוחד, כמו כן, אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי ללא עלות.