ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

הביוב מציף את החצר? סובלים מסתימות ביוב חוזרות ונשנות? אם אתם מחפשים שירות ביובית ביבנה הגעתם למקום הנכון!
אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו שירות אדיב ומקצועי במחיר המשתלם ביותר. התקשרו אלינו ונשים סוף לבעיות הביוב שלכם, אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה.

כל תקלה היא מאורע לא נעים, אך תקלות ביוב נחשבות לתקלות קשות במיוחד. תקלת ביוב גורמת לא רק לפגיעה בשגרת היום, אלא לזיהום סביבתי, ריחות רעים ומראות לא מלבבים (ואנחנו עדינים).

אך לפני שאתם משלימים עם מר גורלכם, חשוב שתדעו – אם תזמינו בעל מקצוע מומחה לתקלות ביוב, תקלת הביוב תיפתר במהרה! ואתם תוכלו לחזור לשגרת יומכם.

ביובית ביבנה

שירותי ביוב ביבנה – מקצועיות בלתי מתפשרת

מי מטפל בתקלות ביוב?

תקלות בתחום האינסטלציה נפתרות על ידי אינסטלטור, ואילו תקלות ביוב כדוגמת בור ביוב שעלה על גדותיו או סתימות ביוב חוזרות ונשנות, מטופלות ע"י הביובית. אינסטלטור בעל ארגז כלים ממוצע לא יצליח לתת מענה לבעיה בתשתית הביוב. כאן כבר נדרש טיפול עם כוח ועוצמה רבים יותר. שירותי ביובית הם האמצעי היחיד להתמודדות עם בעיות משמעותיות יותר.

אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מציעים שירותי ביובית בכל אזור המרכז, כולל ביובית ביבנה ובערים רבות נוספות. חשוב לדעת: חבל להפקיד את מערכת הביוב שלכם בידיים לא מיומנות. פוטנציאל הנזק לא מסתכם בעבודה לא מקצועית, אלא בנזקים כבדים לקווי הביוב. שימוש באמצעים כדוגמת מוטות וברזלים ע"י אינסטלטור עלול להוביל לשברים וסדקים בקווי הביוב, ותאמינו לנו שאתם לא רוצים להגיע למצב הזה.

אז כיצד כן מטפלים במערכת הביוב? אך ורק ע"י ביובית, לא מתפשרים על עבודה חובבנית או חלקית.

מה כוללים שירותי ביובית?

שירותי ביובית ביבנה או בכל עיר אחרת כוללים כוללים מספר שירותים:

 • שירותי שאיבה –
  – שאיבת ביוב: שאיבת בור ספיגה, שאיבת בור ספטינג ועוד
  שאיבת הצפות מים
  שאיבת מים: שאיבת מים ממרתף, שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים מבריכת שחייה, מאגרים עונתיים ועוד
  שאיבת בור שמן עבור עסקים שונים, החל מעסקי מזון ועד מוסכים
 • פתיחת סתימות בטון ע"י טכנולוגיה חדישה
 • ניקוי מרזבים ע"י צוות מיומן ומקצועי. ניקוי מרזבים נדרש לשם תפקודם התקין ומניעת הצפת מי גשמים.
 • התקנת משאבה טבולה: משאבות טבולות מתוצרת החברות המובילות בעולם. אצלנו תקבלו אחריות מלאה וראש שקט ונקי מדאגות.
 • טיפול בחדירת שורשים לביוב – בעיה נפוצה בישובים קטנים עם צמחיה רבה
 • שטיפת קווי ביוב כאקט תחזוקתי המונע בעיות רבות
 • שטיפת קווי ניקוז תשמור על תקינות מערכות הניקוז, ועל ידי כך תמנע הצפה
 • תיקון צנרת ביוב ללא הרס באמצעות שיטות חדשניות כדוגמת שרוול צנרת, פאצ' והתזה אפוקסית
 • רובוט לעבודות ביוב אשר בעזרתו ניתן לבצע מגוון עבודות ביוב ללא הרס. ע"י הרובוט ניתן לתקן מעיכה בקו ביוב, לתקן קריסת קו ביוב, לסלק עצמים מהביוב, לחתוך בטון בביוב וכן הלאה.
 • צילום צנרת ביוב באמצעות מכשור צילום מתקדם. אנו נאבחן את התקלה ובמידת הצורך נבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר
 • שטיפת קו ביוב באמצעות לחץ המים הגבוה של הביובית
 • תיקון צנרת ביוב במינימום פגיעה

כיצד נעשית עבודת ביובית ושאיבות ביוב ביבנה?

בין אם מדובר על שאיבות ביוב ביבנה ובין אם שירותי ביובית אחרים כדוגמת פתיחת סתימת ביוב או ניקוי מרזבים, אנו מגיעים עם הביובית. ביובית זו משאית אשר בין המערכות שלה קיימות מערכת שאיבה ומערכת דחיסה חזקה מאוד. בעזרת מערכות אלה הביובית מבצעת תוך זמן קצר גם את פירוק הפסולת אשר גורמת לסתימה או הצפה וגם את שאיבת הפסולת.
כמו כן, לאחר פתיחת סתימת הביוב נבצע שטיפת קווי ביוב. פעולה זו של שטיפת הקו בלחץ מים חזק תנקה את הקו מפסולת כדוגמת שומנים, חולות ואבנים. למעשה שטיפת הקו תמנע היווצרות סתימות נוספות, ובעצם תבטיח לכם לא רק קו ביוב נקי, אלא גם ראש נקי מדאגות.

שאיבת מים

הצפות מים עשויות להוות מטרד קטן, אך לצערנו במידה והן יוצאות משליטה הן עשויות לגרום להרס רב. הצפת מים עשויה להיגרם מתקלת אינסטלציה, תקלת ניקוז, חוסר איטום או סתימת ביוב. נזקי ההצפה כוללים הרס לרכוש, רהיטי עץ, מוצרי חשמל, משקופים ודלתות, חדירת מים מתחת לריצוף המבנה, ונזקים לקירות הדירה ואף לקירות השכנים.

ככל שנקדים להתמודד עם המטרד, כך נקטין את הנזקים ונמנה הרס מיותר. שאיבת מים תבוצע בדרך כלל ע"י הביובית, מאחר שיש לה מספר יתרונות מהותיים על כל כלי אחר. הביובית נושאת משאבה עוצמתית במיוחד, צינורות שאיבה שיאפשרו לה גישה לכל נקודה ומיכל מים עצום שיאפשר לה להוביל את המים שנשאבו מהמבנה המוצף לנקודת הפריקה.

חשוב להקפיד לבצע את השאיבה אך ורק ע"י צוות מנוסה ומקצועי, כך שלא יגרם נזק למבנה. לידיעתכם, אצלנו במרכז לשאיבות ניתן לקבל שירותי שאיבת הצפה במחירים שוברי שוק. אנו מציעים שירות שאיבת הצפות בכל היקף ובכל זמן.

צריכים שירות שאיבת מים מפיר מעלית? או אולי שאיבת מים ממרתף? שאיבת מים ממקלט? פשוט צלצלו אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מפתיעה במיוחד.

שאיבות ביוב ביבנה

שאיבות ביוב ביבנה – שירות מקצועי

החשיבות בבחירת חברת ביובית מקצועית

אם אתם מעוניינים להזמין שירותי ביובית ביבנה או בכל מקום אחר, כדאי שתשקיעו מעט מחשבה ומאמצים בבחירת החברה הנכונה.
חברה בעלת ציוד איכותי וחדיש, חברה שעובדיה מיומנים, חברה בעלת שירות ומוניטין מעולים.

חשוב לדעת שבתחום הביוב בחירה בחברה לא מקצועית עלולה לעלות לכם ביוקר. למה אנחנו מתכוונים? איחור מהותי של ביובית יגרום לכם לבזבז זמן יקר, ולנזקים להחמיר. תיקון רשלני של קו ביוב עשוי לגרום למטרדים קשים ולהצריך תיקון חוזר. פתיחת סתימה באופן חובבני עשויה להתברר כפתרון זמני והסתימה עלולה לחזור כבר באותו היום.

אז אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר! ביחרו בחברה ותיקה, מקצועית ואמינה. אנו בחברת המרכז לביוביות ושאיבות נלווה אתכם יד ביד עד פתרון התקלה באופן סופי. מבחינתנו הלקוחות הם כמו משפחה, ובהתאם לכך נשקיע מאמצים רבים עבור שביעות רצונכם המלאה.

מעוניינים בשטיפת קווי הביוב כפעולת מנע? לא הספקתם לבצע שטיפה והביוב עלה על גדותיו? אם אתם מחפשים שירותי ביובית ביבנה והסביבה אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נענה במהירות לכל קריאה ונפתור את הבעיה

שירותי ביובית בקרבת יבנה: שאיבת ביוב בבני דרום | ביובית ברחובות | שירותי ביובית בגדרה