ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

עבודות ביובית בקרית גת במחיר הטוב ביותר – שימו לב אנו מתחייבים למחיר הנמוך בארץ! כל זאת כמובן תוך שירות איכותי ואמין ומקצועיות מלאה.

שוב המים באסלה עולים? הביוב גלש החוצה ומציף את החצר? אל תתפשרו, הזמינו את הטובים ביותר!

אנו, המרכז לביוביות ושאיבות עומדים לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שירותי חירום, בכל מזג אוויר, עם צי ביובית מהמתקדמים בארץ ועובדים מנוסים. ברשותנו ביובית לכל צורך החל מביובית נמוכה לחניונים ועד לביוביות לעבודות באתרי בנייה ובמפעלים.

ביובית בקרית גת

יש לכם תקלת ביוב? השאירו לנו את העבודה. בין שירותי ביובית הנפוצים אותם אנו מציעים בקריית גת:

שירותי ביובית בקרית גת עם המרכז לביובית ושאיבות

אם אתם כאן, כנראה שיש לכם צורך בשירותי ביובית בקריית גת. סביר להניח שכל חברה מתחרה לשירותי ביובית תשכנע אתכם לבחור בה, אך בכל זאת, מדוע לבחור דווקא במרכז לביוביות ושאיבות? נביא לפניכם את הסיבות שלדעתנו נותנות לנו יתרון על פני המתחרים:

 1. מחיר אטרקטיבי
  אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר בארץ בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות.
  צריכים שירותי ביובית בקריית גת? שאיבת ביוב בקריית גת? שאיבת הצפה בקריית גת? אין מה להתלבט, פנו אלינו לקבלת את הצעת המחיר הטובה ביותר.
 2. שירות מקצועי
  אנו שואפים לשירות מקצועי מהמדרגה הראשונה, ללא קיצורי דרך וללא פשרות. לשם כך אנו משתמשים בציוד החדיש ביותר ומעסיקים את העובדים המיומנים ביותר. מבחינתנו שירות מקצועי יבטיח עבודה יסודית ויעילה, והכי חשוב – לקוחות מרוצים אשר יחזרו אלינו שוב ושוב בעתיד.
 3. אחריות מלאה
  קבלת אחריות מלאה כמובן תבטיח לכם ראש שקט ללא דאגות מיותרות, לא רק זו אלא אף תדעו שבעל המקצוע בטוח באיכות עבודתו הרי לא סתם הוא מרשה לעצמו להציע אחריות על שירותיו… כמובן שקבלת אחריות מחברה עם מוניטין מעולה עדיפה עשרות מונים מאחריות מחברה לא מוכרת שלא תספק לכם מענה כתובת במקרה הצורך.
 4. זמינות מיידית 24 שעות ביממה
  בתחום שלנו אסור לחכות עם טיפול בתקלות. להפך, קיימת חשיבות עצומה לטיפול מידי. ההשלכות של עיכוב בטיפול הינן חמורות מאוד ומתבטאות בפגיעות בריאותיות וסביבתיות וכן בהחמרת הנזקים. במילים אחרות אם תשהו את הטיפול אתם עשויים לשלם הרבה יותר עקב הנזקים שיתפתחו. אנו נגיע אליכם במהירות בכל שעה, בין השאר בזכות הפריסה שלנו באזור קריית גת כך שנוכל לתת מענה מיידי לכל צורך ביובית בקריית גת.
 5. אמינות ושקיפות
  אנו דוגלים באמינות מלאה ורואים בערכי האמינות והשקיפות את הא'-ב' ליחסינו מול לקוחותינו. נעדכן אתכם בכל שלב של העבודה היכן אנו עומדים, ונציע לכם את הפתרון האטרקטיבי ביותר עבורכם.

 כמה עולים שירותי שאיבות ביוב בקריית גת?

עלות שאיבת ביוב בקריית גת מתחילה בכ-550 ₪. מטבע הדברים לא מדובר במחיר סופי, אלא במחיר אשר מושפע ממספר גורמים.

להלן הגורמים העיקריים אשר משפיעים על מחיר שרותי שאיבת ביוב:

 • מועד פתיחת הקריאה – כמו הזמנת כל שירות אחר, הזמנה בשעות חירום תתבטא במחיר משתלם פחות לעומת הזמנת שירותים במהלך יום עבודה רגיל. הזמנת ביובית בשעת לילה מאוחרת? הכינו את עצמכם למחיר יקר יותר.
 • לקוח חוזר / חד פעמי – פעם ראשונה שהזמנתם שירותי ביובית? או שהנך לקוח חוזר? כמובן שלקוח חוזר יזכה להצעת מחיר אטרקטיבית.
 • מידת הנגישות לצוות השטח – האם קיימות חומות גבוהות אשר יקשו על עבודת צוות הביובית? או שמא מדובר בגישה נוחה למשאית כך ששוחת הביוב נמצאת במרחק נגיעה מהכביש? כמובן שישנו יחס ישיר בין מידת הנגישות לבין הוזלת המחיר.
 • היקף החומר הנשאב – מהי הכמות שיש לשאוב? קוב בודד? עשרה קוב? מטבע הדברים עלות השאיבה תשתנה בהתאם. לכמות החומר השפעה ישירה על זמן העבודה וכן על עלות הפריקה באתר טיהור שפכים מורשה.
 • סוג החומר הנשאב – הזמנת שירותי שאיבת מים? המחיר יהיה זול יותר ממחיר שאיבת בוצה או פסולת מגבונים משוחות הביוב. לסוג החומר השפעה מכרעת על רמת המאמץ הנדרשת וכן לזמן השאיבה.

שאיבות ביוב בקרית גת

רוצים להוזיל את מחיר שאיבת הביוב?

כן כן, בהחלט אפשרי להשפיע על מחיר שירותי שאיבת הביוב. כל מה שעליכם לעשות הוא להקל את ככל הניתן על עבודת צוות הביובית. וכיצד ניתן לעשות זאת?

 • הסבירו בפירוט ובבהירות את הבעיה הקיימת – השתדלו להרחיב ולפרט ככל הניתן. הייתה ביובית בחודש שעבר? ציינו זאת. האזור בתהליכי בנייה? אל תחסכו במילים.
 • הכינו את השטח – הזיזו חפצים מהדרך או כל מטרד אשר עשוי להפריע לצוות הביובית לבצע את עבודתו.
 • השתדלו לתזמן את העבודה למועד נוח – הבחנתם בתחילת היווצרות סתימה בשעות הצהריים? אל תחכו לשעות הלילה כאשר הסתימה תהיה קשה והצורך יהיה דחוף. הזמינו מיידית שרותי ביובית לפתיחת סתימות.

מי אנחנו? חברת המרכז לביוביות ושאיבות

חברת המרכז לביוביות ושאיבות מובילה את תחום תיקון תקלות הביוב ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל במתן שירותי ביוביות ושאיבות.
על לקוחותיה הנאמנים של החברה נמנים לקוחות מכל התחומים, החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים, חברות ציבוריות וממשלתיות, חברות ביטוח ונדל"ן, מפעלים מכל התחומים, עיריות ורשויות מקומיות ואזוריות, מוסכים ותחנות דלק ועוד.
עובדי החברה מיומנים ומהמנוסים בתחומם.
ברשות החברה הציוד המתקדם ביותר. אנו מציעים את כלל שירותי הביוב והניקוז בסטנדרטים הטובים ביותר וכל זאת במחירים ללא תחרות.

צריכים שירותי ביובית בקרית גת? שרותי שאיבת ביוב בקריית גת? מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא כל התחייבות.

שירותי ביובית בקרבת קרית גת: שאיבות ביוב באופקים | ביובית בשדרות | שירותי ביובית באשקלון