ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שירותי שאיבת ביוב ברמלה? זקוקים לביובית ברמלה? לשירותי ביובית מזמינים את המומחים לביוביות! אצלנו תקבלו את שירות מעולה במחירים הזולים ביותר.
כל שירותי הביובית בזמינות מיידית: פתיחת סתימות, שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, צילום צנרת ביוב ועוד.

סובלים מהצפות ביוב? צנרת הביוב שלכם נסתמת לעיתים קרובות מדי? כנראה שפסולת רבה הצטברה בצנרת ויתכן גם שישנה שחיקה בצנרת וחודרים אליה לכלוך, שורשים ואדמה שסותמים אותה. על מנת לפתור את הבעיה מהשורש, מומלץ מאוד להיעזר בשירותי ביובית – משאית בעלת מערכת חזקה לשאיבה ופירוק הפסולת. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מספקים שירותי ביובית ברמלה ובכל אזור המרכז, כולל תיקון צנרת ביוב או חידושה ללא הרס.

ביובית ברמלה

שירותי ביובית ברמלה – בזמינות מיידית

סרטון ביובית ברמלה שביצענו עבודה לדוגמא:

שירות ביובית ברמלה

ביובית זהו מכשור שמותקן על גבי משאית ומטרתו העיקרית הינה לבצע שירותי אחזקה ותיקון מערכות ביוב.

שירות ביובית זהו אחד מהשירותים הנפוצים ביותר בהם משתמשים עבור תחזוקת מבנים ותשתיות. למעשה לביובית חלק רב הן בשירותי אחזקה מונעת והן בפתרון תקלות בתשתיות הביוב והניקוז.

את השירותים העיקריים שמציעה הביובית אתם בוודאי מכירים והם כוללים בעיקר שרותי ביוב כדוגמת: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, שטיפת קווי ביוב וניקוז וכדומה. עם זאת, הביובית מבצעת שירותים רבים שאומנם מוכרים פחות, אך בהחלט בעלי חשיבות רבה: שטיפת תשתיות כדוגמת כבישים ומנהרות, אשפרת בטון, הובלת חומר בנטונייט לבנייה, שאיבת מפרידי שומנים ממסעדות ועסקים נוספים המחוייבים בהתקנת מפרידי שומנים על פי חוק והרשימה עוד ארוכה.

בשנים האחרונות, קיימת מגמת בנייה מואצת של חניונים, ובהתאם לכך אנו במרכז לביוביות ושאיבות בנינו במיוחד ביובית לחניונים תת קרקעיים ומקומות נמוכים. זו למעשה ביובית נמוכה בעלת יכולת נגישות גבוהה מאוד. לביובית זו כל היכולות של ביובית רגילה החל מפתיחת סתימות ביוב, דרך שטיפת קווי ביוב ועד לשאיבת ביוב והצפות.

מה כוללים שירותי ביובית ברמלה?

שירותי ביובית ברמלה או בכל מקום אחר אותם אנו מספקים כוללים מגוון שירותים:

 • שאיבות ביוב – שאיבת בור ספיגה, שאיבת שירותים כימיים ועוד
 • שאיבות בור שמן
 • שאיבת הצפות מים, כולל שאיבה ממפלסים נמוכים כמו מרתפים או חניונים
 • שאיבת מים בכמות גדולה תוך זמן קצר, שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים ממרתף וכו'
 • שטיפה יסודית של קווי ביוב, פעולה שמטרתה למנוע תקלות בלתי צפויות
 • טיפול בשורשים שחדרו לביוב – שירות שנדרש במיוחד בישובים כפריים עם צמחיה רבה
 • תיקון צנרת ביוב ללא הרס
 • משאבות טבולות – במרכז לביוביות ושאיבות תמצאו את המשאבות הטובות ביותר במחירים ללא תחרות. משאבות ביוב בטבולות, משאבות למים ועוד.
 • פתיחת סתימות ביוב
 • צילום קו ביוב – אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות צילום הקו נעשה ע"י מצוות מקצועי אשר לא משתמש בציוד זול ופשוט אלא משתמש אך ורק בציוד הטוב ביותר, כך שתקבלו אבחנה מהימנה ומדוייקת לכל תקלה. מצילום קוי הביוב ניתן ללמוד על נזקים רבים כדוגמת: חדירת שורשים לקו הביוב, שברים וסדקים בקווי הביוב, אבנים שהצטברו בביוב, שיפוע לא תקני בקו הביוב וכדומה.
 • שירותי ביובית לחניונים
 • רובוט לצנרת ביוב
 • תיקון צנרת ללא הרס
 • התקנת קווי ביוב
 • משאבה טבולה
 • שטיפת מרזבים וקווי ניקוז

שאיבת הצפות ברמלה

אם אינכם יודעים אז בעל המקצוע שמבצע שאיבת הצפות הינו הביובית. הביובית מצויידת במשאבה חזקה אפשר מאפשרת לה לשאוב הצפה בכל היקף ביסודיות וביעילות. הנוזלים הנשאבים מצטברים במיכל הביובית, ובגמר השאיבה מוביל אותן צוות הביובית היישר לאתר הטמנה מורשה וזאת בהתאם להוראות החוק. קיימים מקרים בהם צוות הביובית יעזר במשאבות חיצוניות כדוגמת משאבות טבולות וזאת ממספר סיבות אפשריות: הגברת עוצמת השאיבה, שאיבה ממקומות שאינם נגישים לביובית ועוד.

מחפשים שרותי שאיבת הצפות ברמלה? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

איך מתבצעת עבודת שאיבות ביוב ברמלה?

בין אם מדובר על שאיבות ביוב ברמלה ובין אם שירות אחר שבעקבותיו יש צורך בביובית ברמלה, אנו נגיע עם המשאית שבה משאבה חזקה מאוד עם מנועים עוצמתיים. ברשותנו גם ביובית מיוחדת איתה ניתן להגיע גם לאזורים פחות נגישים ונמוכים. המערכת כוללת גם משאבה חזקה וגם מערכת דחיסה ופירוק כך שהפסולת מתפרקת מהר, כולל פסולת קשה כמו שומנים שהתקשו או שורשי עצים, ונשאבת במהירות אל תוך המשאית. בהצפות אנו מטפלים באמצעות משאבה טבולה, משאבה המותאמת למים וגם כאן השאיבה היא מהירה.

כמה יעלו לנו שירותי ביובית ברמלה?

תודו שזו אחת השאלות המסקרנות ביותר – כמה יעלו לנו שירותי הביובית?
התשובה לכך לא מורכבת, אך גם לא חד משמעית. בשונה מרכישת חולצה לדוגמה, שאנו יודעים מראש מהו המחיר הסופי שלה בחנות, בכל הקשור לשירותי ביובית ישנה שונות בין מקרה למקרה.
לעיתים יש צורך בפתיחת סתימת ביוב קלה, ולעיתים העבודה מסתבכת ומצריכה גם צילום צנרת ביוב. לעיתים יש צורך לבצע שאיבת ביוב, ולעיתים גם קיים צורך בחיתוך שורשים בביוב.

לא רק זאת, אלא גם קיימים משתנים נוספים שישפיעו על המחיר כדוגמת שעת הזמנת העבודה, האם מדובר בלקוח קבוע וכן הלאה.
בשורה התחתונה, עלות שירותי הביובית משתנה בין מקרה למקרה בהתאם לסוג העבודה הנדרש, ופרמטרים כלליים נוספים. באופן כללי, שירות בסיסי עולה כ- 500 ₪ ומשם המחיר עשוי לעלות.

מעוניינים במידע נוסף בנושא מחירון ביובית? אתם מוזמנים לעיין במחירון הביובית המפורט שלנו.

שאיבות ביוב ברמלה

שאיבת ביוב ברמלה – ותק ונסיון מעל 10 שנים

בור הביוב מתמלא ונדרשת שאיבה? המרתף הוצף במים? אם אתם מחפשים ביובית ברמלה אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ כאן לשירותכם. נגיע עם כל הציוד שברשותנו ונבצע עבודה מהירה ויסודית.

שירותי ביובית בקרבת רמלה: שאיבת ביוב בלוד | ביובית בבאר יעקב | שירותי ביובית ברחובות