ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

הביוב נסתם? קיימת פסולת רבה במערכת הביוב וצריך לבצע שאיבת ביוב? הגעתם לכתובת הנכונה !
שירותי ביובית בשדרות באחריות ובמחירים הטובים ביותר !

יש לכם צורך בשאיבת ביוב בשדרות? או אולי בשאיבת הצפה בשדרות? פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

ביובית בשדרות

שירותי ביובית בשדרות עם המרכז לביוביות ושאיבות

חברת המרכז לביוביות ושאיבות הוקמה ע"י שותפים בעלי ניסיון רב בענף הביוב. החברה שמה לה ליעד להציע שירותי ביובית במחירים הזולים ביותר תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה.

אתם בטח שואלים את עצמכם איזו מן מטרה זו למכור את השירות שלנו בזול? התשובה לכך די פשוטה, בזכות המחירים האטרקטיביים התרחבנו וצברנו משפחת לקוחות גדולה ונאמנה. כך שלמעשה בזכות היקף העבודה הגדול, מתאפשר לנו לגבות את המחירים הזולים בענף הביוב. ברשותינו ציוד חדיש הכולל צי ביוביות רחב אשר מאפשר לנו לתת מענה מיידי 24 שעות ביממה לכל צורך.
עובדי החברה מסורים ומיומנים וישמחו לתת לכם שירות יסודי ומקצועי עם חיוך רחב.

אנו מעניקים שירותי ביובית ושאיבות ביוב בשדרות למגוון עסקים מכל התחומים החל מלקוחות פרטיים ועד למפעלים מכל התחומים, גני אירועים ומסעדות, תחנות דלק, מוסכים, בתי מלון, חברות ביטוח, חברות נדל"ן עיריות ועוד.

שאיבות ביוב בשדרות – השירותים שלנו

אנו נשמח להעניק לכם שירות 24 שעות ביממה בזמינות מיידית, בכל מזג אויר ובכל שעה. וכן נחזור על זה שוב, אנו מציעים שירותי ביובית בשדרות במחירים המשתלמים ביותר!

סתימות ביוב

מי מאיתנו לא נתקל לצערו במחזה המבאס של סתימת ביוב, סתימת הביוב זו התקלה הנפוצה ביותר במערכות ביוב. חשוב לציין שלא רק בביוב עשויות להופיע סתימות, אלא גם בצנרת המזגן, בכיור המטבח, באמבטיה, במרזבים ועוד.

את סתימות הביוב ניתן לחלק ל-2 קבוצות עיקריות :

סתימה בצנרת הביוב – סתימה בביוב אשר נוצרת בקווי הביוב החיצוניים או בשוחות הביוב המקשרות בין צנרות הביוב. את מיקום הסתימה ניתן לזהות לפי שוחות הביוב, כאשר הסתימה תהיה בין שוחת ביוב ריקה לבין שוחה מלאה בביוב. סתימה שמתרחשת בצנרת הביוב נוצרת ממגוון גורמים כדוגמת:

  • התפשטות שורשים בביוב
  • עייפות החומר / בלאי צנרת
  • שברים וסדקים במערכת הביוב
  • פסולת ומגבונים שפוגעים בזרימת הביוב
  • שימוש במחברים וחומרים לא תקניים
  • התקנה רשלנית של מערכת הביוב

סתימה באסלה – אם מדובר בסתימת ביוב באסלה אשר בקומת הקרקע, יתכן והסתימה נוצרה בצנרת הביוב. אך אם מדובר בסתימת ביוב בקומה גבוהה מדובר בסתימה מקומית, כאשר סתימות אלו נחשבות בד"כ לפחות מורכבות. סתימה שכזו ניתן לנסות לשחרר באמצעות אמצעים ידניים או חומצות ייעודיות. במידה ולא עלה בידכם לשחרר את סתימת הביוב, זה הזמן להזמין ביובית בשדרות.

שאיבות ביוב בשדרות

מי פותח סתימות ביוב? כיצד פותחים סתימת ביוב?

לכאורה התשובות לשאלות אלו פשוטות, אך עדיין סביר להניח שלא מעט אנשים יטעו במענה לשאלות אלה. האינסטינקט הראשוני של חלקנו הוא לייחס פתיחת סתימות ביוב לאינסטלטור, אך למעשה מדובר בטעות קשה.

האם תזמינו שיפוצניק לבנות לכם את בית חלומותיכם? לא נשמע סביר, אחרי הכל מגיע לכם בעל מקצוע מיומן, עם ציוד מתאים והכשרה הולמת. בדיוק כך לגבי סתימות ביוב, הכתובת הנכונה היא ביובית בשדרות, אשר מתופעלת ע"י צוות מיומן ומנוסה בפתיחת סתימות, וברשותה כל הכלים למענה מלא ואפקטיבי לכל סתימת ביוב.

לביובית יכולת להפיק לחץ מים גבוה, יכולת זו משמשת אותה לפתיחת סתימות ביוב, שטיפה של קווי ביוב ומרזבים, שטיפת בורות ביוב, חיתוך שורשים בביוב ועוד. כמו כן, לביובית יכולת שאיבה עוצמתית, הנותנת לה את היכולת לשאוב כל חומר ביסודיות ובמהירות: שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, שאיבה של מים, שאיבת בור שומן וכן הלאה.

  • סתימת הביוב נוצרה כתוצאה משומני מטבח שהצטברו סביב הצנרת והצרו אותה? באמצעות לחץ המים הגבוה של הביובית צוות הביובית יבצע שטיפת קו ביוב וידאג שהסתימה לא תחזור בקרוב.
  • סתימת הביוב נוצרה כתוצאה משורשים שהתפשטו במערכת הביוב? צוות הביובית יבצע חיתוך שורשים בביוב כך שלא ישאר כל זכר לשורשים. ברשות המרכז לביוביות ושאיבות הציוד המתקדם ביותר החל מדיזות לחיתוך שורשים ועד לרובוטים מתקדמים לעבודות צנרת ביוב.
  • סתימת הביוב נוצרה כתוצאה מפסולת ביוב? לעיתים קרובות מערכת הביוב נסתמת כתוצאה מפסולת רבה הכוללת מגבונים, מוצרי היגיינה, שקיות פלסטיק ועוד. לאינסטלטור אין את היכולת לבצע שאיבת ביוב ולהחזיר את מערכת הביוב לתפקוד תקין. לעומת זאת, לביובית מערכת שאיבה עוצמתית שבעזרתה ניתן לבצע שאיבת ביוב ביעילות וביסודיות.

מרגיש לכם שיש לא מעט תקלות ביוב בשדרות?

ראשית, חשוב לציין שתשתית הביוב זו אחת התשתיות הפעילות והעמוסות ביותר שאנו משתמשים בהן באופן יום יומי, בלי ששמנו לב תשתית הביוב הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח חיינו, ויש לה השפעה רבה על איכות חיינו.
בנוסף, העיר שדרות נחשבת לוותיקה יחסית וכך בהתאמה גם תשתיות הביוב שלה. שדרות הוקמה בשנת 1951 והוכרזה כעיר בשנת 1996.
לשילוב של העומס על תשתיות הביוב עם היותן ותיקות יחסית, משקל רב כגורם לתקלות ביוב לא מעטות. לכן, כנראה שיש בסיס להרגשה שלכם…
עם זאת, חשוב להדגיש שמערכת הביוב בשדרות עוברת שיפוצים ושדרוגים ע"י הרשויות, כך שהיא בהחלט מתחדשת עם השנים.

הגיע הזמן לבצע שאיבת ביוב בשדרות? עולה ריח רע מהביוב? מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד או ייעוץ מקצועי ללא עלות.

שירותי ביובית בקרבת שדרות: שאיבות ביוב באשקלון | ביובית בקריית גת | שירותי ביובית באופקים