ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

הביוב עולה בחצר? ריחות לא נעימים בוקעים מהביוב? אם אתם צריכים שירותי ביובית בארסוף הגעתם למקום הנכון. במרכז לביוביות ושאיבות ניתן לקבל את כל שירותי ביובית בזמינות מלאה 24 שעות ביממה.

בעיות בביוב הן בהחלט לא דבר נעים, אך לפני שאתם נלחצים ועושים טעויות, הירגעו ותנשמו עמוק.
אז נכון, הריח לא נעים, ונכון המראות קשים, אך בניגוד אליכם חברה מקצועית תתגבר על התקלה במהירות, ואתם תוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה.

ביובית בארסוף

שירותי ביובית בארסוף במחירים אטרקטיביים

אם יש לכם בעיה בביוב, חשוב שתדעו שהכתובת עבורכם היא הביובית. ביובית זהו כינוי ידוע למכשור שנועד לתקן ולתחזק מערכות ביוב. עבור כך מצוידת הביובית במגוון מערכות, כאשר העיקריות מביניהן הן מערכת שאיבה ומערכת לחץ מים גבוה.
בין שירותי הביובית ניתן למצוא את השירותים הבאים:

 • פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה
 • שטיפת קווי ביוב
 • צילום קו ביוב
 • שירותי שאיבה:
  – שאיבת הצפה
  – שאיבת מים: שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים ממרתף ועוד
  – שאיבת ביוב
  – שאיבת שומנים ומפרידי שומנים
 • התקנת משאבות טבולות ושאיבת בור משאבה
 • חיתוך שורשים בביוב
 • פתיחת סתימת בטון בביוב
 • ניקוי מרזבים

אנו במרכז לביוביות ושאיבות עומדים לרשותכם עם הציוד החדיש ביותר כולל ביובית בארסוף, בכוננות מלאה כולל שירותי חירום.

ניקוי שורשים בביוב בארסוף

שורשים בביוב זו צרה צרורה, התופעה נפוצה בעיקר ביישובים שמאופיינים בצמחיה מרובה, ולכן ניתן להבין מדוע תופעה זו כה נפוצה בארסוף. השורשים מתפשטים למערכת הביוב מכיוון שהם מוצאים בה מזון משפע הכולל נוזלים ודשן ותנאי מחייה נוחים במיוחד. השורשים חודרים למערכת הביוב דרך שוחות הביוב, סדקים בצנרת או דרך מחברים של צנרת הביוב.

נזקי השורשים למערכת הביוב רבים ומגוונים, החל מסתימות ביוב ועד לשברים בקווי ביוב, קריסת קווי ביוב, מעיכה בקווי הביוב וכו'. תהליך ניקוי השורשים מהביוב איננו פשוט, אך אם עושים אותו בעזרת המכשור הנכון וידיים מיומנות, בהחלט ניתן להיפטר מהשורשים.

 • שלב ראשון – צילום קו ביוב: יש לבצע צילום קו ביוב, כך שניתן יהיה להעריך מהיכן חדרו השורשים ומה העובי והיקף ההתפשטות שלהם. בזכות צילום הקו ניתן יהיה להתאים את דרך ועוצמת חיתוך השורשים שיש לבצע.
 • שלב שני – חיתוך שורשים בביוב: נחתוך את השורשים באמצעות דיזה מיוחדת שמחוברת לקצה צינור הלחץ של הביובית, או באמצעות רובוט לעבודות ביוב. בשתי השיטות משתמשים בעיקרון זהה, סכינים חדים שמסתובבים במהירות אדירה, ולא משאירים לשורשים שום סיכוי לשרוד.
 • שלב שלישי – שטיפת קו ביוב וצילום קו פעם נוספת: לאחר שניקינו את השורשים בביוב, נשטוף את קו הביוב בעזרת לחץ המים של הביובית. לאחר שהקו נקי נבצע צילום קו ביוב פעם נוספת. הצילום השני יאפשר לנו להבין האם אכן חיסלנו את השורשים, או שמא יש לחזור על השלב השני. כמו כן, במידה והשורשים הותירו נזקים בקו הביוב כדוגמת מעיכה או שבר, ניתן יהיה להבחין בהם הזכות צילום הקו.
 • שלב רביעי – הדברה ותיקון קו ביוב ללא הרס: שלב זה אופציונלי, ולמעשה תלוי בנסיבות כל מקרה ומקרה. הדברה ניתן לעשות בחלק מהמקרים, וזאת על פי שיקול ועצת איש המקצוע.

תיקון קו ביוב ללא הרס זו פעולה מומלצת עד מאוד, וזאת כמובן בכפוף לכך שקיים נזק צנרת. תיקון צנרת ללא הרס הינו תהליך ידידותי לסביבה וחסכוני לכיס, אשר מתבסס על שיטות כדוגמת שרוול צנרת ופאצ' צנרת. שיטות אלה לא מצריכות הרס ושבירת ריצוף, אלא מתבססות על תיקון קו ביוב באמצעות החדרת אמצעים מתקדמים לתוך קו הביוב.

שאיבות ביוב בארסוף

אחריות נרחבת
אז קיבלתם שירות ביובית, נניח החלפת קו ביוב, האם תשנו בלילה בקלות בידיעה שזהו, הצרות מקו הביוב נגמרו? ממש לא בטוח. יתכן שההתקנה בוצעה בצורה לא תקנית, ייתכן שנעשה שימוש ברכיבים זולים ונחותים וכיוצא בזה.
אך לא אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות, אנו מבצעים עבודה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. עדות לכך ניתן לראות בכך שאנו מעניקים אחריות נרחבת על שירותינו. האחריות נועדה להסב לכם שקט נפשי, בידיעה שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר. בנוסף לכך, בזכות האחריות אתם יכולים להיות בטוחים שבכל בעיה שתצוץ ותפתיע – אנו נמשיך לעמוד לצידכם.

זמינות גבוהה
צריכים שירותי ביובית? אנו מבינים את הדחיפות, ויודעים עד כמה חשוב לכם לקבל מענה מיידי ללא דיחוי. הריחות הלא נעימים, המראות הקשים והסביבה המזוהמת פשוט לא מאפשרים להמתין לקבלת שירות במועד מאוחר יותר.
אך אל חשש, אנו לשירותכם 24 שעות ביממה! צריכים שירותי ביובית בארסוף? פשוט הרימו טלפון, והצוות שלנו ישמח להעניק לכם שירות מיידי.

שירותי ביובית בקרבת ארסוף: ביובית ברשפון | ביובית בהרצליה | ביובית ברעננה