ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שירותי ביובית ברשפון? חייגו אלינו למרכז לביוביות ושאיבות ואתם מסודרים!

אצלנו ניתן למצוא את כל שירותי הביובית: פתיחת סתימת ביוב, צילום קו ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת מים, שטיפת קו ביוב ועוד.
מדוע לבחור בנו? בגלל המחיר | בגלל השירות | בזכות האחריות

ביובית ברשפון

במרבית הזמן תשתיות הביוב עושות את העבודה ביעילות ואמינות ללא תקלות, אך מה לעשות כשהעומס הרב והבלאי הטבעי גורמים לתקלות לצוץ מדי פעם.
ההבדל בין תקלת ביוב לתקלות רבות אחרות כדוגמת תקלה בתשתית התאורה, הוא שכל תקלה ואף הזניחה ביותר, נחשבת לתקלה קשה ומטרידה. בעיות בביוב גורמות לזיהום סביבתי, סיכונים בריאותיים, ריחות רעים ומראות מטרידים.
אך עם זאת, מיותר לחלוטין להיכנס לפאניקה! יש לכם סתימת ביוב? תקלת ביוב אחרת? התקשרו לחברה מקצועית, והתקלה תתוקן מיידית.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות מציעים שירותי ביובית ברשפון 24 שעות ביממה בזמינות מיידית.
התקשרו אלינו לקבלת שירות אדיב ומקצועי. כל שירותנו מבוצעים ע"י צוות מקצועי, באמצעות מכשור חדיש וביוביות מתקדמות. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים מקצועיות ואמינות.

ביובית ברשפון

ביובית זהו מכשור שמטרתו העיקרית הינה תיקון וטיפול במערכות ביוב. בהתאם לכך, הביובית נושאת ציוד רב שמאפשר לתת מענה לכל צורך בתחום הביוב. הביובית מצוידת בין השאר במשאבת וואקום חזקה במיוחד וכן במשאבת לחץ מים עוצמתית ביותר. בעזרת יכולת השאיבה הביובית שואבת כמעט כל חומר אפשרי, החל ממים דרך ביוב ועד לשומנים. בעזרת לחץ המים הביובית פותחת סתימות ביוב, שוטפת קווי ביוב ומרזבים, חותכת שורשים בביוב ועוד.

בין שירותי הביובית שלנו, ניתן למצוא את השירותים הבאים:

שירותי ביובית:

 • פתיחת סתימת ביוב
 • שטיפת קווי ביוב
 • ניקוי מרזבים
 • ניקוי שורשים בביוב
 • פתיחת סתימת בטון בביוב
 • התקנת והספקת משאבות טבולות

שירותי שאיבות:

 • שאיבת ביוב
 • שאיבת בור ספיגה ושאיבת בור ספטינג
 • שאיבת הצפה
 • שאיבת מור משאבה
 • שאיבת מים: שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים ממרתף, שאיבת מים מפיר מעלית

אנו מציעים שירותי ביובית ברשפון בזמינות גבוהה. הביוביות שלנו חדישות ועוצמתיות ביותר, כך שנוכל לפתור כל תקלה בצורה יסודית ומקצועית. גם את הסתימות הקשות ביותר נשחרר, ונדאג שמערכת הביוב תחזור לתפקוד תקין ויעיל.

שאיבות ביוב ברשפון

משאית ביובית היא כלי העבודה החשוב ביותר לכל צורך בתחום הביוב, כל שכן לשירות שאיבת ביוב. הביובית ניידת, כולל מיכל עצום להובלת הביוב הנשאב, צינורות ארוכים שיאפשרו לה לגשת לכל נקודה, וכמובן משאבה עוצמתית במיוחד. לפיכך די מובן מדוע הביובית היא הכלי הכמעט יחידי שמבצע שאיבת ביוב. לעיתים, עקב החלטת צוות השאיבה, נבצע את השאיבה באמצעות משאבה ניידת או משאבה טבולה.

מהיכן ומתי שואבים ביוב?
בד"כ שאיבת ביוב מתבצעת במידה ואנו רוצים לנקות את מערכת הביוב מפסולת שפוגעת בפעילותה התקינה או במידה ואנו רוצים לרוקן מאגר ביוב שאיננו מחובר למערכת הביוב הראשית, כדוגמת: שאיבת בור ספיגה, שאיבת שירותים כימיים, שאיבת בור ספטינג וכן הלאה.

מה נעשה עם הביוב ששאבנו?
כמו כל חומר אחר, גם את הביוב יש להוביל לאתר הטמנה מורשה. אתרים אלה מבצעים פעולות מחזור כך שהפגיעה הסביבתית נמנעת או לכל הפחות מצטמצמת ככל הניתן. אתרי ההטמנה פרוסים ברחבי הארץ וכוללים אתרים עירוניים ואתרים פרטיים.

שאיבות ביוב ברשפון

הכשרה מתאימה, ניסיון ומוניטין מעולה

לסיום, לפני שאתם מזמינים שירותי ביובית, חשוב לוודא שאתם עומדים מול חברה אמינה ומקצועית. בדיוק כמו כל בעל מקצוע אחר חשוב לוודא שתקבלו שירות מקצועי מעובדים שעברו הכשרה מתאימה וברשותם הציוד המתאים לביצוע העבודה ועל הצד הטוב ביותר.
אם תזמינו בעל מקצוע לתיקון שולחן לדוגמה, סביר להניח שגם אם אין לכם ניסיון רב בנגרות, עדיין תצליחו להעריך פחות או יותר את איכות השירות שקיבלתם.
מטבע הדברים התמונה מעט שונה בכל הקשור לשירותי ביובית. מאחר שמערכת הביוב קבורה באדמה ואיננה גלויה לעינינו, לאדם הממוצע אין יכולת לזהות את רמת האיכות של שירותי הביוב שבוצעו.

לפיכך, חשוב להקפיד ככל הניתן להזמין חברה אמינה בעלת מוניטין מעולה. חברה כזו לא תסכן את המוניטין שצברה, כך שתקבלו שירות מעולה ללא חשש מעבודה לא מקצועית וחלילה רשלנית. מחפשים שירותי ביובית ברשפון? צרו איתנו קשר לקבלת שירות אדיב ומקצועי.

שירותי ביובית בקרבת רשפון: ביובית בארסוף | ביובית בהרצליה | ביובית ברעננה