שירותי ביובית ושאיבת ביוב בכל הארץ: 072-3922-933

מחירון ביובית

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותמחיר (לפני מע"מ)
שירותי ביובית לדוגמה:
פתיחת סתימת ביובהחל מ 500 ש"ח
חיתוך שורשים בביובהחל מ 800 ש"ח
צילום צנרת ביוב עד 30 מטרהחל מ 600 ש"ח
שטיפת קו ביובהחל מ 500 ש"ח
ביובית נמוכה לחניוניםהחל מ 800 ש"ח
ניקוי מרזביםהחל מ 800 ש"ח
שירותי שאיבות לדוגמה:
שאיבות ביוב באמצעות ביוביתהחל מ 500 ש"ח
שאיבת הצפההחל מ 600 ש"ח
שאיבת בור ספיגההחל מ 600 ש"ח
שאיבת מיםהחל מ 600 ש"ח
שאיבת בור שומןהחל מ 600 ש"ח
איתור נזילותהחל מ 800 ש"ח
שירותי אינסטלציה ותיקון צנרת ללא הרס:
תיקון צנרת ללא הרסהחל מ 1800 ש"ח
עבודות רובוט לתיקון צנרתהחל מ 2100 ש"ח
התקנת משאבות טבולותהחל מ 1290 ש"ח + מע"מ
התקנה של שסתום אל חוזרהחל מ 800 ש"ח
  • המחירים הנ"ל הינם מחירים כלליים ועשויים להשתנות בהתאם להיקף ומורכבות העבודה. לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת: 072-3922-933

אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מציעים מגוון שירותי ביובית. אנו מציעים שירות מקצועי ומתקדם תוך הליכה מקסימלית לקראת הלקוח והצעת מחירים אטרקטיביים ככל האפשר. אנו יודעים כי לרוב הצורך בשירותי ביובית מגיע באופן לא צפוי כאשר הלקוח לא תכנן את ההוצאה המגיעה בעקבותיו. לכן, נשתדל לבוא לקראתכם ככל האפשר.

שירות ביובית ללקוחות פרטיים ולעסקים

אנו מציעים שירותי הביובית לכל סוגי הלקוחות, החל מלקוחות פרטיים שבור הביוב בחצרם הוצף דרך עיריות שזקוקות לצילום של קו או שטיפת קווי הביוב העירוניים או פתיחת סתימה בצנרת ועד מפעלי תעשיה שנדרשת שאיבה ושטיפה תקופתית של בורות השמן שלהם. בתור חברה מקצועית העוסקת בתחום שנים רבות אנו יכולים רק להמליץ לכם להיות עירניים לגבי מצב הצנרת ומערכת הביוב: ככל שתהיו עירניים יותר כך תצטרכו פחות "טיפול עשרת אלפים", הטיפול יהיה פשוט יותר וגם מחיר ביובית יורד משמעותית.

מחיר ביובית –  על פי השירות ועל פי המקרה

השירותים שאנו מציעים הם שונים ודורשים היערכות שונה, שימוש בציוד משתנה וגם העבודה בשטח היא שונה. שאיבת בור שמן, לדוגמה, תהיה שונה משטיפת קווי ביוב עירוניים או מטיפול משורשים מסיביים שחדרו לביוב. גם הנגישות אל האזור המטופל תשפיע על מחירון ביובית. כאשר אתם בוחרים בחברה שתספק עבורכם את השירות זכרו כי מחיר נמוך מדי צריך להדליק נורה אדומה. בתחום הביוב והאינסטלציה לא חסרים "חאפרים" שמקלקלים את המערכת יותר מאשר מתקנים.

מחירון ביובית

מחירון ביובית – המחיר נקבע לפי מורכבות העבודה

זקוקים לשירות ביובית? מחפשים חברה אמינה המספקת מחירים אטרקטיביים לא על חשבון עבודה יסודית ומקצועית? הגעתם למקום הנכון. מרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ היא הכתובת עבורכם!

Call Now Button072-3922-933 דילוג לתוכן