הסרת שורשים בביוב

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שורשים בביוב היא תופעה מוכרת, במיוחד בישובים כפריים בהם סביב הבתים ישנה צמחיה רבה. שורשי צמחים מחפשים כל מקום אפשרי כדי להתפשט ולהתארך וגם להתעבות, ומה לעשות – עבורם החומר שזורם בביוב מהווה דשן אורגני. הם לא יודעים כמה נזק זה

שורשים בביוב

טיפול מקצועי בשורשים בביוב

גורם לנו… כך, מתרחשת סתימה שאינסטלטור ממוצע לא יצליח לפתור לטווח ארוך. על מנת לנטרל את שורשי העצים יש להגיע עם ביובית בעלת מערכת שאיבה ודחיסה חזקה שתצליח לפתוח את הפלונטר. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ בעלי ניסיון רב והציוד המתאים לפתיחת סתימות שנוצרו משורשים בביוב.

הסרת שורשים בביוב – נזק למערכות גדולות וקטנות

שורשים בביוב גורמים לנזק לא רק בצינורות ביוב קטנים ועדינים אלא גם בצינורות גדולים ואף בבריכות ביוב. לרוב יהיה לצמחים טריגר לחדור לאותו צינור, כמו סדק. לכן שמירה על תחזוקה ובדיקה תקופתית של צנרת הביוב, כולל שטיפה של קווי הביוב יחסכו הרבה בלגן בעתיד.

איך נפטרים משורשים בביוב? – חיתוך שורשים בביוב

שורשי הצמחים הם חזקים מאוד ונדרשת עבודה ומספר טכניקות על מנת להתמודד איתם. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים קודם כל חיתוך של השורשים בעזרת מכשור המוחדר לצנרת הביוב. בהמשך מבצעים שטיפה של הצנרת בלחץ חזק בעזרת הביובית ואף דואגים לוודא באמצעים נוספים שצמיחת השורשים בצנרת לא תחזור.

טיפול בשורשים בביוב

שורשים בביוב – טיפול ללא פשרות מן היסוד

יש לכם סתימה בגלל שורשים שחדרו לביוב? לא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו הכתובת עבורכם, חיתוך שורשים בביוב רק על ידי המומחים שלנו. פנו אלינו למרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ. אנו נגיע עם מיטב הציוד והניסיון ונפתור את הבעיה אחת ולתמיד

דילוג לתוכן