תיקון צנרת ביוב

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

כאשר סתימות או הצפות מתרחשות לעיתים תכופות, הדבר אומר שהגיע הזמן לתקן קטע מסוים של צנרת הביוב או אפילו את המערכת כולה. אם בעבר הדבר דרש חפירות אינטנסיביות או שבירת קירות ורצפות, היום ישנם חידושים בתחום המאפשרים לבצע את הפעולה באופן נקי כמעט ללא גרימת נזקים. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מתמחים גם בתיקון צנרות ביוב או חידושן ללא גרימת הרס ונזקים.

תיקון צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב – שירותי ביוב מתקדמים

מתי נדרש תיקון או חידוש הצנרת?

אם תופעות כמו הצפות או סתימות חוזרות על עצמן, כנראה ששטיפת קווי הביוב ושאיבה בעזרת ביובית הן רק חלק מהעבודה. נדרשת גם "עבודה כירורגית" מעמיקה יותר הקשורה לצנרת עצמה. עם הזמן צנרת נשחקת ואותם סדקים גורמים לחדירת שורשים היוצרים סתימות בתוך הביוב, חדירת אדמה או לכלוך הסותמים אף הם את הצנרת. זה הזמן לתקן קטע צנרת או לחדש אותו באמצעים המתקדמים העומדים לרשותנו.

תיקון צנרות ביוב

תיקון צנרות ביוב ע"י מומחים

איך נעשה תיקון צנרת הביוב?

ברוב המקרים יהיה ניתן לתקן את הצנרת ללא הרס באמצעות חידוש שלה: החדרת שרוול העשוי חומרים פולימרים הנדבק לצנרת באופן מושלם בתהליך ודבקים יעודיים ומהווה למעשה צינור חדש תוך השארת הצנרת הישנה. עם זאת, כאשר הצנרת מתפוררת או כאשר ישנה בעיה תכנונית של כל מערכת הביוב בסביבה יהיה צורך לטפל בבעיה מהשורש ואז לא תהיה ברירה אלא להחליף את הצנרת.

סובלים מהצפות או סתימות חוזרות ונשנות? עבר זמן מאז התקנתם או חידשתם את צנרת הביוב? כנראה שזה הזמן לכך. מרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ תבצע את תיקון וחידוש הצנרת באמצעים חדישים ללא הרס.

Call Now Button דילוג לתוכן