ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

קצת עלינו /  המרכז לביוביות ושאיבות

חברת המרכז לביוביות ושאיבות הינה מחברות הביוב המובילות בישראל. מייסד החברה עמרי כהן בעל ותק של מעל ל-10 שנים בענפי הביוב, השאיבות והאינסטלציה. החברה מספקת שרותי ביוב ושאיבות בפריסה ארצית ובזמינות מידית 24 שעות ביממה. אנו מקפידים על עבודה יסודית ומקצועית ומעניקים אחריות מלאה על שירותינו. כמו כן, החברה דוגלת בשקיפות מלאה מול לקוחותינו ובתמחור אטרקטיבי מתוך אסטרטגיה לצמוח ולהוביל את הענף, ובהתאם לכך אנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר !

מחברה קטנה למובילה בתחומה
מאז הוקמה החברה, אנו פועלים לשיפור מתמיד תוך שאיפה למצוינות ללא פשרות או קיצורי דרך. בהתאם לכך, אנו מקפידים על עבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר. בשנות קיומנו סיפקנו שירות לאלפי לקוחות אשר רבים מהם הצטרפו למשפחת לקוחותינו הרחבה. החברה שמה לה כיעד להמשיך ולהתרחב בתהליך עקבי מתוך מטרה להוביל את תחום שרותי הביוב בישראל, ולהיות שם נרדף לאיכות ומקצועיות.

שותפים לדרך
אנו רואים בלקוחותינו חלק בלתי נפרד מהחברה, אחרי הכול ללא הלקוחות אין הצדקה או זכות קיום לעסק. לקוחות החברה רבים ומגוונים ומגיעים מכל התחומים. החל מלקוחות פרטיים וועדי בתים, דרך מפעלים, חברות בניה וחברות ביטוח ועד חברות ממשלתיות, בתי חולים, מועצות אזוריות ועיריות. אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהתרשם ממגוון לקוחותינו.

ואיך אפשר בלי כמה מילים על ספקי החברה? הספקים שלנו נחשבים למובילים בתחומם ומספקים לנו את הציוד איכותי והמקצועי ביותר, ובזכותם אנו מצוידים בכלי עבודה חדישים אשר נחשבים למילה האחרונה בתחומי הביוב והשאיבות ומאפשרים לנו לתת את המענה הטוב ביותר לכל צורך.

ציוד
החברה מצוידת בציוד המתקדם ביותר, כך שנוכל לספק לכם מענה איכותי ויסודי ותוצאות שישמרו לאורך זמן. ברשותנו מגוון ביוביות מתקדמות, ביובית נמוכה לחניונים, מצלמות ביוב, רובוטים לעבודות בצנרת הביוב, ציוד לתיקוני אל הרס בצנרת הביוב, משאבות ביוב טבולות, משאבות ביוב ניידות וכן הלאה.
כמו כן, בזכות הציוד המתקדם והיעיל אנו מסוגלים לבצע את העבודות במהירות וביעילות וזו אחת הסיבות שביכולתנו להתחייב למחיר האטרקטיבי ביותר.

מדוע לבחור דווקא בנו?

אמנם אנו לא אובייקטיבים, אבל בכל זאת.. אנו בטוחים שאם תבחרו בנו תהיו מרוצים לחלוטין 😊 ריכזנו מספר נקודות שלדעתנו מייחדות אותנו לעומת מתחרינו בענף הביוב:

 • ניסיון ומיומנות – עובדי החברה מנוסים בתחומם ויתאימו עבורכם את הפתרון היעיל והמשתלם ביותר, ללא פתרונות זמניים או קיצורי דרך רשלניים.
 • זמינות מיידית 24 שעות ביממה – בתחום הביוב קיימת חשיבות קריטית למענה מידי, אנו נגיע במהירות בכל שעה ונספק לכם את השירות הטוב ביותר.
 • אחריות מלאה – אנו עומדים מאחורי איכות השירותים אותם אנו מציעים ולכן גם מתחייבים לאחריות מלאה ללא אותיות קטנות.
 • מקצועיות, שקיפות ואמינות – אלו הם ערכי היסוד שלנו, ולא נתפשר עליהם. אנו מתחייבים לעבודה מקצועית תוך אמינות ושקיפות מלאה כלפיכם, בלי הפתעות וטענות שונות ומשונות.
 • שמירה על איכות הסביבה – תקלות ביוב גורמות לפגיעה סביבתית הכוללת זיהום מי תיהום וקרקע, ריח נורא בלתי נסבל ואף מהוות סכנה בריאותית. אנו דוגלים בשמירה על איכות הסביבה ועושים זאת תוך הקפדה יתרה, כל זאת למען עתידנו ועתיד ילדנו.
 • מחירים אטרקטיביים – אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר, בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות.
 • כל השירותים תחת כתובת אחת – אין צורך להתרוצץ בין בעלי המקצוע ולהתאכזב כאשר הם מגלגלים את האחריות האחד לשני, גם אין סיבה לשאת בעלויות כפולות ומיותרות… אנו מספקים את כל שרותי הביוב ובמחירים הטובים ביותר !

שרותי החברה:

 • פתיחת סתימות ביוב – אנו מציעים שרותי פתיחת סתימות ביוב במחירים הטובים ביותר. לא משנה מהי סיבת הסתימה, בין אם מדובר בסתימה עקב מגבונים שחוסמים את זרימת הביוב או בשבר בקו הביוב שצריך לתקן, אנו נשיב את המצב לקדמותו בהקדם.
 • שירותי ביובית ושאיבות – שאיבת ביוב מבוצעת כחלק מפעולות אחזקה מונעת, לשם ניקוי מערכת הביוב מפסולת שהצטברה בה או עבור ריקון מכלי ביוב שאינם מחוברים לצנרת הביוב הראשית. אנו שואבים בורות ספיגה, בורות רקב, שירותים כימיים ועוד
 • שאיבת הצפות – הבית הוצף ? המרתף מלא מים? הצפה עשויה לגרום חלילה לנזקים למבנה כדוגמת קילופים בקירות, טחב ועובש וכן לפגיעה ברכוש. לכן מומלץ למהר ולבצע שאיבה ללא עיכובים. ברשותנו הציוד החדיש ביותר וניסיון רב בשאיבת הצפות. ונעשה ככל שביכולתנו להשיב את המצב לקדמותו בהקדם האפשרי.
 • שאיבת מפרידי שומנים – בעלי מסעדה או אולם אירועים ? או אולי תחנת דלק? אנו מציעים שרותי שאיבת מפריד שומנים במחיר הטוב ביותר.
 • חיתוך שורשים בביוב – תופעת השורשים בביוב נחשבת לבעיה טורדנית בעלת פוטנציאל נזק גדול. השורשים אשר מתפתחים בקווי הביוב עשויים לגרום לא רק לסתימות ביוב חוזרות ונשנות אלא אף לנזקים ממשיים לקווי הביוב כדוגמת שברים וקריסות קווי ביוב וזאת עקב הלחץ העצום שהם מפעילים. אנו מבצעים אבחון לממדי התופעה, חיתוך יסודי לשורשים ואף טיפול מונע התפתחות שורשים למניעת חזרת התופעה המטרידה.
 • צילום קווי ביוב – אנו מבצעים צילום קווי ביוב ע"י מצלמות סיב אופטי ורובוטים מתקדמים אשר מוחדרים למערכת הביוב. ניתן לקבל סרטונים המתעדים את המתרחש בקווי הביוב. כמו כן, אנו מספקים אבחנה ומעריכים את ממדי הנזק אם קיים.
 • שטיפת קווי ביוב, מרזבים וקווי ניקוז – עולה ריח רע מהביוב? פתחי הניקוז מלוכלכים והחורף מתקרב? אנו מבצעים שטיפות בלחץ מים גבוה כך שתשתיות הביוב והניקוז יהיו נקיות ויפעלו בצורה תקינה ללא תקלות.
 • תיקון צנרת בשיטות אל הרס – עד לפני שנים בודדות אם הייתה קיימת תקלה בקו הביוב כדוגמת שבר, סדק או קריסה, היה צורך לשבור את הריצוף לחפור ולתקן את קו הביוב. כמובן שכאן לא נגמרה העבודה המתישה מאחר והיה צורך לכסות את החפירה ולרצף מחדש. בשנים האחרונות התפתח תחום תיקון הצנרת בשיטות אל-הרס אשר מכונה גם בשם חידוש צנרת ללא הרס. אנו מחדירים ציוד מתקדם לצנרת הביוב ומתקנים אותה ללא צורך בחפירה והרס הריצוף. במרבית המקרים התיקון עמיד לעומת הצנרת המקורית ויסב לכם שקט לשנים רבות.
 • עבודות רובוט בצנרת הביוב – בשנים האחרונות השימוש ברובוטים ייעודיים למערכות ביוב הולך ועולה. ברשותנו מגוון רובוטים מתקדמים לעבודות צנרת, ומיותר לציין שלעובדי החברה מיומנות גבוהה בתפעול הרובוטים. בעזרת הרובוטים ניתן לתקן מעיכות בצנרת, לצלם את קווי הביוב, לנסר בטון מקווי הביוב וכן הלאה. הרובוטים מאפשרים לנו לבצע עבודה מדויקת ויסודית תוך חסכון בזמן ובעלויות מיותרות.
 • איתור נזילות – אנו מציעים שרותי איתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם, כולל חוות דעת מקצועית ואמינה.
 • הספקת והתקנת משאבות ביוב טבולות – במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו את המחירים הטובים ביותר עבור משאבות טבולות לביוב עולל התקנה ואחריות מלאה. כמו כן, אנו מציעים לקוחתנו שירות שאיבת ביוב כך שתקבלו את מכלול השירותים בכתובת אחת, בלי צורך להתרוצץ בין מספר בעלי מקצוע. אנו מספקים משאבות טבולות מתוצרת מיטב היצרנים כדוגמת: Pedrollo איטליה, Einhell גרמניה, Bronco, Suzuki.

לסיכום, אם אתם צריכים שירותי ביוב או ניקוז, ולא משנה אם מדובר בתקלה כדוגמת סתימת ביוב או בשירות אחזקה או אף בהתקנת קווי ושוחות הביוב, התקשרו אלינו ותקבלו את השירות הטוב ביותר במחירים המשתלמים היותר.

קרדיט תמונות באתר: המרכז לשירותי ביובית ושאיבות ביוב ע.א. בע"מ ,123rf.com : Sergey Kolesnikov