שירותי ביובית ושאיבת ביוב בכל הארץ: 072-3922-933

ביובית באשדוד

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

המרכז לשרותי ביוביות ושאיבות – שירותי ביובית 24/7 כולל אחריות בזמינות מיידית. כל שירותי הביוב: שאיבת ביוב באשדוד, פתיחת סתימת ביוב באשדוד, שאיבת הצפה באשדוד, שטיפת קווי ביוב באשדוד ועוד

עבודות ביובית באשדוד במחיר הזול ביותר – אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר שניתן לקבל!

החשיבות במיקום החברה

עלות שרותי הביובית נגזרת ממספר גורמים כדוגמת מורכבות העבודה, עיתוי העבודה ועוד. אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר הוא מיקום בעל המקצוע.
אם אתם מזמינים ביובית לאשדוד ובעל המקצוע נמצא פיזית עם הביובית בתל אביב ככל הנראה תשלמו עלות גבוהה ומיותרת עקב המרחק ממנו יגיע בעל המקצוע.

חברת המרכז לביוביות ושאיבות ממוקמת באשדוד ולכן ביכולתנו להציע את הצעת המחיר הטובה ביותר לכל שירות אותו תזדקקו עבור עבודה יסודית ומקצועית!

ביובית באשדוד בזמינות מיידית

בשרותי ביוב אסור להזניח את הטיפול ויש לתת מענה מידי ככל האפשר,בתחום זה ישנן השלכות בריאותיות וסביבתיות קשות לטיפול מאוחר.
כמו כן אינכם רוצים שיתפתחו נזקים נלווים אשר יגררו עלויות מיותרות וטיפול מורכב.

אנו מציעים מענה מיידי 24 שעות ביממה, אחד היתרונות המרכזיים שלנו לעומת המתחרים הוא שאנו מאשדוד ונוכל להגיע אליכם במהירות למתן שירותי ביוב.

חברת המרכז לביוביות ושאיבות מציעה שירות ביובית באשדוד ובאזור הדרום תחת כתובת אחת.
ברשותנו הציוד החדיש ביותר ועובדים מסורים, מקצועיים ומנוסים כך שביכולתנו לתת מענה איכותי ושלם עבור כל צורך.
היתרון מבחינתכם כפול:

 1. בתחום הביוב ישנה חשיבות רבה לבעל מקצוע אשר ביכולתו לתת מענה לתקלות וצרכים נוספים שיצוצו בשטח – אם לדוגמה הגיע בעל מקצוע לפתוח סתימה והתגלו שורשים בביוב, תרצו בעל מקצוע שביכולתו לחתוך את השורשים בביוב ואף להציע טיפול מונע התפתחות שורשים.
  בנוסף מומלץ לבצע טיפול של שטיפת קווי ביוב כך תחסכו את הטרחה והעלויות המתלוות להזמנת בעלי מקצוע נוספים.
 2. ביכולתנו להתאים עבורכם את השירות הספציפי הרלוונטי אליכם – אם לדוגמה יש צורך בשאיבת הצפה ביוב בחניון נוכל להציע לכם שירותי ביוביות בחניונים שהיא נמוכה במחיר הטוב ביותר ובזמינות מיידית.
  תמיד נציע את הטיפול המתאים לכם מאחר וביכולתנו להציע שאיבות ביוב באשדוד ושירותים נוספים.

אשדוד היא השישית בגודלה בישראל מבחינת כמות התושבים, היא שייכת למחוז הדרום. מתגוררים בה כ-240 אלף תושבים. על שטח של כ-46,150 דונם, לכן צפיפות האוכלוסייה עומדת על כ-5,200 תושבים לקמ"ר.
שכנותיה של אשדוד הן הערים יבנה ואשקלון, והיישובים גן יבנה, ניצן, באר גנים, שתולים, שדה עוזיהו ועוד.
בשנת 1956 החלה ההתיישבות באשדוד ובשנת 1968 אשדוד הוכרזה כעיר.

האזורים הוותיקים בעיר ידועים במספר הרב של תקלות התשתית ובעיקר תשתיות הביוב והניקוז, הסיבות לכך מגוונות כאשר העיקריות שבהן הן:

 • עומס כבד על התשתיות – עומס כבד מוביל באופן טבעי לתקלות רבות יותר.
 • בלאי טבעי כתוצאה מהתיישנות – תשתיות הביוב הישנות בדגש על האזורים הוותיקים מאופיינות בתקלות לא מעטות. בדרך כלל רשויות בכל העולם נוטות להשקיע מעט בחידוש תשתיות ביוב מאחר והן קבורות תחת הקרקע ואינן נראות לעין, ולכן משקיעים בהם בשיטת תחזוקת שבר, כאשר קיימת תקלה מתקנים אותה.

אזור אשדוד ומישור החוף בכלל, כמו אזורים נמוכים אחרים סובל לא מעט מהצפות בחורף. לכן, כחברה המספקת שירותי ביובית באשדוד אנו מבצעים עבודות רבות בעקבות הצפות בתים וברחובות שישנם בכל חורף מחדש. עם זאת, ביובית באשדוד ובכלל היא נחוצה לא רק בזמן הצפות אלא עבור פעולות רבות נוספות ושירותים אחרים כמו שאיבות ביוב באשדוד שאנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מספקים ללקוחותינו.

ביובית באשדוד

ביובית באשדוד – שירות 24 שעות ביממה

שירותי ביובית באשדוד שאנו מספקים

שירותי ביובית באשדוד כוללים את כל סוגי הטיפולים במערכת הביוב הדורשים כוח ועוצמה רבים יותר או כאלה שהטיפול בהם הוא חיצוני ומורכב. השירותים שאנו מספקים כוללים:

 • שאיבת הצפות
 • שאיבת מים
 • שאיבה של בורות ביוב
 • שאיבת בורות שמן
 • שטיפת קווי ביוב
 • טיפול בשורשי עץ בביוב
 • תיקון צנרת ביוב
 • משאבות טבולות – אנו מספקים את כל שרותי המשאבות הטבולות החל מהספקה והתקנה ועד לתיקון המשאבה. משאבות ביוב טבולות מתוצרת החברות המובילות בעולם כולל אחריות מלאה, כל זאת כמובן במחיר ללא תחרות.
 • שחרור סתימות ביוב – לא משנה אם הסתימה נגרמה משורשים בביוב, מגבונים שהצטברו או כל סיבה אחרת, אנו נפתח את סתימת הביוב ונחזיר את מערכת הביוב לתפקוד תקין.
 • צילום קווי ביוב – צילום קווי ביוב במחירים אטרקטיביים. הביוב נסתם שוב ושוב? חושדים שיש תקלה במערכת הביוב? אנו נבצע צילום ביוב באמצעים מתקדמים כדוגמת מצלמות סיב אופטי ורובוטים לצילום צנרת, ונמסור לכם אבחנה מדוייקת.

שאיבות ביוב באשדוד – ביובית או אינסטלטור?

אינסטלטור פותר בעיות נקודתיות יותר בצנרת, זאת כאשר ניתן להגיע לאותו אזור בצנרת דרך פתח הניקוז בבית. שירותי ביובית נדרשים כאשר מדובר בהצפה או סתימה גדולה הנובעת מכמות גדולה של פסולת ושומנים שהצטברו או שורשים שחדרו. סתימות כאלה ניתן לפתוח רק באמצעות מערכת דחיסה ושאיבה חזקה. גם שאיבת הצפות ומים בכמות גדולה אינסטלטור, גם המקצועי ביותר, לא יוכל לבצע באמצעים העומדים לרשותו. לשם כך אנחנו כאן ונביא את הביובית שלנו לכל מקום שידרש.

שאיבות ביוב באשדוד

שאיבות ביוב באשדוד – שירות מקצועי

זקוקים לשאיבת בור ביוב באשדוד? השורשים יצרו פלונטר שנדרשת עוצמה רבה כדי לשחרר אותו? אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ עומדים לרשותכם!

שירותי ביובית בקרבת אשדוד: שאיבות ביוב בבני דרום | ביובית בניר גלים | שירותי ביובית ביבנה

Call Now Button דילוג לתוכן