ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

המים לא מפסיקים לרדת והחניון כבר מוצף? זקוקים לשרותי שאיבת ביוב מחניונים?

רבים טועים לחשוב שלביובית אין גישה לחניונים תת-קרקעיים עקב מגבלת הגובה שלהם, אך למעשה הנחה זו מוטעית. אמנם מרבית הביובית מורכבות על גבי משאיות עקב הנפח והכובד של הציוד והמערכות אותן הן נושאות, אך עם זאת קיימות ביוביות ייעודיות לחניונים. אלן הן ביוביות נמוכות אשר מותקנות בד"כ על גבי נגררים, טנדרים ורכבים מסחריים כך שיש להן יכולת נגישות גבוהה גם לחללים צרים וצפופים כדוגמת חניונים.

מדוע מתרחשות כל כך הרבה סתימות ביוב בחניונים?

אם חשבתם שבחניונים קיימות תקלות ביוב רבות יוצר מאשר במבנים אחרים, לא טעיתם. ומה הסיבה לכך? שוחות ומערכות ביוב אשר מותקנות מתחת לחניונים משרתות בד"כ מקומות ציבוריים ועמוסים כדוגמת קניונים, מרכזי קניות ומגדלי משרדים. במקומות אלו קיימים עומסים כבדים על תשתיות הביוב החל מבתי שימוש פעילים, ועד מטבחים עמוסים. התוצאה של כל אלו גורמת לתקלות רבות בשוחות וקווי הביוב אשר מתרכזים בחניונים.
כמו כן, ככל שחולפות השנים מוקמים עוד ועוד חניונים, אם זאת עקב המטרה לניצול אפקטיבי של הקרקע במקביל לבניה לגובה, ואם זאת עקב הרצון לנצל את השטח המוגבל ולגור באזורי הביקוש.

שירותי ביובית לחניונים

אם כך הצורך מובן, נבנים עוד ועוד חניונים, ובחניונים קיימות תקלות ביוב כדוגמת סתימות בתדירות גבוהה שיכולות לגרום להצפות ביוב. אך מהו המענה לכך? בשנים האחרונות הביוביות הייעודיות לחניונים הולכות ומתרבות, בעיקר באזור המרכז אשר מאופיין בריכוז גבוה של חניונים.

למעשה ביוביות אלו אשר מותקנות על כלי רכב נגישים כדוגמת רכבים מסחריים וטנדרים, מאפשרות למפעילי הביובית גישה מלאה לא רק לחניונים נמוכים ומפותלים אלא גם למקומות לא נגישים כדוגמת רחובות צרים. מאחר וביוביות אלו מותקנות על גבי כלי רכב קומפקטיים יחסית, ישנה למעשה פשרה מבחינת יכולות הביובית, לעיתים פשרה מבחינת עוצמת הלחץ שהביובית מסוגלת להפיק, ולעיתים פשרה מבחינת כמות החומרים שהביובית יכולה לשאוב. אחרי הכל לא ניתן ליהנות מכל היתרונות, הגודל הקומפקטי של הביובית בא על חשבון יתרונות אחרים.

מערכות הביובית לחניונים

המערכות הבסיסיות המשמשות את הביובית הנמוכה זהות למערכות המשמשות כל ביובית:

  • מערכת לחץ גבוה: מיכל מים נקיים, משאבה עוצמתית וצינור לחץ שבקצהו מותקנת דיזה. צוות הביובית ישתמש במערכת זו לפתיחת סתימות ביוב בחניונים, שטיפת קווי ניקוז בחניונים ועוד.
  • מערכת שאיבה: מיכל לקליטת ואחסון החומרים הנשאבים, משאבת וואקום עוצמתית וצינורות שאיבה. צוות הביובית ישתמש במערכת זו לשאיבת ביוב בחניונים, שאיבת מפרידי שומן בחניונים ועוד.

כמובן שמערכות אלו קטנות יותר לעומת מערכות ביובית רגילה המותקנת על גבי משאית, הדבר מתבטא במכלים בנפח קטן יותר, במשאבות ומנועים בעלי הספק נמוך יותר וכן הלאה. לכן הביוביות לחניונים בעלות הספקי עבודה נמוכים יותר מביוביות במותקנות על גבי משאית, אחרי הכל אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה…
לפיכך, אמנם ניתן להשתמש בביובית נמוכה המיועדת לחניונים גם לעבודות מעל לפני הקרקע, אך בד"כ העדיפות תהיה לביובית המותקנת על גבי משאית ונושאת מערכות רבות ועצמותיות יותר.

מדוע חייב לטפל מיידית בכל תקלה בביוב בחניונים?

לתקלות ביוב וניקוז השלכות שליליות רבות, החל מפגיעה באיכות הסביבה ועד סיכונים בריאותיים. בחניונים הסיכונים חמורים כפליים, מטרדי הריח בחניונים יהיו קשים יותר מאחר והם סגורים ומאווררים פחות, ובהתאם גם הסיכון לחשיפה בריאותית יעלה עשרות מונים. בחניונים קיים בנוסף גם סיכון לנזקים לרכוש כדוגמת כלי רכב ואף סיכון ליסודות המבנה.

לפיכך קיימת חשיבות רבה למענה מהיר, יעיל ומקצועי. אל תשהו את הטיפול הזמינו בעל מקצוע בהקדם האפשרי.

כמה עולים שרותי ביובית לחניונים?

מחיר שרותי ביובית תלוי במספר פרמטרים כדוגמת, מועד העבודה, מיקום העבודה, והפרמטר העיקרי מורכבות העבודה. בחניונים פרמטר מורכבות העבודה מקבל משנה תוקף וזאת מאחר שהביובית מוגבלת בהיקף העבודה שביכולתה לבצע. אם למשל יש צורך בשאיבת 4 קוב ביוב, ביובית המיועדת לחניונים תצטרך לבצע 2 נגלות ולא נגלה בודדת כמו שתוכל לבצע ביובית רגילה מעל לפני הקרקע. לכן הדבר מתבטא במשך העבודה ומורכבותה ובהתאם משפיע על מחיר העבודה. עם זאת, מחיר שאיבת מים על ידי ביובית לחניונים מתחיל ב-700 ₪.
אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהתרשם מהמחירון המלא שלנו.

מדוע לבחור דווקא במרכז לביוביות ושאיבות?

אם הגעתם עד לכאן… כנראה שאתם צריכים שרותי ביובית לחניונים, אך מדוע לבחור דווקא בנו? אז אמנם אנו לא אובייקטיבים… אך ריכזנו עבורכם מספר סיבות שלדעתנו מצדיקות את הבחירה בנו:

  • המחירים הטובים ביותר – אנו מציעים את המחירים הטובים בענף ומתחרים בכל הצעת מחיר שתקבלו. אצלנו המחירים סופיים ללא הפתעות בטענות שונות ומשונות.
  • אחריות מלאה – אנו עומדים מאחורי איכות השירותים שאנו מציעים ובהתאם לכך אנו מציעים אחריות מלאה.
  • זמינות מידיית – לחברתנו פריסה ארצית נרחבת, אנו מציעים זמינות מידיית כולל שרותי חירום 24 שעות ביממה.
  • שרותיות, אמינות ומקצועיות – עובדי החברה מקפידים על רמת מקצועיות גבוהה. אנו דוגלים באמינות ושקיפות מתוך השקפה שתכונות אלו מהוות את הבסיס האיתן ליחסים בריאים וארוכי טווח מול לקוחותינו.
  • מגוון ציוד חדיש ומקצועי – ברשותנו הציוד החדיש ביותר, למתן מענה יעיל ואיכותי לכל צורך בתחומי הביוב והניקוז. כדוגמת ביובית נמוכה לחניונים, מצלמות ביוב מתקדמות, אמצעי תיקון בשיטות אל הרס, רובוטים למערכות ביוב וכן הלאה.
  • כתובת אחת לכל שרותי הביוב – בזכות הציוד החדיש והמקצועי והעובדים המיומנים והמסורים, אנו מציעים את כל שרותי הביוב. אנו מהווים כתובת אחת עבורכם ללא צורך בהתעסקות עם מספר בעלי מקצוע. כך תחסכו כאבי ראש מיותרים, עלויות כספיות מנופחות והתנערות מאחריות ע"י בעלי המקצוע שינסו לגלגל את האשמה האחד על השני. שירותים לדוגמה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת קווי ניקוז, צילום קווי ביוב, חיתוך שורשים בביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפות וכן הלאה.

מחפשים שירותי ביובית נמוכה לחניונים? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבל ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות או לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

דפים נוספים: ביובית קומבי