שירותי ביובית ושאיבת ביוב בכל הארץ: 072-3922-933

ביובית בבית שמש

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שירותי ביובית בבית שמש? הגעתם לכתובת הנכונה: שירותי ביובית בבית שמש במחירים הזולים ביותר! כל שרותי הביובית במקום אחד: שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, פתיחת סתימות ביוב ועוד.

סתימות ביוב בבית שמש

תקלת הביוב הנפוצה ביותר היא סתימת ביוב. בכל יום נוצרות בממוצע אלפי סתימות ביוב ברחבי הארץ, מתוכן עשרות סתימות ביום בבית שמש לבדה. סתימת ביוב מהווה את אחת מתקלות המבנים המרתיעות ביותר, לאזרח מן השורה מראות הביוב, יחד עם הריחות הלא נעימים וכל האורחים הלא רצויים מהווים דגל אדום.

אך על דאגה, ישנם בעלי מקצוע שזו עבודתם והתמחותם, אנשי הביובית.

ביובית בבית שמש

מהי הביובית? מהם תפקידיה של הביובית?

הביובית זהו כינוי לציוד שמטרתו לבצע עבודות תחזוקה ופתרון תקלות ביוב וניקוז, ומכאן שמה ביובית. רובכם בוודאי נזכרים במשאיות גדולות עם מיכלים עצומים ומשאבות, אז אכן בדרך כלל הביובית מורכבת על גבי משאית, עם זאת בשנים האחרונות במקביל למגמת העלייה במספר החניונים, הולך ועולה הצורך בביובית נמוכה אשר ביכולתה לגשת למקומות צרים ונמוכים ובין השאר לחניונים. כך שכיום קיימות גם ביוביות לא מעטות אשר מותקנות על גבי רכבים מסחריים, טנדרים, נגררים וכן הלאה.

בין השירותים שלנו שירותי הביובית רבים ומגוונים, ריכזנו את השירותים העיקריים שאותם אנו, המרכז לביוביות ושאיבות, מציעים:

 • פתיחת סתימות ביוב
 • חיתוך שורשים בקווי ביוב
 • צילום קווי ביוב
 • שטיפת קווי ביוב, קווי ניקוז ומרזבים
 • איתור נזילות
 • אספקת והתקנת משאבות טבולות
 • תיקוני אל הרס לצנרת הביוב
 • עבודות רובוט לצנרת ביוב:
  – עבודות רובוט לחיתוך בטון בביוב
  – עבודות רובוט ליישור מעיכות בקווי ביוב
 • שרותי שאיבות:
  – שאיבת ביוב
  – שאיבת הצפה / שאיבת הצפת מים
  – שאיבת מפריד שומנים
  – שאיבת בורות רקב

שאיבת ביוב בבית שמש

למעט פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב זוהי הפעולה אותה מבצעת הביובית בתדירות הגבוהה ביותר. בכל יום מבוצעות בממוצע עשרות רבות של שאיבות ביוב בבית שמש.
את שאיבת הביוב אנו מבצעים באחת מ-2 הדרכים הבאות:

 • באמצעות הביובית – אשר מצוידת במשאבה עוצמתית אשר שואבת את הביוב ישירות למיכל האגירה אשר מותקן על הביובית.
 • משאבות ניידות – ברשותנו מגוון רחב של משאבות ניידות לשאיבה בכל היקף, בדרך כלל יעשה שימוש במשאבות ניידות כאשר לביובית אין גישה נוחה.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות לרשותכם 24 שעות ביממה ומעמידים לרשותכם ביובית בבית שמש לכל צורך, החל משאיבת ביוב בבית שמש ועד לשאיבת הצפה בבית שמש או עבור כל שירות ביוב אחר.

קצת עלינו – המרכז לביוביות ושאיבות

כאשר מזמינים בעל מקצוע חשוב לדעת מול מי אתם עובדים, מהי רמת המיומנות והידע של בעל המקצוע, מהי רמת השירות אותו הוא מציע וכן הלאה. כל שכן בתחום הביוב, מאחר והצנרת קבורה עמוק באדמה ואדם מן השורה אינו מעורה בתחום זה. לפיכך קיימת חשיבות רבה ליושרה ולמוניטין של בעל המקצוע.

לכן נשמח לערוך לכם היכרות קטנה איתנו, המרכז לביוביות ושאיבות.
אנו מהחברות המובילות בארץ לשירותי ביובית ושאיבות, קהל לקוחותינו מורכב מלקוחות פרטיים וכן מעסקים רבים כדוגמת חברות ביטוח, חברות נדל"ן, עיריות, מועצות מקומיות ואזוריות, מוסכים, תחנות דלק, מסעדות, מפעלים, בתי מלון ועוד.

לצוותי החברה ניסיון רב שנים בתחומם והם ישמחו להעניק לכם שירות מעולה עם חיוך רחב תוך שימוש בציוד החדיש ביותר.
חרטתנו על דגלינו 3 ערכים מובילים, שעליהם לא נתפשר: מקצועיות, אמינות והמחירים הזולים ביותר.
אנו עומדים לשירותכם בזמינות מיידית בכל שעה, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ללא כל עלות ו/או הצעת מחיר אטרקטיבית.

שאיבות ביוב בבית שמש

מחירים אטרקטיביים

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור כל שירות ביובית שאתם צריכים בבית שמש והסביבה. אנו נתחרה בכל הצעת מחיר שתקבלו ונדאג שתשלמו את המחיר הזול ביותר לשירות ביובית בבית שמש.

אם אתם שואלים את עצמכם מה אנו מרוויחים מכך… התשובה די פשוטה אנו עובדים במסות עבודה גדולות, עובדינו מיומנים וחרוצים והציוד בו הם משתמשים הוא המתקדם ביותר כך שהעבודה מבוצעת ביעילות רבה לעומת מתחרינו ומאפשרת לנו להציע את המחיר הזול ביותר.

צריכים שירותי ביובית בבית שמש? הגיע הזמן לשאיבת הביוב בבית שמש? להזמנת שירותי ביובית בבית שמש או לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שעה. המרכז לביוביות ושאיבות: 072-3922-933

שירותי ביובית בקרבת בית שמש: שאיבות ביוב במכבים רעות | ביובית ביד בנימין | שירותי ביובית בירושלים

Call Now Button דילוג לתוכן