ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותי ביובית בדרום במחירים הזולים ביותר
אצלנו תקבלו את כל שירותי הביובית בזמינות מיידית 24 שעות ביממה, שירות אמין ומקצועי, אחריות נרחבת והציוד המתקדם ביותר.

שירותי ביובית נחשבים לשירות נפוץ ביותר וזאת עקב השימוש הרב בתשתיות הביוב והניקוז, שימוש זה גורר תקלות לא מעטות.
תקלת ביוב ואף הקלה ביותר מביאה עימה צרות צרורות, הכוללות בין השאר ריח רע, זיהום קרקע ומי תהום, חיידקים ואף נזקים כבדים לרכוש עקב הצפות.
אז מה עושים בנושא? איך מתגברים על תקלת הביוב? התשובה פשוטה מאוד, מזמינים חברת ביובית מקצועית שתדע להתמודד היטב עם תקלת הביוב.

אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות ניתן לקבל את כל שירותי הביובית מצוות מסור ומיומן שישמח לעמוד לרשותכם בכל רגע כולל שירותי חירום מלאים.

ביובית בדרום

ביובית בדרום

ביובית היא למעשה כינוי לאוסף מערכות מתקדמות שנועדו לתקן תקלות ולבצע שרותי אחזקה בתחומי הביוב והניקוז. מערכותיה העיקריות של הביובית הינן מערכת שאיבת וואקום ומערכת הפקת לחץ מים גבוה עוצמתית במיוחד.
בין שירותי הביובית ניתן למצוא את השירותים הבאים (כמובן שמדובר ברשימה חלקית בלבד):

  • פתיחת סתימות ביוב
  • חיתוך שורשים בביוב
  • שטיפת קו ביוב
  • ניקוי מרזבים
  • שאיבת ביוב
  • שאיבת הצפות

מחפשים שירותי ביובית בדרום? צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת שירות מקצועי או הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.

שאיבת ביוב בדרום

שאיבת ביוב מתבצעת כאשר קיימת סתימת ביוב או פסולת הפוגעת בתפקוד מערכת הביוב, שאיבת הביוב תשלוף החוצה את הביוב כך שמערכת הביוב תחזור לתפקוד תקין. בנוסף, כאשר קיים מיכל ביוב כדוגמת בור ספיגה או שירותים כימיים, יש לשאוב אותו אחת לתקופה לפני שהביוב יעלה על גדותיו ותתרחש הצפת ביוב מיותרת ומזיקה.

למעשה מומלץ להקדים תרופה למכה, ולהזמין שירותי שאיבת ביוב תקופתיים, ולא להמתין ולהסתכן בהתרחשות הצפת ביוב. זכרו, טיפול שוטף ומקצועי של מערכות הביוב והניקוז יבטיח את תקינותה של מערכת הביוב שלכם וימנע נזקים יקרים ומסורבלים לתיקון.
בתום שאיבת הביוב, יש לפנות את השפכים שנשאבו. גם פינוי השפכים מבוצע כמובן ע"י מי אם לא הביובית. את השפכים תוביל הביובית לאתר הטמנה מורשה בהתאם להנחיות החוק.

צילום קו ביוב

צילום קו ביוב זו פעולה שכיחה למדי שמבוצעת באמצעות מצלמות סיב אופטי ייעודיות למערכות ביוב או ע"י רובוט לצילום קווי ביוב.
אומנם מערכת הביוב נסתרת מעינינו, אך צילום קו ביוב מאפשר להבין בדיוק מה מתרחש בתוכה. צילום קו איכותי יספק לנו לא רק תמונה איכותית אלא גם נתוני שיפוע, מרחק ועוד.

חשוב להדגיש שצילום קו לא איכותי כתוצאה מתפעול לא מקצועי של ציוד הצילום, כתוצאה משימוש בציוד זול ופשוט או מכל סיבה אחרת, עשוי לגרום להפסדים כלכליים מהותיים עקב תוצרים לא ברורים ואף מטעים.

מנגד, צילום קו איכותי יאפשר להבין האם קיימת בעיה בקו הביוב, ואם קיימת בעיה בעזרת הנתונים שנפיק מצילום הקו נוכל להתאים ולבצע תיקון מקצועי ואיכותי.
לפני ביצוע צילום הקו מומלץ לבצע שטיפת קו ביוב, כך נוודא את ניקיון הקו ונקבל צילום ברור ואמין ללא פסולת שעשויה להטעות אותנו ולהסתיר פגמים וכשלים בקווי הביוב.

אנו במרכז לביוביות משתמשים בציוד צילום חדיש הכולל מצלמות סיב אופטי מתקדמות מתוצרת חברות מהמובילות בעולם, וכן ברובוט צילום קו ביוב חדיש.

שאיבות ביוב בדרום

שירות ביובית מיידי

אם אי פעם הזדקקתם לשירות ביובית אתם בטח מבינים על מה אנחנו מדברים, המשפט "כל דקה מיותרת" משקף במדויק את המצב. אם קיימת תקלת ביוב חייבים לפעול במהירות ולצמצמם את הנזקים למינימום האפשרי, חבל על כל דקה שנבזבז. חבל על הזיהום הסביבתי שיגרם, חבל על הפגיעה בשגרת היום, חבל על הסיכונים הבריאותיים…חבל.

אך אל דאגה, בדיוק בגלל שאנו מבינים עד כמה חשוב לטפל במהירות בכל בעיית ביוב, אנו מעמידים לרשותכם ביובית בדרום 24 שעות ביממה.
אודותינו – המרכז לביוביות ושאיבות

אנו בחברת המרכז לביוביות ושאיבות מספקים שירותים בתחומי הביוב, האינסטלציה והשאיבות. בין לקוחותינו ניתן למצוא ועדי בתים, לקוחות פרטיים, מוסדות, מועצות אזוריות ומקומיות, עיריות, חברות ביטוח, קבלנים, מפעלים, מרכזים מסחריים, מסעדות וכדומה.

אצלנו תקבלו את כל שירותי הביוב תחת קורת גג אחת, במילים אחרות אין צורך להתרוצץ בין מספר גופים ובעלי מקצוע, השאירו לנו את כאבי הראש ואנו נדאג לתת לכם שירות מ-א' ועד ת'. חברתנו מחזיקה צי ביוביות חדישות אשר מאובזרות במערכות המתקדמות ביותר, ואשר מתופעלות על ידי אנשי מקצוע מיומנים מן השורה הראשונה.

מחפשים שירותי ביובית בדרום? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אותך: ביובית בקריית מלאכי | ביובית בשדרות | ביובית בקרית גת | ביובית באופקים