ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

המרכז לביוביות ושאיבות – ביובית בירושלים בזמינות מלאה 24 שעות ביממה. שירות מיידי במחירים אטרקטיביים, שירות מקצועי ואחריות מלאה. מגוון ביוביות בירושלים למתן כל שירותי הביובית: שאיבת ביוב בירושלים, פתיחת סתימת ביוב בירושלים ועוד.

תקלה בביוב היא תמיד לא נעימה ומפתיעה אותנו ברגע הכי לא מתאים. זה יכול לקרות בבית הפרטי שלכם או בעסק, ולצערנו הרב לא כל בעיית ביוב ניתן לפתור בלי להיעזר באיש מקצוע המתמחה בתחום. לעיתים ישנן בעיות ביוב המצריכות שימוש בביובית על מנת לבצע שאיבת מים וביוב או בכדי להגיע אל צנרת שהיא עמוקה יותר, אליה לא ניתן להגיע באמצעים העומדים לרשותנו בחנויות השונות. אם הנכם זקוקים לשירותי ביובית בירושלים אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב בירושלים וכל מגוון שירותי ביובית בירושלים וסביבתה

ביובית בירושלים

שירותי ביובית בירושלים – בזמינות מיידית

ביובית בירושלים – מקצועיות ללא פשרות

בפנייתכם למרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע”מ אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם אל המומחים בתחום. הצוות שלנו, בזכות נסיון של שנים רבות בתחום יעניק לכם שירות מקצועי ללא פשרות ויפתור לכם את בעיית הביוב מהשורש, במהירות ואדיבות בכדי שתוכלו לשוב לשגרת יומכם במהרה.

אודות שירותי ביובית בירושלים

סתימות ביוב בירושלים

לא מעט לקוחות שואלים אותנו מדוע יש כל כך הרבה תקלות ביוב בירושלים? משפטים כמו כל כלי רכב שלישי על הכביש בירושלים זו ביובית. אם גם אתם נתקלתם במספר גבוה של סתימות ביוב בירושלים, הצפות בירושלים ועוד וגם אתם שואלים את עצמכם מהן הסיבות לכך… ננסה לעשות לכם מעט סדר בנושא.
לדעתנו ישנן מספר תשובות לשאלה זו כאשר העיקריות מביניהן: 

1. עומס עצום על התשתיות – העיר ירושלים, בירת ישראל, נחשבת למבוקשת יחסית. אוכלוסיית ירושלים עומדת על כ-930 אלף תושבים וצפיפות האוכלוסייה עומדת על כ-7,200 תושבים לקמ"ר. כפועל יוצא מכך העומס על תשתיות העיר עצום וגורם באופן טבעי לתקלות רבות.
2. תשתיות ישנות – התמריץ להחליף תשתיות ביוב נמוך מאוד, הן סמויות וטמונות תחת הקרקע בשונה מכבישים, ספסלים ותשתיות גלויות נוספות שאותן תושבי העיר רואים היטב ומודעים למצב תחזוקתן. כמו כן, אחזקת ושדרוג תשתיות ביוב וניקוז יקרה מאוד עקב הצורך בחפירה ופירוק ריצוף. קל וחומר מאחר ומדובר באחת הערים הותיקות בישראל, ניתן להבין את תוצאות הבלאי הטבעי אשר גורמות לתקלות ביוב לא מעטות.
3. חוסר מודעות – תושבי ירושלים נמצאים באשכול ה-2 מתוך 10 במדד החברתי כלכלי. מדובר בדירוג נמוך מאוד אשר עשוי להצביע על הרגלי שימוש בתשתיות הביוב והניקוז. אחוז גבוה מתקלות הביוב נוצר באחריות המשתמשים, אם נשליך מגבונים לביוב אמנם נחסוך לעצמנו מעט טרחה בתחילה אך כשתיווצר סתימת הביוב… כנראה שנתחרט על העצלות.
שימוש אחראי במערכת הביוב כולל:
השלכת מגבונים ומוצריי הגיינה לפח ולא לאסלה
ניקוי פתחי הניקוז בתדירות גבוהה – כדוגמת שאריות מזון מפתח הניקוז של כיור המטבח ושערות מפתח הניקוז של האמבטיה.

כיצד שואבים ביוב?

שאלתם את עצמכם כיצד שואבים ביוב? באלו מערכות משתמשים? כל כמה זמן שואבים ביוב? מדוע שואבים ביוב? ננסה לעשות סדר בנושא.

שאיבת ביוב מבוצעת על ידי ביובית, הביובית מצויידת במגוון מערכות וביניהן משאבה עוצמתית המותקנת על גבי הביובית וכן משאבות ביוב נוספות החל ממשאבות ניידות ועד למשאבות לעומקים חריגים. צוות הביובית יתאים את המשאבה היעילה ביותר לצורך בשטח. תדירות שאיבת הביוב משתנה בהתאם לצורך ולסיבת השאיבה.
כאשר מדובר בשאיבת מיכלי ביוב, שירותים כימיים, בורות ספיגה ובורות רקב מדובר בשאיבה תקופתית לשם ריקון הביוב ומניעת הצפת ביוב. כמובן שתדירות השאיבה תלוי בגודל המיכל ועומס השימוש בו.
כאשר סיבת השאיבה היא סתימת ביוב או אחזקה מונעת עבור מניעת התפתחות סתימות ביוב, תדירות השאיבה תהיה בהתאם לצורך.
בשאיבת ביוב חובה להקפיד על כללי בטיחות מאחר ומדובר בעבודה בסיכון גבוה עקב שימוש בכלים כבדים ומסוכנים וכן עקב הגזים הרעילים הנפלטים ממערכת הביוב. כמו כן, חשוב להיעזר בצוות מקצועי מצויד היטב לשם קבלת תוצאה יסודית ומספקת.

ועכשיו לשאלה המסקרנת ביותר… כמה עולים שרותי שאיבת ביוב?
נקדים באנלוגיה קצרה ומועילה, אם נשאל מכונאי כמה עולה תיקון לרכב והוא יענה תשובה מדויקת האם תחשבו שמדובר במכונאי מקצועי ואמין? או שתחשדו שמסירת מחיר מדויק ללא מידע מספק מעידה על תשובה לא מקצועית ולא אחראית?
על אותו ההגיון, לשם תמחור שאיבת ביוב צריך לבחון מספר משתנים כדוגמת הכמות הנשאבת, מועד השאיבה, תדירות השאיבה וכן הלאה.
אך עם זאת, בחברת המרכז לביוביות ושאיבות תמצאו את המחירים האטרקטיביים ביותר, מחיר שאיבת ביוב בסיסית מתחיל בכ-500 ₪ אך כאמור, מחיר זה עשוי להשתנות.

אילו שירותי שאיבות ביוב בירושלים אנו מספקים?

אנו מציעים מספר שירותי ביובית בירושלים ובערים ויישובים בסביבתה:

 • שאיבת ביוב מצנרת ביוב שהתמלאה בפסולת
 • שאיבת בור שמן: שירות שאיבה של בור מפריד שומנים לעסקים רבים באופן שוטף.
 • שטיפת קווי ביוב: פעולה המומלצת לביצוע מדי תקופה על מנת למנוע בעיות ביוב רבות בעתיד.
 • טיפול בשורשי עצים שחדרו לביוב: שורשים המתפשטים מתחת לאדמה יוצרים סתימות אותן הביובית מצליחה לשחרר
 • תיקון צנרת ביוב ללא הרס
 • שאיבת הצפות, כולל ממקומות נמוכים כמו מרתפים או מחסנים.
 • שאיבת מים בכמות גדולה ובמהירות בעזרת משאבה טבולה
 • פתיחת סתימות ביוב: פתיחת סתימות באמצעות ביובית על ידי צוות מיומן ומקצועי.
 • עבודות רובוט בקווי ביוב: כל תיקוני הצנרת ע"י רובוטים מתקדמים, ללקוחות פרטיים ועיסקיים. ישנה מעיכה בקו הביוב? בטון בצנרת הביוב גורמת לסתימות חוזרות ונשנות? רובוט מתקדם לתיקוני צנרת הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, אין צורך בחפירה והחלפת הצנרת. נחדיר את הרובוט למערכת הביוב ונבצע תיקון יסודי.
 • תיקון צנרת בשיטות אל הרס: הצנרת שבורה או סדוקה? שורשים חודרים למערכת הביוב דרך חור בצנרת? אם בעבר התיקון היה מצריך את חשיפת קו הביוב או במילים אחרות, התיקון הצריך הוצאות כספיות ניכרות וטירחה רחבה הכוללת שבירת ריצוף וחפירה. כיום ניתן לבצע את התיקון באמצעות החדרת אמצעי תיקון מתקדמם לתוך קו הביוב ללא צורך בהרס. במרכז לביוביות ושאיבות אנו מבצעים חידוש צנרת בשיטות אל הרס ע"י צוות מומחה ובמחירים ללא תחרות.
 • משאבות ביוב טבולות: הספקת והתקנת משאבות טבולות לביוב מתוצרת מיטב היצרנים כדוגמת: משאבת פדרולו, ברונקו, ולקס ועוד. אופציה לשאיבת ביוב מבור המשאבה. אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר ונתחרה בשמחה בכל הצעת מחיר שתקבלו.
שירותי ביובית בירושלים

שאיבת ביוב בירושלים – ותק ונסיון מעל 10 שנים

הביוב הוצף וזקוק לשאיבה? צנרת הביוב שלכם נשחקה וצריך לחדש אותה? אם אתם מחפשים ביובית בירושלים אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נגיע אליכם תוך זמן קצר ונפתור כל בעיית ביוב על הצד הטוב ביותר.

שירותי ביובית בקרבת ירושלים: שאיבות ביוב במכבים רעות | ביובית במודיעין | שירותי ביובית ביד בנימין