ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מים שאינם במקומם עלולים לגרום נזק לסביבה ולכן שאיבת מים בהקדם האפשרי במקרים אלה היא חשובה מאוד. מים אלה יכולים להיווצר בעקבות הצפה, במיוחד כשמדובר על חלל תת קרקעי או נמוך כמו מקלט, מרתף או מחסן, או גם באופן דרסטי על ידי פיצוץ בדוד או בצנרת. שאיבת מים יכולה להיות גם של בריכת שחיה שיש לרוקן או מאגר מים. מכל סיבה שתצטרכו שאיבת מים במהירות, אנחנו במרכז הביובית והשאיבות ע.א. בע"מ עומדים כאן לרשותכם ונגיע עם מיטב הציוד להחזיר את הסביבה שלכם למצב הנורמלי.

שאיבת מים

שאיבת מים במקצועיות 24 שעות ביממה

איך נעשות השאיבות?

בדומה לתהליך שאיבת ביוב, גם כאן נגיע עם משאית שבה מערכת שאיבה חזקה שמסוגלת לשאוב במהירות רבה גם כמות גדולה של מים. לרוב נשתמש במשאבה טבולה שהיא משאבה אותה נכניס אל תוך המים כשהמנוע שלה נמצא בתא אטום ולכן אינו נפגע. מן המשאבה יוצא צינור שישאב את המים מכל השטח המוצף. לאחר השאיבה נדאג לייבוש מלא של החדר אם מדובר על אזור סגור. חשוב לדאוג לייבוש מלא על מנת שלא יווצרו מפגעים כמו עובש ותישאר רטיבות שתפגע במבנה.

כאשר ישנה גישה נוחה למשאית הביובית נשתמש במשאבת הוואקום העוצמתית המותקנת על הביובית ונשאב את המים ישירות למיכל הביובית.

שאיבות מים

שאיבות מים ע"י מומחים בתחומם

שאיבת מים – רק אצל מומחים

שאיבת מים, במיוחד כשמדובר על שטחים גדולים, דורשת ציוד חדיש וניסיון. חשוב לעבוד מול חברה מקצועית כמו מרכז הביובית והשאיבות ע.א. בע"מ שתספק לכם שירות מקצועי ויעיל.

צריכים לרוקן את בריכת השחיה? או לחילופין הסלון שלכם הפך להיות בריכת שחיה? לכל מים שאינם במקומם אנחנו כאן! פנו אלינו ונבצע עבודה יסודית לשביעות רצונכם.

אל תתפתו להתקשר לאינסטלטור שהדביק מגנט על הדלת, ערכו בירורים מול חברות המתמחות בתחום שאיבת המים וההצפות. כיום בזכות האינטרנט הנגישות למידע קלה וזמינה, בלחיצת כפתור תוכלו לקבל מגוון חוות דעת על בעלי המקצוע הרלוונטיים.
אל תתביישו, תשאלו את בעל המקצוע עם איזה ציוד הוא משתמש ועם אלו לקוחות הוא עובד.
נסו להבין כמה ניסיון יש לו ומהי איכות השירותים אותם הוא מציע.
כך תמנעו מעוגמת נפש ותסכול מעבודה לא מקצועית ומבעל מקצוע שישאב לכם את הכסף ואת המים ישאיר במבנה המוצף.

מדוע להזמין ביובית ולא אינסטלטור לשאיבת מים?

כיצד תגיבו אם נציע לכם להזמין שיפוצניק עבור בניית בניין?

סביר להניח שתטענו שהסיכוי לעבודה מקצועית ותוצאה מספקת די אפסי, שמדובר בהחלטה תמוהה ולא רצינית.
על אותו משקל, ביובית מצוידת בציוד רב וחדיש לכל צורך, משאבות עוצמתיות וכלי ייבוש מתקדמים.
אינסטלטור מצויד בכלים פשוטים כדוגמת פומפה ובמקרה הטוב במשאבה פשוטה ואיטית המיועדת להצפות בהיקפים זניחים. שימוש בציוד לא מקצועי לא רק שיספק תוצאות מאכזבות אלא אף עשוי לגרום לנזקים חמורים יותר ולגרום בעקיפין להתפתחות והחמרת נזקים עקב הטיפול האיטי.
עכשיו אנו מניחים שהבנתם שעבור שאיבת הצפה מזמינים ביובית שהיא הגורם המקצועי והכתובת הנכונה לשאיבת הצפות.
אך… מדוע לבחור במרכז לביוביות ושאיבות?

לא נרחיב יותר מדי, נביא בפניכם את 5 החוזקות שלנו :

  • מחיר – האטרקטיבי בענף, אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר ונתחרה בכל הצעת מחיר אותה תקבלו
  • מקצועיות – ללא פשרות, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר
  • מוסר עבודה – עובדי החברה בעלי מוסר עבודה גבוה, מקפידים על ביצוע עבודה יסודית ומקצועית.
  • מהימנות – אנו רואים במהימנות ערך עליון ובסיס חשוב ביחסינו מול לקוחותינו
  • מוניטין – הטוב בענף

כמה עולה שאיבת מים?

לפני שנענה על השאלה הזו, נשאל שאלה מקדימה:
כמה עולה לתקן את הרכב?
כמובן שהתשובה לשאלה זו משתנה בהתאם למספר משתנים, מיהו יצרן הרכב? מהו מודל הרכב? מהי התקלה ברכב? ועוד.
כך גם מחיר שאיבת המים תלוי במספר משתנים כדוגמת: היקף השאיבה, מועד השאיבה, נוחות העבודה (האם יש צורך להזיז חפצים לדוגמה), סוג החומר הנשאב, לקוח חוזר או חד-פעמי?
עם זאת, ניתן לאמוד את עלות שאיבת המים בכ-500 ₪ בתוספת מע"מ ומעלה.למידע נוסף בנוגע לתמחור צפו במחירון שירותי ביובית באתר שלנו.

מהיכן אנו שואבים מים?

ברשותנו הציוד החדיש ביותר ועובדי החברה מסורים, מיומנים ומקצועיים.
בזכות שילוב זה אנו מבצעים שאיבת מים מכל מוקד אפשרי: אתרי בניה מוצפים, הזמנת ביובית לחניון מוצף, דירה מוצפת, מקלטים מוצפים, משרדים מוצפים, מפעלים מוצפים, בריכות שחייה ועוד.

מדוע חשוב לבצע את השאיבה מהר ככל הניתן?

המים העומדים עשויים לגרום לנזקים כבדים, הן לרכוש והן למבנה. הנזקים למבנה יכולים להתבטא בעובש ובקטריות בקירות, עליות קפליאריות, סדקים וקילופים ואף ברטיבות במצע החול שמתחת לריצוף ובפגיעה בתקרות הדירות בקומה שמתחת.
ייבוש יעיל מיד עם ההצפה עשוי למנוע את מרבית הנזקים ולחסוך לכם כאבי ראש רבים.

האם שאיבת המים מהווה פתרון מלא וסופי?

שאיבת המים מהווה את השלב הראשון בשיקום המבנה. אם מדובר בהצפה בהיקף זניח שטופלה מיידית יתכן ולא יהיה צורך הפעולות נוספות.
אך אם המים הספיקו להזיק למבנה יהיה צורך בפעולות נוספות, לשם שיקום המבנה. לאחר שאיבת המים תישאר רטיבות בקירות ותקרות הדירה, ייבוש התקרות והקירות יעשה באמצעות יבשנים וסופחי לחות ע"י צוותים מיומנים אשר ידעו כיצד לפרוס ולתפעל אותם כך שתתקבל תוצאה אופטימלית ויושגו אחוזי לחות העומדים בתקן הישראלי.
אם המים חלחלו מתחת לריצוף הטיפול יהיה מורכב יותר, לעיתים הפתרון הנכון יהיה פירוק של הריצוף או הרמת ריצוף בשפה המקצועית, סילוק המים וריצוף מחדש. עקב העלויות הגבוהות והטרחה הרבה הכרוכה בתהליך זה, בשנים האחרונות הולך ומתרחב השימוש בשיטת הייבוש התת רצפתי. בשיטה זו קודחים מספר חורים בריצוף הדירה או לחלופין מפרקים מספר מרצפות, מתקינים צנרת שאיבה המחוברת למכונת ייבוש, ותוך כחודש וחצי בממוצע יסתיים תהליך הייבוש. עם תום ביצוע הייבוש נעשית בדיקת לחות לוודא שאכן הלחות מתחת לריצוף עומדת בתקנים.

שיקום המבנה

אם המים הזיקו למבנה, נזקים שכאמור מתבטאים בקילופים בקירות ובתקרות, עליות קפילאריות, עובש בקירות, נפיחות ופיצוצים בדלתות ומשקופים ועוד, יהיה צורך לשקם את המבנה. תהליך השיקום יתחיל רק לאחר הורדת אחוזי הלחות אחרת התוצאה תהיה זמנית ולא אפקטיבית. יש להזמין מדידת לחות ממודד מוסמך לוודא עמידה בתקן הישראלי, המודד ימדוד את הלחות בכל אחד מאזור הבית, יתכן לדוגמה שבסלון ובחדר הילדים אחוזי הלחות תקניים אך במסדרון הבית קיימת רטיבות תת רצפתית מעל לתקן. לאחר ייבוש המבנה יש לבצע עבודות ישקום יסודיות העבודות כמובן יבוצעו בהתאם לממצאים בדירה ויכללו בין השאר: עבודות צבע, סיד וטיח, עבודות נגרות, פירוק והרכבת דלתות ומשקופים, החלפת ארונות ועוד.

כל השירותים תחת כתובת אחת

חברת המרכז לביוביות ושאיבות מציעה את כל השירותים הנדרשים עבור מבנה מוצף.
כן כן אתם שומעים נכון.. אין צורך לשאת בעלויות כפולות ומיותרות, חבל על הטרחה מיותרת בתיאום בין מספר רב של בעלי מקצוע ובוויכוחים מי אחראי על מה. דרכנו תוכלו לקבל סל שירותים מלא. אנו נדאג לכל התהליך כך שתקבלו מבנה ראוי למגורים במינימום כאבי ראש ובמינימום עלויות כספיות. אנו נספק לכם שירותי ביובית מתקדמים לשאיבת הצפה ולתיקון נזק הצנרת אם יש, אנשי מקצוע לייבוש הקירות וייבוש תת-רצפתי ונבצע שיקום ושיפוץ יסודי ומקצועי לדירה.

לחברתנו ניסיון רב בשיקום מבנים ואנו מעסיקים את בעלי המקצוע הטובים ביותר.

לקוחותינו

לקוחות המרכז לביוביות ושאיבות רבים ומגוונים, החל מלקוחות פרטים וועדי בתים ועד חברות ממשלתיות, בתי חולים, חברות ביטוח, חברות בנייה וקבלנים, מפעלי מזון, חברות אחזקה, מועצות מקומיות ואזוריות והיד עוד נטויה.
את השירות המקצועי שלנו אני מספקים בעיקר ללקוחותנו באזור מחוז מרכז.

אנו משקיעים משאבים רבים לשמירה על שביעות רצון לקוחותינו, ורואים בכם לקוחותינו חלק בלתי נפרד מהחברה.