ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותי ביובית במרכז במחירים המשתלמים ביותר
אנו בחברת המרכז לביוביות ושאיבות מתחייבים לשירות אמין ומקצועי, בזמינות גבוהה כולל שירותי חירום 24 שעות ביממה.
כל שירותי הביוב תחת כתובת אחת: שאיבת ביוב, פתיחת סתימות, שאיבת הצפות, ביובית נמוכה לחניונים, החלפת קווי ביוב ועוד

מותשים מסתימת הביוב שחוזרת כל שבועיים? נמאס לכם מהריחות הלא נעימים אשר בוקעים מהביוב? אנו בחברת המרכז לביוביות ושאיבות נשמח לעמוד לימינכם, וללוות אתכם יד ביד עד לפתרון הבעיה באופן סופי.

אצלנו אין פשרות בכל הנוגע למקצועיות ואיכות העבודה, כך שאתם יכולים להיות רגועים שתקבלו שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירותי ביובית במרכז – כיצד זה עובד?

מהי ביובית? מהם תפקידיה של הביובית? כיצד פועלת הביובית? ביובית היא מונח המתייחס לאוסף מערכות אשר נועדו לתת מענה כולל לעבודות הקמה, אחזקה ופתרון תקלות בעיקר בתחום הביוב,
בנוסף, משתמשים ביכולותיה של הביובית לתחומים נוספים כדוגמת ניקוז, מרזבים וכן הלאה. השירותים העיקריים אותם מבצעת ביובית במרכז הם פתיחת סתימות ביוב ושאיבת ביוב.

לביובית ישנן 2 מערכות עיקריות המשמשות את צוות הביובית למרבית עבודתו:

 • מערכת המפיקה לחץ מים גבוה -  באמצעות משאבת לחץ עוצמתית, המערכת מפיקה לחץ מים גבוה הזורם הישר ממיכל מים נקיים דרך צינורות לחץ ויוצא דרך דיזה המותקנת בקצה הצינור. מטרת הדיזה היא לווסת את לחץ המים למגוון מטרות, הדיזה שולטת בצורת יציאת המים מהצינור, לכן יש צורך בדיזות שונות לפי צרכי צוות הביובית. באמצעות מערכת זו מבצע צוות ביובית במרכז מגוון רחב של עבודות: שטיפת קווי ביוב, חיתוך שורשים בביוב, פתיחת סתימות ביוב, ניקוי מרזבים ועוד.
 • מערכת שאיבה – באמצעות משאבת וואקום עוצמתית, המערכת יוצאת וואקום אשר שואב מגוון חומרים הישר למיכל האגירה המותקן על גבי הביובית, וזאת דרך צינורות שאיבה. באמצעות מערכת זו מבצע צוות הביובית מגוון שרותי שאיבה: שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, שאיבת חומרים מסומנים, שאיבת מפרידי שומנים במסעדות, שאיבת בורות רקב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה וכן הלאה.
  בנוסף משתמש צוות הביובית בציוד רב נוסף: מצלמת ביוב, כלי עבודה, פטישונים, איזמלים, מברגים, משאבות ניידות ועוד.

מאחר והביובית נושאת משקל גבוה, המורכב הן ממערכות הביוב והציוד אותו היא נושאת והן מהמים המשמשים ללחץ המים ומהחומרים שנשאבו מיכל, מרבית הביובית מותקנות על גבי משאיות המסוגלות ומורשות על פי חוק לשאת משקלים גבוהים.
עם זאת, קיימים מקרים חריגים בהם יש צורך בביוביות ייעודיות. ישנן ביוביות שמותקנות על כלי רכב שונים כדוגמת רכבים מסחריים ואף ביוביות הכוללות רק מערכת אחת מן השתיים. לדוגמה עבור חניונים משתמשים בביובית נמוכה המותקנת על גבי רכב מסחרי ומיועדת לביצוע עבודות ביוב בחניונים נמוכים וצרים.

ביובית במרכז

שירותי ביובית במרכז – בזמינות מיידית

המים באסלה עולים? הביוב מציף את החצר? מהי הכתובת לתקלות ביוב? 

אם גם אתם הצטרפתם לסטטיסטיקה העגומה, השתדלו לשמור על חיוך, אחרי הכל זה רק עניין של זמן עד שתתרחש תקלה במערכת הביוב. נכון, מדובר בתחום לא נעים, מרתיע ואפילו מסריח, אך עם זאת אל דאגה, ישנם בעלי מקצוע שבחרו לעבוד בתחום הביוב, זו התמחותם והם אינם נרתעים כלל וכלל. בכל תקלה במערכת הביוב, שירותי שאיבות ביוב במרכז זו הכתובת עבורכם.

כל עוד הכל תקין, אנו שוכחים מקיומה של מערכת הביוב, אך כשיש תקלה, במיוחד כמו סתימה קשה או הצפה, היא בולטת מאוד ומשבשת את שגרת החיים. אם אתם סובלים מסתימות חוזרות והאינסטלטור מבקר אצלכם לעיתים קרובות כנראה שהבעיה סבוכה ויש לטפל בה באמצעים עוצמתיים יותר מאלה שיש לאינסטלטור. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבת ביוב במרכז ומציעים שירותי ביובית במרכז, מאזור נתניה והשרון בצפון ועד אשקלון וגדרה בדרום.

במחוז מרכז ישראל מתגוררים מעל ל-1.8 מיליון תושבים, ושטח המחוז עומד על קרוב ל-1,300 קמ"ר.
עקב הביקוש הרב למגורים בסמיכות למוקדי תעסוקה ותרבות, הצפיפות במחוז המרכז גבוהה מאוד לעומת שאר המחוזות, ועומדת על מעל ל-1,450 תושבים לקמ"ר. מחוז המרכז הינו מחוז אחד מתוך 6 המחוזות בישראל. העיר הגדולה ביותר במחוז המרכז הן מבחינת שטחה והן מבחינת מס' התושבים היא ראשון לציון.

בכל יום מתרחשות במרכז בממוצע אלפי תקלות ביוב, הסיבות לכך רבות ומגוונות, נצביע על הגורמים מהעיקריים לכך:

 • תשתיות ביוב ישנות – מאחר ותשתיות הביוב קבורות תחת האדמה האינטרס של מקבלי ההחלטות להחליף אותן בחדשות איננו כה מובהק, בד"כ הם מעדיפים להשקיע תקציבים בתשתיות נראות לעין כדוגמת כבישים, מדרכות ועוד. לכן התשתיות באזור המרכז שמיושב שנים רבות הינן ישנות מאחר והבלאי הטבעי הינו שאלה של זמן בלבד, והתקלות בהן נפוצות.
 • צפיפות אוכלוסייה – מספר התושבים לנפש במרכז גבוה משמעותית מהממוצע הארצי, יתרה מזו עקב ריכוז אזורי התעסוקה במהלך היום הצפיפות עולה משמעותית. העומס הרב הנוצר על התשתיות ובפרט על תשתיות הביוב והניקוז הינו גבוה ומהווה זרז משמעותי לתקלות במערכות הביוב.

חברת המרכז לביובית ושאיבות ביוב ע.א בע"מ מציעה את כלל שירותי הביוב, כולל שרות קבלני ביוב לעבודות הקמה ותחזוקה של מערכות ביוב.
אנו מתחרים בכל הצעת מחיר שתקבלו, אתם מוזמנים ליצור קשר בהקדם לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חינם ללא כל התחייבות מצידכם.

מה כוללים שירותי ביובית?

אנו מציעים מגוון שירותי ביובית במרכז, החל מהערים הגדולות ועד מושבים קטנים:

 • שאיבת ביוב: שאיבת ביוב נדרשת במצבים רבים גם בקנה מידה עירוני וגם עבור לקוחות פרטיים או חברות.
 • שאיבת מפריד שומנים: במרכז יש מפעלי מזון, מסעדות, מוסכים ועסקים רבים העושים שימוש בשמנים ומחוייבים לתחזק בור שמן אותו יש לשאוב מדי תקופה.
 • שאיבת הצפות בעקבות גשמים: מספיק גשם חזק אחד כדי שבאזור המרכז יהיו שפע של הצפות… אנחנו מבצעים שאיבה מהירה גם במקומות כמו מרתפים או מחסנים וגם בשטחים גדולים.
 • שאיבת מים כולל בריכות שחציה או מאגרים.
 • טיפול בשורשים שחדרו לביוב ויצרו סתימה
 • תיקון צנרת ביוב וחידושה ללא הרס
 • שטיפת קווי ביוב ביתיים ועירוניים, גם על בסיס קבוע למניעת תקלות
 • חיתוך שורשים בביוב
 • הספקת והתקנת משאבות טבולות
 • צילום קווי ביוב

שירותי שאיבות ביוב במרכז

מחפשים שרותי שאיבת ביוב במרכז? אנו במרכז לביוביות ושאיבות מציעים שרותי שאיבת ביוב בפריסה נרחבת. צוותי השאיבה מיומנים ומצויידים במיטב הציוד. אצלנו תקבלו שירות מעולה, זמינות מלאה 24 שעות ביממה וכמובן את המחירים הטובים ביותר. ביכולתנו לתת מענה לכל היקף וצורך של שאיבת ביוב, אנו מספקים בין השאר שירותי שאיבת ביוב מחניונים, שאיבת ביוב מבור ספיגה, שאיבת ביוב משירותים כימיים וכו'. ברשותינו צי ביוביות מתקדם, ביובית נמוכה לחניונים ומקומות לא נגישים, משאבות ביוב טבולות משאבות נייידות ועוד.
שימו לב, אם הינכם עסק כדוגמת קבלן בנייה או מפעל, ציינו זאת בעת פנייתכם אלינו, ותקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.

שירותי ביובית במרכז

ביובית במרכז – פתרונות מתקדמים ביותר עבורכם

בור השמן עומד להתמלא? השורשים חדרו לביוב ועושים בלגן? אם אתם מחפשים ביובית במרכז אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נגיע במהירות ונבצע עבודה יסודית ומקצועית

שירותי ביובית בקרבת רמת גן: שאיבות ביוב ברמלה | ביובית בלוד | שירותי ביובית בשוהם