שירותי ביובית ושאיבת ביוב בכל הארץ: 072-3922-933

שאיבת בור שמן

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שאיבת בורות שמן

שאיבת בורות שמן באמצעים מתקדמים

בורות שמן או שומן הם בורות אליהם מופרדת הפסולת השומנית. מדובר על שומנים מהמזון או שמנים בתעשיה. בתי עסק רבים העוסקים בתחומים בהם יש שימוש בשמנים ושומנים כמו מסעדות, מפעלי מזון, בתי מלון ואף מוסכים ומפעלים שונים מחוייבים על פי תקנות משרד הבריאות להתקין בור שמן. לבור שמן חשיבות רבה בכך שהוא מפריד את אותם שמנים ושומנים ממערכת הביוב הכללית. כך הם לא מתקשים וסותמים את צנרת הביוב.

שאיבת בור שמן מדי תקופה – פעולה חשובה

כיוון ששומנים נוטים עם הזמן להתקשות, חשוב לבצע שאיבת בור שמן מדי תקופה. ללא שאיבת הבור הוא יסתם ויעלה על גדותיו. לכן, שאיבת בור שמן צריכה להתבצע כפעולת תחזוקה קבועה. לא מומלץ בכלל להגיע למצב בו בור השמן יעלה על גדותיו. תכולת הבור השומנית עלולה לגרום נזק לצנרת ביוב, לנזקים לסביבה ואף לפגיעות בבני אדם.

איך מבצעים שאיבת בור שמן?

שאיבת בור שמן

שאיבת בור שמן – שירות מקצועי ומהיר

הדרך היעילה ביותר לשאיבת בור שמן היא באמצעות ביובית. המשאית המכילה מערכת דחיסה ושאיבה וממנה יוצא צינור הישר אל תוך הבור תבצע את פעולת השאיבה במהירות וביעילות. כמובן שחשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום ושברשותה ביוביות בגדלים שונים שניתן להציב במקום בו נמצא הבור וכן צינור בגודל המתאים.

זקוקים לשאיבת בור שמן מדי תקופה? אנחנו כאן לשירותכם. המרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מתמחים בכל עבודות הביובית, כולל שאיבת בור שמן ונשמח להגיע אליכם על בסיס קבוע.

Call Now Button דילוג לתוכן