ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

בכל חורף מגיעות לכותרות אותן חדשות: בתים או אפילו רחובות וכבישים שלמים הוצפו מים. הצפות מועדות לקרות במקומות נמוכים אליהם הם נעשה הניקוז. לכן, הסובלים ביותר מהצפות הם מרתפים ומקלטים, חניונים, פירי מעליות ובכלל קומות נמוכות, במיוחד במבנים ישנים עם תשתיות פחות חזקות. מים עומדים יש לשאוב ולסלק במהירות, אחרת הם יכולים גם להזדהם ולהפוך למפגע סביבתי ותברואתי. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבת הצפות בעזרת ביובית נמוכה גם במקומות עם נגישות נמוכה.

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות 24 שעות ביממה

איך נעשית שאיבת הצפות?

בדומה לשאיבת ביוב או שאיבת כל חומר אחר, אנו מגיעים עם ביובית מתקדמת אשר מצויידת במשאבות חדישות ויעילות ביותר.
כמו כן, צוות הביובית מצוייד במגוון ציוד חדיש שיתן לכם מענה מלא ותואם במיוחד לצורך שלכם. הציוד כולל: משאבות ניידות, משאבות טבולות, ציוד לאיתור נזילות, מכונות ייבוש תת רצפתי ועוד.
ממש בדומה לשאיבת אבק, אם תשתמשו בשואב חדיש ותתפעלו אותו היטב וביסודיות תקבלו משטח נקי מאבק.
כך גם בשאיבת הצפות, מאחר ואנו מבצעים עבודה מקצועיות ויסודית בעזרת הציוד החדיש ביותר, התוצאות משביעות רצון ותקבלו משטח יבש לחלוטין.

הצוות שלנו מבצע שאיבת הצפה בבית פרטי

 

שאיבת הצפות – לא אצל כל אחד

שאיבת הצפות
שאיבת הצפה – המרכז לביובית ושאיבות ביוב ע.א. בע"מ

בדומה לפעולות אחרות הקשורות לביוב ולמים, לא כל אחד יספק עבודה יסודית ומקצועית. חשוב לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום המצוידת בציוד החדיש ביותר ועושה שימוש בטכנולוגיות. גם אם נשמע שהקשר בין ביוב או מים לטכנולוגיה הוא רחוק,

קיימות התפתחויות טכנולוגיות שעוזרות לאתר את מקור הסתימה או נזק הצנרת במהירות רבה הרבה יותר מאשר בעבר, וכן כלים מתקדמים המאפשרים ביצוע שאיבות בתנאים מורכבים אשר לפני מספר שנים הביצוע שלהן היה מוגבל ומסובך הרבה יותר.

. אנחנו כחברה מקצועית מתעדכנים ועושים שימוש בכל חידוש שיעזור לנו לספק שירות טוב יותר.

שאיבת הצפה – המרכז לביובית ושאיבות ביוב ע.א. בע"מ. המרתף הוצף ונדרשת שאיבה מהירה שלו? הבית מוצף בעקבות צינור שהתפוצץ? אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נמצאים לשירותכם ונספק לכם שירות מקצועי ומהיר.

החשיבות בטיפול מיידי בהצפה

חשוב מאוד לא להזניח ולהשהות את הטיפול בהצפה.
אחרי הכל אינכם רוצים לגלות נזקים לקירות וליסודות המבנה או לרכוש.
מענה מיידי ושאיבה יסודית יפחיתו את הנזקים למינימום האפשרי.
עם זאת, אל תתעצלו ! כמאמר הפתגם "החיפזון מן השטן", בחירה בבעל מקצוע לא מקצועי עקב חיפזון תעלה לכם ביוקר.
עשו מעט שיעורי בית ובצעו בירור מקדים מול מספר בעלי מקצוע.
ריכזנו עבורכם מס' נקודות מומלצות לבירור המקדים:

 • מהו ניסיון החברה בשאיבת הצפות?
 • האם ניתן לקבל המלצות על החברה מלקוחות קודמים?
 • מהו המחיר הנדרש עבור שאיבת ההצפה?
 • באיזה ציוד החברה משתמשת?
 • מהו זמן ההגעה המשוער אליכם לביצוע השאיבה?

האם ניתן למנוע הצפות?

חשבתם שהצפה היא גזירת הגורל ולא ניתן למנוע אותה? בדיוק בשבילכם כתבנו את המאמר הבא. אך לפני שתקראו אותו רק נבהיר שבמקרים רבים בהחלט ניתן לצמצם את הסיכון להתרחשות הצפה כך שהנחה זו שגויה ומוטעית מיסודה. ריכזנו מספר פעולות שיכולות למנוע לכם כאבי ראש רבים:

 • אחזקה מונעת למערכות הניקוז והביוב – אחוז גבוה מההצפות נגרם עקב ליקויים במערכות הניקוז והביוב, פסולת כדוגמת אשפה, עלים, עשביה וצמחיה סותמת את פתחי הניקוז וצנרת הביוב ופוגעת בזרימת המים. הקפדה על תחזוקה מונעת בדגש על ביצוע שטיפות וניקוי לקווי הניקוז, קווי הביוב והמרזבים לקראת החורף תפחית משמעותית את הסיכון להתרחשות הצפה. אך גם אם תגלו אחריות ותקפידו לבצע אחזקה מונעת יתכן שליקויים במערכת הניקוז העירונית יגרמו להצפה במבנה שלכם… לכן מומלץ לוודא שהרשות העירונית מבצעת את חלקה ומדי תקופה מבוצעות עבודות אחזקה וניקוי למערכות הניקוז והביוב.
 • היערכות ואחזקה מונעת להצפות בגג – גגות המבנים נמצאים בסיכון גבוה להיפגע ממערכות חורפיות גשומות, במידה ויצטברו כמויות גדולות של המים על הגגות עקב קצב גשמים גבוה ומנגד ליקויים במערכות האיטום, הניקוז והמרזבים, המים עשויים להצטבר ולפגוע בגג המבנה ואף לגלוש לחדרי המדרגות ולפגוע בקירות ובתקרות.
  לפיכך הקפדה על תחזוקת המרזבים וקווי הניקוז לקראת החורף וכן מריחת חומרי איטום כדוגמת זפת או שימוש ביריעות איטום יפחיתו משמעותית את הסיכון להצפה בגג.
 • בדיקת שעון המים– מומלץ לבחון מדי תקופה את שעון המים הביתי כאשר אינכם עושים שימוש במערכות הצורכות מים ולוודא שאינו מסתובב, במידה והשעון מסתובב ישנו חדש לנזילה סמויה.
 • התקנת משאבה טבולה במרתפים ומקלטים – כדרך הטבע המים מחלחלים לנקודות הנמוכות ביותר, לכן התקנת משאבת ביוב טבולה במוקדים אלו תסלק את המים במהרה ותמנע את הצטברותם. כיצד מתקינים את המשאבה? מדובר בתהליך פשוט מאוד, כאשר טרם ההתקנה חופרים בור בעומק של מעט יותר מחצי מטר ולאחר מכן מתקינים את המשאבה. עלות משאבה טבולה מתחילה בכ-1,000 ₪ ומאמירה בהתאם ליכולות ומאפייני המשאבה.

כיצד יש לנהוג עם התרחשה הצפה?

ראשית, אין צורך ובטח שלא קיימת כל תועלת בלחץ והיסטריה. השתדלו להירגע ולפעול בתבונה ובנחישות.
הזמינו מיידית ללא כל שיהוי חברה המתמחה בשאיבת הצפות גשמים / שאיבות מים, כך תפחיתו ככל הניתן את הסיכון בהחמרת הנזקים ולהתפתחות נזקים נלווים. עד הגעת צוות השאיבה מומלץ לנקוט בכל הכלים שבידכם על מנת להפחית את ממדי ההצפה. לדוגמה, אם סיבת ההצפה היא פיצוץ בצנרת סיגרו מיד את השיבר הראשי אשר מוביל מים לדירה, אם אתם גרים בבניין בד"כ השיבר ממוקם מחוץ לבניין בסמוך לחדר האשפה. כמו כן, במידה וקיימים רהיטים אשר יחסמו את הגישה לצוות השאיבה מומלץ להזיז אותם מבעוד מועד.
בנוסף, אם ביכולתכם למנוע נזק לרכוש פעלו במהירות, הזיזו והגביהו רהיטים ורכוש יקר ערך כך שלא יפגע מנזקי ההצפה.

מהיכן שואבים הצפות?

מוקדי שאיבת ההצפות שונים ומגוונים, עקב חוקי הכבידה המים זורמים מטה ולכן המים נאגרים במקומות הנמוכים ביותר, לפיכך ישנם אזורים ומבנים אשר מועדים לפורענות בכל מערכת חורפית וסובלים מהצפות חוזרות ונשנות עקב מיקומם הנמוך כדוגמת בתים הממוקמים במורד הרחוב ומרתפים.
חברת המרכז לביוביות ושאיבות מספקת שרותי שאיבת הצפות מכל אתר ובאזורי שירות שונים בכל הארץ, לדוגמה:

נזקי הצפה

אם לא הצלחתם למנוע את ההצפה…חשוב לטפל בה בהקדם האפשרי, אסור להשתהות ולהתמהמה ! הזמינו מיידית אנשי מקצוע המתמחים בתחום וכך תמנעו נזקים כבדים למבנה ולרכוש. הצפות עשויות לגרום נזקים כבדים למבנה המתבטאים ברטיבות ועובש בקירות, עובש, סדקים בקירות, עליות קפליאריות והתנפחות הצבע בקירות, פגיעה וסדקים במשקופים ודלתות המבנה, פגיעה ביסודות המבנה, הצפה תת רצפתית מתחת לריצוף המבנה ועוד.

כיצד נקבע מחיר שאיבת ההצפה?

התקשרתם לבקש הצעת מחיר לשאיבת הצפה וקיבלתם טווח מחיר ולא מחיר מדויק.
נראה לכם שמדובר בבעל מקצוע לא מהימן שמתכנן לשחק עם המחיר?
אז זהו.. שלא. תמחור שאיבת הצפה איננו כה פשוט.
במרבית המקרים לא ניתן לתת הצעת מחיר מדויקת עקב חוסר מידע מספק.

משתנים לדוגמה שעשויים להשפיע על המחיר:

 • סוג החומר הנשאבשאיבת מים נקיים תהיה מהירה וזולה לעומת שאיבת ביוב או בוצה
 • הכמות הנשאבת – ככל שהכמות גדולה יותר כך נדרש זמן עבודה רב יותר ובהתאם המחיר עשוי להתייקר.
 • הגישה לצוות השאיבה – ככל שלצוות השאיבה גישה נוחה יותר כך זמן העבודה יתקצר ובהתאם המחיר יהיה אטרקטיבי יותר.
 • מועד השאיבה– שעה נוחה או לפנות בוקר? ערב חג או יום רגיל?
 • האם יש צורך בביצוע תיקונים? לדוגמה תיקון צנרת/קו ניקוז/מרזב, איטום ועוד

לכן אל תמהרו לפסול הצעות מחיר שאינן סופיות ומדויקות !

להפך, ככל הנראה מדובר בבעל מקצוע הוגן ואחראי שלא זורק לכם מחיר נמוך במטרה לפתות אתכם ולהעלות אותו בהמשך עם כל מיני הפתעות וטענות שונות ומשונות.
עם זאת, באופן כללי מחיר שאיבת הצפה מתחיל במאות בודדות של שקלים ועשוי להגיע לעשרות אלפי ₪ בשאיבות מורכבות בהיקפים עצומים.

לקוחותינו

אתם מוזמנים להתרשם מאיכות העבודה והסטנדרטים הגבוהים של המרכז לביוביות ושאיבות, ולקבל המלצות מקהל לקוחותינו הכולל: חברות ביטוח, חברות נדל"ן, מפעלים, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות, בתי חולים, רשויות מקומיות, וועדי בתים ולקוחות פרטיים.

אנו רואים בכם לקוחותינו את מנוע הצמיחה של העסק ואת אנשי השיווק הטובים ביותר, ולכן אנו משקיעים משאבים רבים לשמירה על שביעות רצון לקוחותינו.