ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

ביובית בלוד בזמינות גבוהה בכל שעה ביממה כולל שירותי חירום.
כל שירותי הביובית באחריות מלאה ומחירים שוברי שוק!

אצלנו במרכז לביוביות תקבלו שירות אמין ואדיב, מצוותים מקצועים ומנוסים.

תקלות ביוב הן מצד אחד דבר מוכר ומצד שני אנו אף פעם לא מוכנים אליהן, במיוחד לתקלות או סתימות קשות שנראה כאילו הגיעו משום מקום. סתימה מתפרצת לפני השטח רק לאחר הצטברות הרבה מאוד חומר בצנרת במשך שנים או כשצנרת נשחקת במשך תקופה ארוכה. במצב של סתימות קשות או הצפות זה הזמן לחפש ביובית באזור מגוריכם. אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב בלוד ומעניקים מגוון שירותי ביובית בלוד וכל אזור המרכז.

ביובית בלוד

ביובית בלוד – פתרונות מתקדמים ביותר עבורכם

מתי צריך לחפש שירותי שאיבות ביוב בלוד?

לחפש אתם לא ממש צריכים כי כבר מצאתם… המרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נחשבת חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי ביובית במהירות. מומלץ לקרוא לנו במצב של סתימות קשות, הצפות במקומות פחות נגישים כמו מרתפים או מקלטים. אנו נצליח בעזרת הציוד שברשותנו להתגבר גם על סתימות קשות ולבצע שאיבות מסיביות באזורים נוחים יותר או פחות.

אגב, אנו מעמידים לרשותכם ביובית בלוד בכוננות מלאה 24 שעות ביממה, כך שאם יש לכם צורך בשירותינו, נגיע אליכם במהירות.

סרטון ביובית בלוד שביצענו עבודה לדוגמא:

אילו שירותים אנו מספקים?

שירותי ביובית כוללים מגוון רחב של עבודות, ולא רק פתיחת סתימות ביוב כמו שרבים חושבים.
לביובית יכולות רבות בזכות המכשור המתקדם שהיא נושאת, ובהתאם לכך נעשה בה שימוש במספר רחב של תחומים.

אנו מספקים מספר שירותי ביובית בלוד ובכלל:

 • שאיבת ביוב: ברשותנו צינורות בגדלים ואורכים שונים כך שנצליח להתחבר לכל חלק במערכת הביוב, מצינורות ביתיים צרים ועד צינורות עירוניים או בור ביוב מרכזי.
 • שאיבת בור שמן: אם ברשותכם עסק הכולל עבודה רבה עם שומנים אתם ודאי מכירים את הנטיה שלהם להתקשות ולהצטבר ואת הצורך לשאוב את בור השמן מדי תקופה.
 • שטיפת קווי ביוב: נשטוף קווי ביוב בלחץ חזק למניעת תקלות עתידיות.
 • טיפול בשורשי עצים בביוב: שורשים בביוב שמצטברים הופכים לגורם חזק שניתן לשחרר רק עם מערכת עוצמתית כמו של ביובית.
 • שאיבת הצפות
 • שאיבת מים
 • תיקון צנרת ביוב
 • פתיחת סתימות ביוב: פתיחת סתימות בטון בביוב, סתימות מגבונים ועוד.
 • ניקוי מרזבים וקווי ניקוז: מרזבים עשויים לצבור לכלוך כדוגמת אבקת חולות ואבנים, שקיות פלסטיק, שורשי צמחיה ועוד. ניקוי מרזבים בלחץ מים גבוה יבטיח את תקינות מערכת הניקוז, וע"י כך ימנע הצפת מים.
  שטיפת צנרת ביוב בלחץ מים גבוה
 • ניקוי שורשים בביוב: שורשים בביוב גורמים לתקלות לא מעטות. אם לא נטפל בהם הזמן הנזקים רק יחמירו, ולא יסתכמו בסתימות ביוב בלבד, אלא יגיעו לכדי מעיכות ושברים בקווי ביוב. חיתוך שורשים בביוב שיעשה באופן מקצועי יבטיח את חיסול המטרד, וישיב את צנרת הביוב לתפקוד יעיל ותקין.
 • רובוט לצנרת ביוב: רובוט לצנרת ביוב יאפשר ביצוע מגוון רחב של פעולות בצנרת הביוב בדיוק רב, תוך חסכון ניכר בזמן ובעלויות כספיות. יכולותיו של הרובוט מגוונות וכוללות בין השאר: תיקון מעיכות בקווי ביוב, צילום קווי ביוב, ניסור בטון בביוב ועוד.
 • צילום צנרת ביוב: סתימת הביוב חוזרת שוב ושוב? רוצים לוודא שצנרת הביוב תקינה? צילום קו ביוב יאפשר לכם לדעת את המצב של צנרת הביוב.
 • משאבות טבולות: צריכים להתקין משאבה טבולה? אצלנו תקבלו חבילה אטרקטיבית במיוחד. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.
שירותי ביובית בלוד

שירותי ביוב בלוד – מקצועיות בלתי מתפשרת

השפעת ביובית בלוד על איכות חייכם

בימינו מערכת הביוב נחשבת לאחת ממערכות המבנה בעלות ההשפעה הרבה ביותר על איכות חיינו, בלי ששמנו לב עם השנים מערכת זו תפסה השפעה רבה שרק הולכת וגוברת על אורח חייים המודרני. נשמע לכם לא מדויק? נסו לחשוב על עצמכם הולכים מאות מטרים אל מחוץ לכפר על מנת להטיל צרכים בשרותי בול פגיעה, כן כן כך תיפקדה מערכת הביוב לפני עשרות שנים.

תשתית הביוב נחשבת לאחת התשתיות היעילות ביותר כאשר היא עובדת בצורה תקינה, היא מבוססת על מכלול שיפועים וצנרות אשר באמצעותן זורם הביוב ללא צורך באנרגיה חיצונית. מאחר והצנרת בד"כ איננה חשופה איננו מרגישים את פעולת תשתיות הביוב אשר נסתרות מהעין. אך ברגע שקיימת תקלה, ולו הקטנה ביותר שגרת חיינו נפגעת באופן קשה עקב הריחות הבלתי נסבלים, מראה הביוב המציף את המבנה והזיהום הנלווה לתקלת הביוב.

מכאן החשיבות הרבה והדגש שנותנות הרשויות באחזקה מונעת ושימוש נבון בתשתיות הביוב כך שיפעלו באופן תקין עם שיעור תקלות נמוך ככל הניתן.

גם לנו האזרחים הקטנים יש תפקיד חשוב בשמירה על תקינות מערכות הביוב, התנהגות אחראית שלנו תמנע תקלות ביוב רבות. לדוגמה, פסולת ושאריות מזון יש להשליך לפח הקרוב ולא לכיור המטבח, כך לגם לבי מגבונים ומוצרי היגיינה, אשר אין להשליכם בשום אופן לאסלה אלא יש להשליכם אך ורק לפח אשפה.

תפקיד הביובית בשמירה על מערכות הביוב וטיפול בתקלות ביוב

לאחר שהבנו את חשיבות תקינות מערכת הביוב עבור איכות חיינו, בואו ונלמד מי שומר על תקינות מערכת הביוב.

אחד הכלים החשובים ביותר במערכה לשמירה על תקינות מערכת הביוב הינו הביובית. הביובית נועדה לתת מענה למערכות הביוב בעיקר מבחינת פעולות אחזקה ופתרון תקלות. עבור כך מצויידת הביובית במשאבת לחץ ומשאבת יניקה אשר יאפשרו לה בהתאמה לשאוב פסולת שמצטברת במערכת הביוב ולשטוף את צנרת הביוב בלחץ מים גבוה.

אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות ניתן למצוא את כל פתרונות הביוב, החל מביובית נמוכה לחניונים ועד לביוביות גדולות לעבודות מורכבות.
בעזרת הביובית ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות ביובית כדוגמת: פתיחת סתימות ביוב, שאיבות ביוב, ניקוי קווי ביוב, סילוק חסמים מקווי ביוב כדוגמת בטון ואבנים ועוד.

יש לכם סתימה קשה בצנרת? המרתף הוצף בעקבות הגשמים? אם אתם צריכים ביובית בלוד אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נמצאים לשירותכם ונבצע עבודה מקצועית ויעילה

שירותי ביובית בקרבת לוד: שאיבת ביוב בבאר יעקב | ביובית ברמלה | שירותי ביובית בשוהם