ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

הביוב סתום? מחפשים שירות פתיחת סתימת ביוב בפתח תקווה? צוות המרכז לביוביות ושאיבות ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה עם צי ביוביות מתקדם. אנו מציעים את המחירים הזולים ביותר ומתחייבים לעבודה איכותית ויסודית.

הגורם מספר 1 לסתימות ביוב הוא רשלנות המשתמשים. כדי לגרום להצפת ביוב שתשבית בניין שלם, לא צריך הרבה יותר מחבילת מגבונים. מגבונים ופסולת שאיננה מתכלה מצטברים בקו הביוב, חוסמים את זרימת הנוזלים ולמעשה יוצרים סתימת ביוב. כמובן שישנם לא מעט גורמים נוספים לסתימות ביוב כדוגמת שורשים שחודרים למערכת הביוב ומתפשטים בה, התיישנות של הצנרת ועוד.

סתימת ביוב תגרום להצפת ביוב בבניין המשותף או בבית הפרטי ואין זה דבר שניתן להתעלם ממנו. השפכים העולים על גדותיהם עשויים לגרום נזק לשטיחים, פרקטים ולריהוט והריח עשוי להישאר זמן רב.

כדי להימנע מהרבה תסכול וצער, חשוב שתפנו בהקדם למומחים בתיקון צנרת ביוב ושאיבת הצפות. ביובית מקצועית תשטוף את קו הביוב בלחץ מים גבוה ותסלק כל לכלוך קיים. כמו כן, לביובית מכלול שאיבה מתקדם, ובעזרתו צוות הביובית ישאב את הפסולת שנותרה במערכת הביוב, כך שנקבל מערכת ביוב תקינה ללא תקלות.

שירותי שחרור סתימות ופתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה

אם יש לכם צורך בשירות פתיחת סתימת ביוב בפתח תקווה או בכל מקום אחר, חשוב להקפיד להזמין אך ורק ביובית מקצועית. צוות מקצועי עם הציוד הנכון ידע לטפל היטב בבעיה, כך שהיא לא תחזור. לעומת זאת בעל מקצוע שאיננו מיומן עשוי לגרום לכם למפח נפש עקב חזרת הסתימה תוך פרק זמן קצר.

המרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מחזיק בבעלי מקצוע הטובים ביותר ולרשותם עומד הציוד המתקדם ביותר. צריכים שירות שחרור סתימת ביוב בפתח תקווה? אל תהססו פשוט התקשרו אלינו.

במקרה של סתימה, מלבד שחרור הסתימה נוכל לספק עבורכם מגוון שירותים נלווים כדוגמת שאיבת מים או שאיבת הביוב שהציף את השטח, וכמון נבצע שטיפת קווי ביוב למניעת סתימה חוזרת.

בין שירותי הביוביות והשאיבות שניתן למצוא במרכז לביוביות ושאיבות:

שירותי שאיבה:

 • שאיבת בור שמן
 • שאיבת בורות ביוב בפתח תקווה
 • שאיבת בור ספיגה
 • שאיבת בורות ביוב בפתח תקווה
 • שאיבת הצפה
 • שאיבת מים:
  – שאיבת מים מפיר מעלית
  – שאיבת מים ממקלט
  – שאיבת מים ממרתף

שירותי ביובית בפתח תקווה:

שירותים כלליים:

פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה

שחרור ופתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה – מקצועיות בלתי מתפשרת

למה לבחור דווקא במרכז לביוביות ושאיבות?

סביר להניח שכל חברה שתפנו אליה תשבח את עצמה, ותצהיר שהיא הטובה ביותר. אך עדיין, מדוע לדעתנו אנו הבחירה הנכונה עבורכם עבור שירותי ביובית בפתח תקווה?

 1. המחיר הטוב ביותר – נתחרה בכל הצעת מחיר שתקבלו.
 2. זמינות גבוהה – אנו נגיע במהירות, ולא נאלץ אתכם לחכות עוד ועוד.
 3. אחריות – אנו מציעים אחריות נרחבת. את הדאגות תשאירו לנו. אתם יכולים לישון בראש שקט ונטול דאגות.מקצועיות – אנו מתחייבים לעבודה מקצועית ואיכותית. בלי פתרונות קצרי טווח ותיקוני קומבינה כאלה ואחרים.
 4. שירות – אנו דוגלים בסטנדרט שירות גבוה ביותר. אנו משקיעים ונמשיך להשקיע רבות ברמת השירות למען שביעות רצון לקוחותינו.

אנו מציעים שירותי פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה ללקוחות פרטיים, ועדי בתים, חברות ביטוח, לעיריות ומועצות, ולכל סוגי העסקים כגון מפעלים, חברות בניה ותשתיות, מסעדות, אולמות אירועים, מוסכים ועוד.

להזמנת שירות פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה ולייעוץ מקצועי התקשרו אלינו עוד היום.

שירותים בקרבת מקום: פתיחת סתימות ביוב ברמת גן | שאיבות ביוב ברמת גן | ביובית בפתח תקווה