ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

אם אתם מחפשים שירותי ביובית באשקלון – תדעו שהגעתם למקום הנכון. רק אצלנו במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו את המחיר הטוב ביותר ואת השירות המקצועי ביותר.

הביוב גולש החוצה? ריחות נוראיים בוקעים משוחת הביוב? מי הגשמים מציפים את הגג?

לפני שאתם נכנסים להיסטריה, בואו נעשה סדר בדברים…אתם בסך הכל זקוקים לשירותי ביובית. ביובית מקצועית תתגבר על התקלה ותשיב את המצב לקדמותו במהירות

מערכת הביוב היא מערכת הנתונה ללחצים רבים ונשחקת עם הזמן. החומרים הזורמים בצינורות הביוב הם כמובן שפכים ופסולת, שכאשר היא גולשת החוצה ממערכת הביוב וצפה לפני השטח היא מהווה מפגע תברואתי וסביבתי בו יש לטפל מיידית. לכן, ביובית באשקלון ובערים רבות אחרת נמצאת בשימוש לא מעט. שירותי ביובית באשקלון אותם אנו מספקים במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ כוללת מגוון רחב של שירותים וטיפול בבעיות שונות באמצעות הביובית וכלים חדישים נוספים העומדים לרשותנו.

שירותי ביובית באשקלון

ביובית באשקלון – שירות 24 שעות ביממה

מתי נדרשים שירותי ביובית?

שירותי ביובית באשקלון ובכלל נדרשים לטיפול במערכת הביוב הן במסגרת תיקון תקלות וכשלים במערכות הביוב והן במסגרת עבודות תחזוקה תקופתית. לפני שאתם מזמינים שירותי ביובית, חשוב שתוודאו שעובדת מולכם חברה מנוסה, כזו שתדע לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר לכל מצב נתון. לדוגמה, להתאים ביובית עוצמתית כאשר הבעיה הקיימת דורשת כוח רב של שאיבה או דחיסה או לשלוח אליכם ביובית נמוכה וקומפקטית במידה ויש לכם בעיית ביוב בחניון תת קרקעי. שירותי ביובית כוללים בין השאר את השירותים הבאים:

 • שאיבת ביוב – שאיבת ביוב בכל היקף ע"י צוות מיומן ומקצועי. אנו מציעים בין השאר שירותי שאיבת בור ספיגה, שאיבת שירותים כימיים, ושאיבת בור ספטינג.
 • שאיבת בורות שמןמסעדה? אולם אירועים? פלאפלייה? אצלנו תקבלו שירותי שאיבת מפריד שומנים ושמן במחירים מפתיעים במיוחד.
 • שאיבת מים – שאיבת מים מכל מוקד אפשרי: שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים ממרתף ועוד.
 • שאיבת הצפות – שאיבת הצפות בזמינות מיידית בכל שעה ביממה.
 • שטיפת קווי ביוב – שטיפת קווי ביוב בלחץ מים ע"י ביובית תספק קו ביוב נקי. שטיפת קו תסלק ריחות רעים ותמנע סתימות ביוב.
 • תיקוני צנרות ביוב כולל תיקונים בשיטות אל הרס כדוגמת: פאצ' ושרוול צנרת.
 • טיפול בשורשים בביוב – ניקוי שורשים בביוב באופן יסודי ויעיל. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה חיסול בעיית השורשים בביוב אחת ולתמיד.
 • ניקוי מרזבים – שטיפת מרזבים וקווי ניקוז בלחץ מים גבוה.
 • משאבות טבולות – תיקון, התקנת ואספקת משאבות טבולות ממבחר יצרנים מובילים במחירים הטובים ביותר.
 • שחרור סתימות ביוב – הפעולה הנפוצה ביותר שנעשית על ידי ביובית. לא משנה מהו הגורם לסתימת הביוב, אנו נפתח את הסתימה במהירות באמצעות ביוביות מתקדמות.
 • צילום קווי ביוב – צילום קו ביוב נועד לשם אבחנה מדויקת של המתרחש בצנרת הביוב, אחרי הכל היא קבורה עמוק באדמה וללא אמצעים מיוחדים לא ניתן לראות מה מתרחש בתוכה. אם עולים ריחות לא נעימים מהביוב או שקיימות סתימות ביוב חוזרות ונשנות, צילום הקו ימחיש לנו מה מתרחש בתוככי הצנרת. צוות המומחים שלנו ימסור לכם אבחון מדויק ויתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר.

איך נעשית עבודת שאיבות ביוב באשקלון?

אחת מהפעולות אשר נעשית בתדירות הרבה ביותר בתחום הביוב היא כמובן שאיבת ביוב. שאיבת ביוב נעשית בדרך כלל במצבים הבאים:

 • ניקוי מערכת הביוב מפסולת – משליכים מגבונים למערכת הביוב? סתימות הביוב חוזרות בתדירות מטרידה? שאיבת ביוב תסלק החוצה את הפסולת, ותאפשר למערכת הביוב לפעול באופן תקין.
 • ריקון מאגרי ביוב – מאגרי ביוב כדוגמת בורות ספיגה ושירותי כימיים, יש לרוקן אחת לתקופה. אם לא נשאב אותם, הם פשוט יצופו החוצה בדיוק כמו כוס מים שלא נפסיק למלא.
ביובית באשקלון

שאיבות ביוב באשקלון – שירות מקצועי

על מנת לבצע שאיבות ביוב באשקלון, שטיפת קווי ביוב או כל עבודה אחרת, נדרש כאמור כוח רב. בהתאם לכך, על מנת לעמוד בעוצמה הנדרשת. הביובית היא משאית המצוידת במערכת דחיסה ושאיבה בעלת מנועים חזקים במיוחד. המערכת מבצעת שתי פעולות בו זמנית:

 1. פריצה ודחיסה המסייעת בפתיחת סתימות חזקות.
 2. שאיבת כל הפסולת שישנה בבור הביוב, בצנרת ועוד.

בעת הצורך, ניתן לבצע שאיבה גם בעזרת משאבה טבולה, משאבה רבת עוצמה, אשר יש להניח במים, בביוב או בכל נוזל אחר והמשאבה תשאב במהירות את האזור המוצף.

צריכים שירות שאיבת ביוב? הגיע הזמן לבצע שאיבת בור ספיגה? פנו אלינו לקבלת מחיר מפתיע במיוחד.

שאיבת שומן ומפרידי שומנים

שומן מהווה חומר בעייתי עד מאוד לצנרת האינסטלציה והביוב, ועשוי לגרום לסתימות ביוב קשות במיוחד. כמו כן, במידה ויזרום עד למכוני טיהור השפכים, הוא עשוי לגרום נזק רב למכונות ולתהליכי המחזור.
לפיכך, במטרה למנוע זיהום סביבתי ונזק לתשתיות, החוק בארץ מחייב התקנת מתקן מפריד שומנים בעסקים כדוגמת מסעדות, חברות קייטרינג, אולמות אירועים, מאפיות ומפעלי מזון. מפריד השומנים פועל כך שהשומן נאגר בו, ואילו הנוזלים ממשיכים לנוע הלאה לעבר מערכת הביוב הראשית.

למעשה מפריד השומנים מונע זיהום סביבתי, ריחות לא נעימים, סתימות ביוב קשות וצרות נוספות רבות.
על מנת שמפריד השומנים יתפקד כראוי, תקנות החוק חייבו תדירות נדרשת לריקון בור השומנים והוראות מנחות לאחזקתו.

אתם בעלים של עסק שקיים בו מפריד שומנים? עובדים בעסק כזה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת סל שירותים אטרקטיבי במחירים חסרי תקדים.

שירותי ביובית באשקלון – גם לעסקים

שירותי ביובית נחוצים היום בכל תחום, הרי מערכות הביוב והניקוז לוקחות חלק נכבד בשגרת יומנו ובאורח החיים המודרני. למעשה ניתן לומר שמציאת מבנה ללא תשתית ביוב וניקוז זו משימה בלתי אפשרית.

מטבע הדברים, עקב העומס והבלאי הטבעי התרחשות תקלה בתשתיות אלו היא רק שאלה של זמן, וכאן נכנסת לתמונה הביובית.
אגב, רבים לא יודעים זאת, אך השימוש בביובית נעשה לא רק בעת תקלה, אלא גם לצרכי אחזקה שוטפת ופעולות שגרתיות.

לקוחות פרטיים משתמשים בשירותי ביובית בעיקר בעת תקלה כדוגמת סתימת ביוב או הצפת מים, אך לקוחות עסקיים נעזרים בשירותי ביובית לא רק בעקבות כשלים ותקלות, אלא עושים שימוש שוטף בשירותי הביובית.

בין שירותי הביובית ללקוחות עסקיים ניתן למצוא שירות שאיבת שומן ומפריד שומנים למסעדות ובתי מלון, שירות שטיפת מיכלים ומאצרות, שטיפת קווי ניקוז, שאיבת ביוב וכן הלאה.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות מבצעים את כל שירותי הביוב ללקוחות פרטיים ועסקיים. בין לקוחותינו ניתן למצוא מסעדות, בתי מלון, חברות ממשלתיות, חברות אחזקה, חברות בנייה, חברות ביטוח, מאפיות, תחנות דלק, מוסכים ועוד.

המרתף מוצף? בור הביוב עולה על גדותיו? אם אתם זקוקים לשירותי ביובית באשקלון או בכל מקום אחר בארץ אנחנו לשירותכם! פנו אלינו למרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ ונבצע טיפול מקצועי, יסודי ומהיר.

שירותי ביובית בקרבת אשקלון: שאיבת ביוב בסגולה | ביובית באשדוד | שירותי ביובית בבני ראם