ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותי ביובית בגדרה 24 שעות ביממה בזמינות מלאה ובמחירים מנצחים! פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים, צילום צנרת ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת מים, שטיפת קווי ביוב ועוד. אצלנו תקבלו ייעוץ והכוונה מקצועית עד לפתרון הבעיה במלואה.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות מספקים שירותי ביוב מהירים ומקצועיים, בעזרת מכשור מתקדם ועובדים מיומנים. אצלנו הלקוחות במקום הראשון ואנו נעשה כל שביכולתנו על מנת שתהיו מרוצים. לחברתנו מוניטין מעולה וותק של שנים רבות בתחום. ביכולתנו להתמודד עם כל בעיה, ולבצע את העבודה בסטנדרט הגבוה ביותר. ולא פחות חשוב… אנו מציעים את המחירים המשתלמים ביותר, ואף מתחרים בכל הצעת מחיר שתקבלו!

שאיבות ביוב בגדרה

שאיבות ביוב בגדרה – שירות מקצועי

מהם שירותי הביובית שאנחנו מספקים

שירותי ביובית אותם אנו מספקים כוללים:

 • פתיחת סתימות ביוב – פתיחת כל סוגי הסתימות: סתימת מגבונים, סתימת בטון, סתימת קו מטבחים.
 • שאיבת ביוב – שאיבת ביוב בכל ההיקפים. שאיבת בור ספיגה, שאיבת שירותים כימיים, שאיבת בור רקב.
 • שאיבת בורות שמןשאיבת בורות שומן ומפרידי שומנים לעסקים כדוגמת מסעדות, מפעלי מזון, בתי מלון, מאפיות וחברות קייטרינג.
 • שאיבת מים, כולל בריכות שחיה או מאגרים – שאיבת מים ע"י משאבות חדישות ומקצועיות. שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים מפיר מעלית, שאיבת מים ממרתף ועוד.
  שאיבת מים והצפות נעשית בד"כ ע"י ביובית, ובמידת הצורך ע"י משאבה טבולה המוכנסת למים ושואבת אותם במהירות.
 • שירותי ביובית נמוכה – שירותי ביובית לחניונים תת קרקעיים, מבנים נמוכים ורחובות ללא גישה נוחה לביובית משאית
 • שאיבה של הצפות, גם מאזורים פחות נגישים לביובית כמו מקלטים או חניונים.
 • שטיפת קווי ביוב – שטיפת קו ביוב באמצעות לחץ המים העוצמתי של הביובית תשמור על תקינות קו הביוב, תפיג ריחות רעים, תמנע התפתחות חיידקים מזיקים ותפחית את הסיכון להיווצרות סתימת ביוב.
  השיטה בה נשתמש תלויה בפרמטרים טכניים כדוגמת האם מדובר בצינור אופקי או אנכי, גודל התיקון הנדרש, האם קטע התיקון נמצא בזווית או בקו ישר.
 • תיקון צנרות של ביובתיקון צנרת ללא הרס באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כדוגמת: התזה אפוקסית, שרוול צנרת, ושיטת הפאצ'.
 • החלפת והתקנת צנרת ביוב – התקנת צנרת ביוב ע"י צוות מקצועי ומיומן, תוך שימוש ברכיבים מקצועיים ותקניים.
 • טיפול בשורשים בביוב – מי שהתמודד עם בעיית שורשים בביוב כבר יודע עד כמה מטרד זה קשה ולא נעים. עם זאת, טיפול יסודי ומקצועי יבטיח את חיסול השורשים אחת ולתמיד.
 • ניקוי מרזבים וקווי ניקוז – באמצעות לחץ מים גבוה. פעולה זו תשמור על תקינות מערכות הניקוז, ותנקה לכלוך כדוגמת חולות, אבנים ואבק. זכרו, מערכת ניקוז תקינה תמנע הצפה.

מתי מומלץ לבצע שירותי שאיבות ביוב בגדרה?

שירותי ביובית הם הפתרון לבעיות מורכבות כמו סתימות קשות או כאשר נדרשות שאיבות ביוב בגדרה, בין אם מבור ביוב מרכזי ובין אם מבור ביוב פרטי שעוד נותר מתקופות מוקדמות יותר. הביובית מצוידת במערכת דחיסה ושאיבה חזקה המסוגלת לפרק סתימות קשות כמו אלה הנוצרות משורשים או שומנים שהתקשו והצטברו וגם לשאוב אותם בהספק מרשים.

שאיבת ביוב נעשית כאשר קיים צורך לניקוי ושליפת פסולת מתוך מערכת הביוב, או שנדרש לרוקן מאגר ביוב כדוגמת שירותים כימיים, או בור ספיגה שאיננו מחובר למערכת הביוב הראשית. במידה וקיים צורך בשאיבת ביוב חשוב לא להתעכב, ולבצע אותה בהקדם האפשרי. בזבוז זמן מיותר עשוי לגרום לגלישת הביוב החוצה, וכתוצאה מכך תגרם הצפת ביוב, ונאלץ להתמודד עם ריחות לא נעימים, זיהום סביבתי, וסיכונים תברואתיים.

ביובית בגדרה

שירותי ביובית בגדרה – בזמינות מיידית

טיפול בשורשים בביוב

סתימת ביוב בעקבות חדירת שורשים היא בעיה נפוצה בישובים קטנים ורבי צמחיה כמו גדרה. החומרים העוברים בביוב הם חומרי דשן המהווים מזון איכותי ומפתה עבור הצמחים, ששולחים את השורשים אל תוך צנרת הביוב וסותמים אותה. לרוב, אנו מגלים את השורשים הפולשים והסוררים רק כשמאוחר מדי והצנרת כבר סתומה לגמרי. סתימה בעקבות חדירת שורשים דורשת כבר שירותי ביובית מקצועיים.
בעזרת דיזת סכינים שמחוברת לצינור הלחץ של הביובית יהיה ניתן לפתוח את הסתימה שנוצרה ולשחרר את הצנרת.

לפני חיתוך השורשים אנו מבצעים צילום צנרת ביוב, כך שנדע מאין חדרו השורשים, מה העובי שלהם, לאן הגיעו וכן הלאה. כמו כן, צילום הקו יעזור לנו להבין את מבנה הקו, כך שנבצע את העבודה בצורה מקצועית ללא תקלות מיותרות. אם לדוגמה קיימת זווית קרובה, צילום הקו יעזור לנו לתכנן ולבצע את העבודה בצורה כזו שלא נפגע בזווית.

לאחר חיתוך השורשים נבצע צילום צנרת פעם נוספת, הצילום השני הוא למעשה בקרת איכות, ובעזרתו נוודא שהשורשים חוסלו לחלוטין.

אגב, כמובן שחדירת שורשים אינה הבעיה היחידה בעקבותיה יהיה צורך בביובית בגדרה, וכמו שאתם יודעים אנו לשרותכם בכל עת ובכל בעיה. הצוותים המקצועיים שלנו יגיעו אליכם במהירות ללא עיכובים, ויבצעו את העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מספקים שירותי ביובית בגדרה ובערים נוספות ופותרים גם בעיות מורכבות. לא משנה אם אתם לקוח פרטי, ועד בניין או לקוח עסקי, אנו לשירותכם 24 שעות ביממה.

זקוקים לשאיבת בור השמן במסעדה או במוסך? שורשים עקשניים חדרו לצנרת הביוב שלכם? אם אתם מחפשים שירותי ביובית בגדרה והסביבה אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נגיע אליכם במהירות ונספק שירות מקצועי ויעיל

שירותי ביובית בקרבת גדרה: שאיבות ביוב ביד בנימין | ביובית בבני ראם | שירותי ביובית בקדרון