ביובית בפתח תקווה

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

כיצד פועלת ביובית בפתח תקווה?

מהם הגורמים לסתימת ביוב? מי מטפל בסתימות ביוב? כיצד למנוע סתימות ביוב? במאמר הבא ננסה לענות על כל השאלות האלו ולחשוף אתכם למידע בסיסי נוסף בנושא סתימות ביוב ובנושא עבודות ביובית בפתח תקווה בפרט.

הגורמים הנפוצים ביותר לסתימות ביוב

את הגורמים לסתימות ביוב נחלק ל-2 קבוצות עיקריות:

גורמים התלויים בגורם האנושי:
השלכת פסולת למערכת הביוב – הגורם הנפוץ ביותר לסתימות ביוב הינו השלכת פסולת למערכת הביוב ע"י בני אדם כדוגמת: מגבונים לחים, שקיות, מוצרי היגיינה ועוד. בד"כ הפסולת מושלכת דרך האסלה והכיורים.
התקנה לקויה ושימוש בחומרים לא תיקניים – במקרים רבים צנרת הביוב הותקנה ע"י גורמים שאינם מוסמכים או שלא ביצעו עבודתם בצורה מקצועית ולכן התרחשות סתימת ביוב במקרים אלו הינה שאלה של זמן.

גורמים התלויים בסביבה:

שורשי צמחיה במערכת הביוב – שורשי עצים וצמחיה מתפתחים בצנרת הביוב עקב תנאי מחייה מיטביים עבורם כגון לחות ומזון. מדובר במטרד שיש לטפל בו בהקדם מאחר והשורשים מתפתחים במהירות ועלולים להסב נזקים כבדים כדוגמת מעיכות בקווי הביוב וקריסות קווי ביוב.
בטון במערכת הביוב – נפוץ בעיקר בבניינים רבים אשר בתהליכי פינוי בינוי או תמ"א, כאשר לא מקפידים לאטום ולמנוע חדירת בטון למערכת הביוב הבטון זולג למערכת הביוב ומהווה מטרד קשה.
שברים וסדקים בצנרת הביוב – לעיתים עקב בלאי טבעי ולעיתים עקב סיבות נוספות כגון מעיכות שנוצרו עקב התפתחות שורשי צמחיה.
בוצה במערכת הביוב – בעיקר עקב סחף קרקע מצטברת בוצה רבה במערכת הביוב, בוצה זו עשויה לפגוע בזרימת הביוב ואף לגרום לסתימות ביוב.
מעיכת וקריסת קווי ביוב – גורמים אלו דורשים טיפול מקיף. הסיבות למעיכות וקריסות קווי ביוב הינן מגוונות, לעיתים עקב התפתחות שורשי צמחיה, לעיתים עקב דחף קרקע ולעיתים אף עקב בלאי טבעי.

ביובית בפתח תקווה

שירותי ביובית בפתח תקווה – בזמינות מיידית

חברת ביובית המרכז לשירותי ביוב מציעה שירותי ביובית בפתח תקווה בינהם שאיבות ביוב ופתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה והסביבה.
עובדי חברתנו הינם מקצועיים ומיומנים וברשותנו הציוד החדיש והמתקדם ביותר. אנו נותנים מענה ופתרונות לכל הגורמים לסתימות ביוב, בין היתר, ברשותינו ביוביות מתקדמות, רובוטים לצנרות ביוב, מכשור מתקדם לחיתוך שורשים וחומרים ידידותיים לסביבה לטיפול מונע התפתחות שורשים.

פתח תקווה הינה אחת הערים המרכזיות במחוז תל אביב במדינת ישראל. היא נוסדה כמושבה והוכרזה כעיר בשנת 1937.
פתח תקווה גובלת בערים: תל אביב, רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל הוד השרון ורמת השרון. בכל יום נוצר מספר רב של תקלות בתשתיות העיר ובפרט בתשתיות הביוב, כאשר התקלה הנפוצה ביותר בביוב היא סתימת ביוב.
בכל יום מבצעות ביוביות עשרות ואף מאות פעמים פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה. הפעולה הבאה הנפוצה בתדירותה הינה שאיבות ביוב בפתח תקווה.

מי אנחנו?

חברת המרכז לביוביות ושאיבות ביוב הינה מהחברות המובילות בישראל למתן שירותי ביוב. בין לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים והן לקוחות עסקיים מהגדולים במשק וממגוון ענפים.
לעובדי החברה ניסיון של עשרות שנים, והם עוברים הכשרות רבות בהתאם לנדרש לשם שמירה על רמת מקצועיות גבוהה ומתן מענה מקיף ואופטימלי לשביעות הרצון המלאה של קהל לקוחותינו.
אנו מציעים את כלל שרותי הביוב והניקוז החל משלב הקמת מערכות ביוב, אחזקתן, פתרון תקלות ועוד.
אנו דוגלים בשירות אמין ומקצועי במחירים האטרקטיביים ביותר.

ביוב היא תשתית בסיסית וחיונית ביותר. כל עוד הכל תקין, אנו שוכחים שאי שם למטה מערכת צינורות סבוכה מובילה את הפסולת שלנו. אנו נזכרים בה בעיקר כשיש תקלה כמו סתימה או הצפה של מים. אם יש תקלות שגם אינסטלטור יכול לפתור, יש בעיות ותקלות מורכבות יותר שניתן לפתור רק עם ביובית. לכן, ביובית בפתח תקווה ובכלל בערים ברחבי הארץ היא חיונית מאוד. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מספקים שירותי ביובית בפתח תקווה ובכל אזור המרכז

מהם השירותים שאנו נותנים?

בנוסף לשאיבות ביוב בפתח תקווה ובכלל, אנו מספקים מגוון שירותים:

  • שאיבת ביוב בכל מקום, מבור מרכזי ועד בור בחצר הפרטית
  • שאיבת בור שמן שעם הזמן מצטברים בו שומנים קשים שרק מערכת עם מנוע חזק יכולה לפרק ולשאוב במהירות
  • שטיפת קווי ביוב, מקווי ביוב ביתיים ועד קווי ביוב בצנרת העירונית
  • תיקון צנרת ביוב. גם כאן – צנרת בכל סדר גודל והכי חשוב- ללא הרס
  • שאיבת הצפות
  • שאיבת מים מבריכות ומאגרים
  • טיפול בשורשים שחדרו לביוב
שירותי ביובית בפתח תקווה

שאיבת ביוב בפתח תקווה – ותק ונסיון מעל 10 שנים

שאיבות ביוב בפתח תקווה – רק אצל מקצוענים

הביובית היא כלי רב עוצמה ולכן חשוב לדעת לתפעל אותה נכון. פנו רק לחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ עובדים כבר שנים עם ביובית ודואגים תמיד להצטייד בציוד החדשני והמתקדם ביותר.

הבית הוצף מים ונדרשת שאיבה מהירה? הביוב עומד לעלות על גדותיו? אם אתם מחפשים ביובית בפתח תקווה אנחנו הכתובת עבורכם! אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא כל התחייבות.

שירותי ביובית בקרבת פתח תקווה: שאיבות ביוב בתל אביב | ביובית ביפו | שירותי ביובית ברמת גן

Call Now Button דילוג לתוכן