ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שרותי ביובית בצפון בזמינות גבוהה ובמחירים מפתיעים במיוחד!
אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות אדיב ומקצועי, ופתרון מלא וסופי לבעיה.
אז אם אתם מחפשים שירות מחברה ותיקה ואמינה, אחריות נרחבת וראש שקט, אתם מוזמנים לפנות אלינו 24 שעות ביממה

ביובית בצפון

הביוב עולה ומציף את החצר? המשאבה הטבולה התקלקלה? המגבונים גרמו לסתימת ביוב?
אוקיי, אנחנו מבינים לליבכם ויודעים עד כמה קשה להתמודד עם תקלת ביוב, אך לפני שאתם נלחצים ומרימים ידיים…
דעו שאצלנו במרכז לשירותי ביובית בצפון ניתן לקבל את כל שרותי הביוב ובסטנדרטים הגבוהים ביותר!
אתם יכולים להירגע, לשבת רגל על רגל, והמומחים שלנו כבר ידאגו לפתור את התקלה.
אחרי שתפנו אלינו ותראו את העבודה המקצועית של עובדינו המסורים והמיומנים שלנו, תבינו עד כמה תקלת הביוב שנראתה בתחילה כמורכבת, היא למעשה תקלה קלילה למקצוענים.

שרותי ביובית בצפון

אם יש לכם צורך בשירות כלשהוא בתחום הביוב, הכתובת המקצועית עבורכם היא כמובן ביובית.
הביובית מצוידת במיטב המערכות שנועדו ותוכננו מראש לתת מענה אפקטיבי לכל בעיה או צורך אפשרי בתחום הביוב.
עבור כך מצוידת הביובית במשאבות חזקות במיוחד, שמעניקות לה יכולת שאיבה חזקה ויכולת הזרמת לחץ מים גבוה. כמו כן, הביובית מצוידת ב-2 מכלים גדולים שתפקידם לאחסן מים שישמשו את משאבת לחץ המים, ולאחסן את החומרים ששאבה הביובית כדוגמת ביוב, הצפות מים ועוד.
בין השירותים העיקריים שמציעה הביובית, ניתן למצוא את שירותי הביוב הבאים:
שרותי שאיבה:

 1. שאיבת ביוב
  שאיבת הצפה
  שאיבת מים
  שאיבת מפריד שומנים
  שאיבת בור ספיגה
 2. שרותי ביובית לחניונים – אנו מציעים שרות ביובית נמוכה למתן כל שרותי הביוב בחניונים תת-קרקעיים ובאזורים ללא גישה נוחה.
 3. צילום קו ביוב – צילום קווי ביוב באמצעות מצלמות מתקדמות ורובוטים לצילום קווי ביוב. צילום וידאו איכותי ואמין שיספק תמונה מדויקת של מערכת הביוב.
 4. שטיפת קו ביוב – בעזרת לחץ המים של הביובית. שטיפת הקו תסלק פסולת שעשויה לגרום לסתימות, כדוגמת מגבונים, שקיות פלסטיק, חולות ואבנים.
 5. חיתוך שורשים בביוב – ניקוי שורשים בביוב באופן יסודי יבטיח את חיסול המטרד אחת ולתמיד. חיתוך שורשים מבוצע בד"כ ע"י דיזת סכינים שמחוברת לצינור הלחץ של הביובית, או באמצעות רובוט לעבודות ביוב.
 6. פתיחת סתימות בטון – סתימות בטון בביוב נפוצות יחסית במבנים חדשים לאחר בנייה, ובמבנים בתהליכי שיפוצים. בטון שחודר למערכת הביוב גורם לסתימות ביוב קשות במיוחד. סתימות אלו נפתח בד"כ באמצעות רובוט לעבודות צנרת ביוב.
 7. רובוט לצנרת ביוב – רובוט מתקדם שנועד לביצוע מגוון עבודות בצנרת ביוב, כדוגמת סילוק אבנים ועצמים מקווי ביוב, ניסור בטון בביוב, תיקון מעיכות בקווי ביוב ועוד
 8. משאבות טבולות – מחפשים משאבה טבולה? אצלנו תקבלו שירות מלא: אספקה, התקנה ואחריות מלאה.

ביובית בצפון- פתרון יעיל ויסודי לכל בעיית ביוב

מחפשים שירות ביובית בצפון? סובלים מהצפת מים?
הביובית נועדה לתת מענה מקיף לכל בעיית ביוב, וכן לכל צורך שוטף כדוגמת שירות אחזקה מונעת בתחומי הביוב והניקוז.
בשרותי ביובית משתמשים מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים וועדי בתים, דרך מפעלים וחברות מכל התחומים, ועד לעיריות ורשויות מקומיות.
הסיבה ששירותי ביובית הם כה נפוצים, היא למעשה שילוב של 2 גורמים עיקריים. הראשון הוא השימוש הבלתי פוסק בתשתיות ביוב שגורם לתקלות רבות, והשני הוא היכולות המרשימות של הביובית לתת מענה לכל תקלת ביוב אפשרית.

בזכות יכולותיה המקיפות לתת מענה כולל ומלא, לביובית אין תחליף או מתחרה בכל הנוגע לעבודות ביוב.
אגב, היתרון של הביובית על פני כל כלי אחר בתחום הביוב הוא לא רק בזכות הציוד אותו היא נושאת, אלא גם בזכות העובדים המיומנים אשר עוברים הכשרות רבות בתחום, וכמובן ברשותם ניסיון רב.

שאיבת ביוב בצפון
שאיבת ביוב נבצע כאשר אנו רוצים לנקות את מערכת הביוב מפסולת שכגורמת לתקלות, או במידה ורוצים לרוקן מיכל ביוב כדוגמת שירותים כימיים או בור ביוב שאיננו מחובר למערכת הביוב.
הכלי העיקרי שבעזרתו מבצעים שאיבת ביוב בצפון הוא לא אחר מאשר הביובית. הביובית נעזרת במשאבה חזקה במיוחד, ומובילה את הביוב לפריקה באתר הטמנה מורשה.
באתר ההטמנה הביוב עובר הליכי מחזור מתקדמים, והתוצרים מושבים לסביבה בד"כ בדמות מים להשקיה חקלאית ולגינון.

שאיבת בור ספיגה בצפון
בורות ספיגה הינם פתרון עתיק לסילוק שפכים, הם פועלים על העקרון שתחתית הבור היא האדמה, כך שלמעשה ביוב הולך ומחלחל. עם השנים הבורות מתיישנים והתחתית שלהם הופכת לבוצה עיסתית כך שקצב הספיגה הולך ופוחת.

כמובן שבורות הספיגה הם פתרון מזהם במיוחד, ולכן עם השנים והתגברות המודעות הסביבתית, חוקקו חוקים ותקנות אשר מגבילים את השימוש בבורות הספיגה, ואף אוסרים על הקמת בורות ספיגה חדשים. אגב, לא רק שבורות הספיגה גורמים לזיהום סביבתי חמור, אלא אף לפגיעה תברואתית ובריאותית, כל שכן במקרים בהם בור הספיגה עולה על גדותיו.

שאיבת בור ספיגה נעשית באמצעות שירותי ביובית בצפון שאנו מספקים ללקוחותנו כמובן, בדיוק כמו כל שאיבת ביוב אחרת.
אנו במרכז לביוביות ושאיבות מציעים שרותי שאיבת בורות ספיגה במחירים המשתלמים ביותר. לא מאמינים? התקשרו אלינו ותקבלו את כל המידע הנחוץ.

תמיד לשירותכם
בדומה להזמנת שירותי ביובית במרכז הארץ אנו מציעים גם שירותי ביובית בצפון 24 שעות ביממה בזמינות גבוהה במיוחד. בין אם השעה 02:00 לפנות בוקר, ובין אם השעה 06:00 בבוקר, צוותי החירום שלנו ערוכים לתת מענה בכל שעה.
בשרותי ביובית קיימת חשיבות ממשית למענה בכל שעה, אם לא נגיב במהרה אנו עלולים לסבול מפגיעה קשה בשגרת היום עקב הריחות הרעים, הזיהום, והחמרת הנזקים.

בקיצור, אם אתם מחפשים שירות ביובית בצפון, חברת המרכז לביוביות ושאיבות היא הבחירה הנכונה עבורכם. מוזמנים ליצור עימנו קשר 24 שעות ביממה לקבלת שירות מקצועי, ייעוץ ללא עלות או הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ביובית בצפון – אזורי שירות נפוצים: ביובית בקריות, ביובית ביוקנעם