ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שרותי ביובית ביוקנעם במחירים המשתלמים ביותר
כל שרותי הביובית והשאיבות: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, צילום קו ביוב ועוד
רק במרכז לשאיבות תקבלו שרות מידי בכל שעה ביממה עם אחריות נרחבת וחיוך רחב.

ביובית ביוקנעם

מי שנתקל בתקלת ביוב יודע עד כמה מדובר במאורע לא נעים. תקלת ביוב בד"כ תגרום לפגיעה בשגרת היום עקב הריחות הלא נעימים, הזיהום הסביבתי והמחזה הלא פשוט למראה.
אך למרות כל זאת, אין שום סיבה להילחץ למראה תקלת הביוב. כל מה שצריך לעשות זה להזמין שירותי ביובית ביוקנעם לחברה מקצועית בתחום!
השאירו את הטיפול בבעיית הביוב למקצוענים שלנו, אנו מספקים שירותי ביובית בצפון ונדאג להשיב את מערכת הביוב לתפקוד תקין במהרה.

שירותי ביובית ביוקנעם

ביובית זהו ציוד שמטרתו לבצע עבודות בעיקר בתחומי הביוב, בדגש על עבודות אחזקה ותיקון תקלות.
מאחר שמדובר בציוד כבד ובעל נפח גדול, בד"כ הביובית מותקנת על גבי משאית שמורשת לשאת משקלים גבוהים. גודל ומשקל הביובית משתנים בהתאם ליעוד של הביובית, וניתן אף למצוא ביובית לחניונים תת קרקעיים שהיא למעשה ביובית נמוכה וקטנה יחסית, אשר יש לה את היכולת להיכנס ולתת שירות בחניונים ומקומות בלתי נגישים נוספים.
הביובית מצוידת במשאבת וואקום חזקה במיוחד שמאפשר לה לבצע שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, שאיבת מים או כל שאיבה אחרת במהירות וביעילות.
כמו כן, מצויידת הביובית במשאבת סניקה עוצמתית שמייצרת לחץ מים חזק במיוחד. בעזרת לחץ המים הביובית מבצעת פתיחת סתימת ביוב, שטיפת קו ביוב, ניקוי מרזבים, ניקוי שורשים בביוב ועוד.
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב מעמידים לרשותכם ביובית ביוקנעם הזמינות מידית 24 שעות ביממה. אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

פתיחת סתימת ביוב ביוקנעם

פתיחת סתימת ביוב זו פעולה שניתן לבצע ע"י מוטות, חומצות, ספירלה או אמצעים ידניים אחרים כאשר מדובר בסתימה קלה בתוך הבית. אך אם מדובר בסתימה קשה או בסתימה בבריכות הביוב החיצוניות יש צורך להיעזר באמצעים מתקדמים יותר.
הדרך היחידה לפתוח סתימת ביוב קשה היא באמצעות לחץ המים הגבוה של הביובית. כאשר אתם יוצרים קשר עם שירות ביובית ביוקנעם הצוות שלנו מכניס את צינור לחץ המים בין בריכת הביוב הריקה לבין הבריכה המלאה, כלומר הבריכה בה אירעה הסתימה. לאחר מכן מפעיל צוות הביובית את משאבת לחץ המים, וצינור הלחץ ינוע קדימה במהירות אדירה כך שהגורם לסתימה יתפרק והסתימה תשוחרר.

סתימת ביוב עשויה להגרם כתוצאה מגורמים רבים ומגוונים, וביניהם: שומני מטבח שנזרקו לכיור המטבח, מגבונים ומוצרי היגיינה שהושלכו לאסלה, שערות שהסתבכו בפתחי הניקוז של האמבטיה, בוצה שהצטברה במערכת הביוב, שורשי צמחיה שחדר למערכת הביוב וכו'. המשותף לכל הסתימות הוא שהאמצעי היעיל ביותר לפתוח אותן הוא לא אחר מאשר הביובית.
לא רק שהביובית פותחת את הסתימה, אלא שהעבודה המקצועית והיסודית שהיא עושה מבטיחה לנו קו ביוב נקי, כך שהסתימה לא תחזור לבקר אותנו עוד יומיים או יומיים.

שטיפת קו ביוב ביוקנעם

שטיפת קו ביוב נועדה למניעת תקלות צנרת ואף לפתרונן. בקו הביו במצטברת פסולת רבה שעשויה לגרום לסתימות ביוב (להרחבה, אתם מוזמנים לקרוא את הפיסקה הקודמת). שטיפת קו הביוב בלחץ מים גבוה תנקה את הקו מפסולת כדוגמת שומני מטבח ומגבונים ותמנע סתימות ביוב.

ככל שמדובר בקו פעיל יותר שעומד תחת עומסים כבדים יותר, או שמדובר במערכת ביוב שסובלת מתקלות ביוב רבות, כך מומלץ לבצע שטיפת קו יזומה בתדירות גבוהה יותר.
שטיפת קו הביוב מבוצעת ע"י ביובית אשר מפעילה לחץ מים גבוה. עוצמת הלחץ המים תקבע בעיקר על פי מצב הקו (עד כמה מלוכלך), קוטר הקו ואורכו. חושב לוודא שהביובית שאתם מזמינים לביצוע שטיפת הקו בעלת עוצמה חזקה דיה כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
בד"כ הקוטר של קווי ביוב פרטיים ינוע בטווח של 2"-4" וקווים עירוניים בטווח של 6"-12".

עבודה בטוחה ללא סיכונים מיותרים

עבודת הביובית טומנת בחובה רשימה ארוכה של סיכונים פוטנציאליים. חלקם סיכונים לסביבה כדוגמת סיכון לזיהום סביבתי, זיהום קרקע ועוד. וחלקם סיכונים בריאותיים, עקב סביבת העבודה המסוכנת אשר כוללת עבודה בגובה, שוחות ביוב עמוקות, גזים רעילים, מזיקים וחיידקים, עבודה עם צמ"ה וציוד חד וכן הלאה.

על מנת לצמצם את הסיכונים ולמנוע התרחשות מפגעים בריאותיים ותברואתיים, צוות הביובית משתמש באמצעי הגנה כדוגמת גדרות ניידות וקונוסים זוהרים לתיחום אזור העבודה, מדי גזים ואמצעי מיגון לבישים הכוללים כפפות, חליפות הגנה ומסכות גז, ועוד.
כמובן שללא התנהגות אחראית, כל אמצעי המיגון לא יעזרו, לכן חשוב להקשיב להנחיות צוות הביובית ולא לקחת סיכונים מיותרים.

מחפשים שרות ביובית ביוקנעם? הגיע הזמן לבצע שאיבת ביוב ביוקנעם? אצלנו תקבלו את שירות אדיב ומקצועי במחירים מנצחים.

שרותי ביובית נוספים בקרבת יוקנעם: ביובית בחיפה, שאיבות ביוב בצפון, ביובית בקריות