ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

כל שירותי הביובית בקדימה במחירים האטרקטיביים ביותר! הצוותים המקצועיים שלנו יספקו לכם מענה בכל שעה ובכל יום בזמינות מיידית, בעזרת מכשור משוכלל הכולל צי ביוביות מתקדם. פנו אלינו לקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת.

אנו במרכז לביוביות ושאיבות שמים דגש על רמת שביעות הרצון של לקוחותינו, מתוך שאיפה שתבחרו לחזור אלינו גם בעתיד ואף להמליץ עלינו למכריכם. כתוצאה מכך, אנו שמים דגש על רמת מחירים אטרקטיבית במיוחד, שירות מיידי ועבודה מקצועית בסטנדרטים מובילים ללא פשרות. אנו מציעים מגוון פתרונות לטיפול בבעיות ביוב תוך התאמת הטיפול הנכון ביותר לכל צורך. אצלנו תקבלו שירות מעובדים מנוסים ומיומנים אשר מצוידים במיטב הציוד.

ביובית בקדימה

ביובית בקדימה – פתרונות מתקדמים ביותר עבורכם

תקלות ביוב בקדימה

קדימה הינה מושבה חקלאית ותיקה שנוסדה בשנת 1933, הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1950, ובשנת 2003 אוחדה עם היישוב צורן למועצה מקומית קדימה-צורן. שטחה של קדימה עומד על כ-11,000 דונם ותחת תחום שיפוטה פועל אזור תעשייה מפותח. מטבע הדברים, העומס הרב על התשתיות הפעילות שחלקן אף בנות עשרות שנים מביא לתקלות ביוב לא מעטות. תקלות ביוב נתפסות על ידי מרבית האוכלוסייה כתקלות חמורות ומרתיעות, ואף גורמות לרבים להיבהל ולהיכנס לפאניקה.
אז נכון, תקלות ביוב בהחלט אינן נעימות ואף מזמנות שלל צרות החל מריחות לא נעימים ועד למראות קשים. אך חשוב לזכור, תקלות ביוב משאירים לחברה שמתמחה בתחום, חברה אשר עבורה מדובר בתקלה פשוטה שניתן להתגבר עליה בקלות.

ביובית בקדימה

ביובית זו הכתובת לפתרון תקלות ביוב. הביובית נועדה למתן שירותי אחזקה ותיקון תקלות ביוב. הביובית היא משאית שבתוכה משאבה עם מנועים חזקים הכוללת גם מערת דחיסה. את המערכת מחברים לבור הביוב או הצנרת בעזרת צינור בקוטר מתאים. המערכת מבצעת במקביל שתי פעולות: דחיסה ופירוק פסולת וגם שאיבה שלה. כך ניתן להתגבר על התקלה במהירות.

מהם שירותי שאיבות ביוב בקדימה שאנו מספקים?

עבודת ביובית הינה מגוונת וכוללת מגוון שירותים למערכות הביוב והניקוז. רוצים דוגמאות?

 • פתיחת סתימת ביוב – סתימות ביוב עשויות להיגרם כתוצאה מעייפות החומר, תזוזות קרקע, פסולת כדוגמת שקיות פלסטיק ומגבונים, התקנה רשלנית של קווי הביוב ועוד. פתיחת סתימה בתוצאה מהמצאות פסולת בקווי הביוב תבצע הביובית ע"י לחץ מים גבוה, אשר יסלק את הפסולת וישאיר קו נקי ותקין.
 • שטיפת קו ביוב
 • חיתוך שורשים בביוב
 • ניקוי מרזבים וקווי ניקוז
 • רובוט לעבודת ביוב – הרובוט משמש לשירותים כדוגמת תיקון מעיכות בקווי ביוב, פתיחת סתימות בטון בביוב ועוד.
 • שרותי שאיבה:
  שאיבת מים
  – שאיבת הצפה
  – שאיבת ביוב – כולל שאיבת בור משאבה טבולה ושאיבת בור ספיגה.
  שאיבת מפריד שומנים

אנו מעמידים לרשותכם ביובית בקדימה בכל שעה ביממה בשירות מלא.

מדוע לבחור במרכז לביוביות ושאיבות

קיימות לא מעט חברות בענף הביובית, אך מדוע הלקוחות שלנו בוחרים בנו שוב ושוב? חשוב לנו להדגיש, אנו לא רואים בלקוחות אופציה לשירות חד פעמי. מבחינתנו כל לקוח עשוי וצריך להפוך ללקוח קבוע ולהצטרף למשפחת לקוחותינו.
ריכזנו מספר נקודות שלדעתנו עושות את ההבדל בינינו לבין חברות מתחרות בענף:

 1. אחריות רחבה – אצלנו תקבלו אחריות רחבה על מבחר עבודות שאנו מבצעים. אחריות מקיפה ואיכותית ללא אותיות קטנות וסייגים כאלו ואחרים.
 2. חברה ירוקה – מתוך שאיפה לשמור על הסביבה, אנו עובדים על פי הוראות החוק הרלוונטיות מטעם הגופים האחראים על תחום זה כדוגמת המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. אנו מבצעים את העבודה תוך הקפדה יתרה על כך שחומרים מזהמים כדוגמת ביוב לא יזלגו ויזהמו את הקרקע, ואת החומרים ששאבנו אנו פורקים באתר הטמנה מורשה מטעם רשויות החוק.
 3. מקצועיות – העובדים המנוסים והמקצועיים שלנו ידעו להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר לכל מצב נתון. בלי תיקונים רשלניים, בלי קיצורי דרך בלי תירוצים. אנו משקיעים משאבים רבים לתת לעובדינו את כל הכלים לעמוד בכך, החל מהמכשור המתקדם ביותר ועד להדרכות והכשרות מקיפות.
 4. כל השירותים תחת כתובת אחת – אנו מבצעים את כל עבודות הביובית והשאיבות, אצלנו תקבלו פתרון מלא לכל בעיה ללא צורך להתרוצץ בין מספר חברות שונות.
 5. ביובית בקדימה – לב אזור הפעילות שלנו הוא אזור קדימה והסביבה, כך שנגיע אליכם במהירות ללא עיכובים. אנו מודעים לחומרה ולפגיעה בשגרת החיים כתוצאה מבעיה בביוב. אנו נעשה את מירב המאמצים להגיע באופן מיידי על מנת שתוכלו לחזור לשגרת חייכם במהירות האפשרית.
שאיבות ביוב בקדימה

שאיבת ביוב בקדימה – ותק ונסיון מעל 10 שנים

זקוקים לטיפול יסודי בסתימות והצפות חוזרות? השורשים חדרו לביוב ועשו בלגן? אם אתם מחפשים ביובית בקדימה אנחנו במרכז לביוביות ושאיבות כאן לשירותכם!

שירותי ביובית בקרבת קדימה: שאיבות ברמת השרון | ביובית בכפר סבא | שירותי ביובית ברעננה | ביובית בכפר יונה