ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

במרכז לביוביות ושאיבות ניתן לקבל את כל שירותי הביובית – פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, צילום קו ביוב, התקנת משאבות טבולות ועוד. ביובית בשומרון בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה במחירים האטרקטיביים ביותר.

עולים ריחות לא נעימים מהביוב? סתימת הביוב חזרה והביוב מציף את כל החצר? אל דאגה, צוותי הביובית שלנו מוכנים ומזומנים ויגיעו אליכם במהירות, יתקנו את תקלת הביוב ואתם תוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה.

ביובית בשומרון

ביובית בשומרון

ביובית היא ציוד המותקן על גבי כלי רכב, בדרך כלל משאית, והיא נועדה לביצוע עבודות בתחומי הביוב והשאיבות בדגש על פתרון תקלות ביוב.
מאחר וייעוד הביובית הינו לתיקון תקלות ביוב היא מצוידת במערכות מתקדמות ומכשור רב שנועד לתת מענה מ-א' ועד ת' לכל תקלה או צורך בתחומי הביוב.

לביובית משאבת וואקום חזקה במיוחד שבעזרתה ניתן לשאוב כמעט כל חומר בקלות וביעילות, יכולת השאיבה תשמש את צוות הביובית לביצוע מגוון שאיבות כגון: שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, שאיבת בורות שומן וכן הלאה. בנוסף, לביובית משאבת יניקה חזקה שמפיקה לחץ מים בעוצמות אדירות של עד כ-460 ליטר מים לדקה. לחץ המים משמש את צוות הביובית בעיקר לפתיחת סתימת ביוב, שטיפת קו ביוב וניקוי מרזבים.
צוות הביובית משתמש בציוד עזר רב כדוגמת ציוד לצילום קווי ביוב, רובוטים לעבודות ביוב, כלי עבודה, משאבות ביוב ניידות ומשאבות טבולות.

מחפשים שירות ביובית בשומרון? אנו עומדים לרשותכם בכל שעה ביממה ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת.

מדוע לבחור במרכז לביוביות ושאיבות

חברתנו בעלת ותק רב בענף הביוביות, ובידינו כל הכלים והניסיון לתת לכם את השירות האיכותי ביותר. אנו דוגלים בפתרונות מקצועיים ארוכי טווח, כאלו שיסבו לכם שקט נפשי לתקופה ארוכה ככל הניתן וימנעו תקלות חוזרות.

בין אם אתם לקוח פרטי ובין אם אתם לקוח עסקי, משרד ממשלתי, מפעל או קבלן בנייה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר. שירות שהוא לא רק מקצועי אלא גם אישי תוך שקיפות מלאה, אמינות והגינות. עובדי החברה מיומנים ובעלי ניסיון רב, והם מצוידים במכשור המתקדם ביותר, מדובר בשילוב מנצח עבורכם לקוחותינו, שילוב שיבטיח עבודה איכותית ומקצועית.

ולסיום, אנו מתחייבים למחיר המשתלם ביותר ואף מתחרים בכל הצעת מחיר שתקבלו.

שאיבת ביוב בשומרון

שאיבת ביוב זו פעולה שנעשית בתדירות גבוהה מאוד ע"י ביוביות, בדרך כלל ברמה יומיומית. את השאיבה מבצעים ע"י ביובית, וזאת בזכות המשאבה החזקה של הביובית ויכולת הניידות של הביובית להגיע כמעט לכל נקודה וכמובן להוביל את הביוב הנשאב עד לפריקתו באתר הטמנה מורשה.
לאחר השאיבה צוות הביובית ישתמש בלחץ המים של הביובית לשם שטיפת בור הביוב, מה שיבטיח בור נקי מחיידקים (באופן יחסי כמובן) והפגת ריחות לא נעימים.

אם אתם מחפשים שירותי שאיבת ביוב בשומרון אין לכם מה להתלבט, פשוט התקשרו אלינו ולא תתאכזבו.

מחירון ביובית בשומרון

בעיקרון מחיר שירותי ביובית מתחיל בכ-500 ₪, אך כמובן שמחיר זה עשוי להשתנות.
ממה מושפע המחיר? בהתאם למספר רב של גורמים כאשר חלקם משותפים לכל סוג שירות וחלקם רלוונטיים לשירותי ביובית. הבאנו לפניכם מספר גורמים להמחשה.

גורמים כלליים:

  • מועד השירות – אם שירות הביובית הוזמן בשעות הפעילות הרגילות או מחוץ לשעות הפעילות בשעת בוקר מוקדמת/ערב חג.
    לקוח קבוע או לקוח חד פעמי.
  • מומחיות בעל המקצוע – ככל שמדובר בבעל מקצוע מנוסה העלות תהיה יקרה יותר מבעל מקצוע מתחיל ללא ניסיון.

גורמים ספציפיים לשירותי ביובית:

  • סוג השירות – מחיר פתיחת סתימת ביוב כתוצאה ממגבונים זול ממחיר חיתוך שורשים בביוב.
  • מורכבות העבודה – האם מדובר בשאיבת קוב 1 ביוב או שאיבת 10 קוב ביוב.

מעוניינים במידע נוסף ומפורט יותר בדבר מחיר שירותי ביובית? לחצו כאן למעבר למחירון ביובית ושאיבות.

המלצת המערכת – הזמנתם ביובית? תדרשו ביובית

אם הזמנתם ביובית ואתם משלמים על ביובית אין סיבה שתקבלו שירות פחות בטיבו מבעל מקצוע כלשהוא אחר. והסיבה שאנו כותבים זאת, היא שלצערנו בשנים האחרונות נפוצים בעלי מקצוע שמציגים את עצמם כנותני שירות עם ביובית, אך בפועל משתמשים בציוד פשוט ונחות, מה שבטוח הוא ממש לא ביובית.
ההשלכות עבורכם הן קבלת שירות פחות מקצועי שעשוי אף לגרום לנזקים חמורים עקב ציוד לא מתאים. רוצים דוגמאות?

  1. פתיחת סתימת ביוב ביובית סטנדרטית מצוידת ביחידת לחץ מים שמייצרת עוצמת מים של כ: 260-400 ליטר לדקה, לחץ מים זה לא רק שיפתח את הסתימה אלא אף ינקה היטב את קו הביוב ויפחית את הסיכון לסתימות ביוב עתידיות. שימוש במוטות ברזל או יחידת לחץ מים חלשה ע"י אינסטלטור לדוגמה בוודאי ובוודאי שלא ינקה היטב את קו הביוב כך שכבר עוד מספר שעות אתם עתידים להתמודד עם סתימה נוספת.
  2. חיתוך שורשים בביוב יש לכם שורשים בביוב? אם לא יבוצע חיתוך יסודי כך שלא ישאר אפילו לא שורש קטן ביותר השורשים יחזרו להתפתח במהירות ואף ביתר שאת. לעבודה רשלנית קיים אף פוטנציאל לגרימת נזק מהותי לקווי הביוב עקב שימוש בסכינים וציוד חד לחיתוך השורשים בביוב. לכן כל בעל מקצוע אחר שאיננו ביובית, ואיננו מצויד כנדרש עשוי להסב לכם עוגמת נפש רבה.

שאיבות ביוב בשומרון

אזורי שירות נפוצים באזור השומרון: ביובית באריאל | ביובית באלפי מנשה | ביובית בברקן | ביובית בשערי תקווה | ביובית בקרני שומרון

המרכז לשאיבות וביוביות: שירותי ביובית בשומרון כדוגמת שאיבת ביוב בשומרון ופתיחת סתימות ביוב בשומרון במחירים האטרקטיביים ביותר 24 שעות ביממה.