ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

במאמר הבא ננסה לתת לכם מעט רקע בסיסי על ביובית ביהוד ועל שאיבת ביוב, כך שתדעו מה לשאול ועל מה להקפיד בקבלת שירותי ביובית ביהוד.

תקלות בביוב, כמו סתימות או הצפות, הן מסוג התקלות שיש לפתור במהירות רבה אך גם באופן יסודי. תקלה שלא תיפתר כפי שצריך תחזור על עצמה תוך זמן קצר. לכן, עדיף לפתור את הבעיה מהשורש. במיוחד באזורים עירוניים עם צנרת ביוב ותיקה, תקלות ביוב קורות לא מעט ובעוצמה. אנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב ביהוד ובערים וישובים רבים מאזור השרון ועד צפון הנגב.

ביובית ביהוד

ביובית ביהוד – שירות 24 שעות ביממה

איך עובדת ביובית ביהוד?

ביובית היא משאית המכילה מערכת דחיסה ושאיבה חזקה. המערכת מפרקת פסולת קשה שיצרה סתימה ותוך כדי כך שואבת את הפסולת המפורקת. כך ניתן להתגבר על סתימה במהירות. המשאבה העוצמתית מאפשרת גם ביצוע שאיבות של בורות ביוב ואף שאיבות מים בכמות גדולה. כיוון שהביובית היא כלי עם עוצמה רבה יש לדעת היטב איך לתפעל אותו. פנו רק לחברה בעלת ניסיון רב וציוד חדשני כמו המרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ.

סרטון של עבודת ביובית שביצענו ביהוד:

 

איך שואבים ביוב ומי מבצע שאיבת ביוב?

שאיבת ביוב מבוצעת באמצעות ביובית, כאשר יש להתאימה לסוג העבודה הנדרשת. עבור שאיבת ביוב מחניון נשתמש בביובית נמוכה המותאמת לחניונים, עבור שאיבת ביוב בהיקף גדול נשתמש בביובית בעלת מיכל אגירה מתאים וכן הלאה. על הביובית מותקנת יחידת שאיבה, היחידה מורכבת ממנוע עוצמתי, משאבת וואקום, צינורות שאיבה וכן מיכל אגירה. צוות הביובית ממקם את צינורות השאיבה בבור הביוב, ומפעיל את מנוע יחידת השאיבה. ביכולת הביובית לשאוב מגוון רחב של חומרים ביעילות ובזמן קצר.

הביובית משמשת לא רק לשאיבת ביוב אלא גם לשאיבת הצפות מים בבית או בבניין, שאיבת מים, שאיבת חניונים, שאיבת בורות ספיגה, שאיבת מפרידי שומנים ועוד. בגמר השאיבה, יש לשטוף היטב את בור הביוב. הסיבות העיקריות לכך הן מניעת ריחות לא נעימים, הצטברות חיידיקים והרחקת מזיקים כדוגמת יתושים, מקקים וזבובים. לאחר מכן צוות הביובית ירוקן את תכולת מיכל האגירה באתר טיהור שפכים מורשה וזאת בהתאם לחוק.

כמה עולה להזמין שרותי שאיבת ביוב ביהוד?

לשאלה זו נענה דרך שאלה אחרת… כמה עולה לשפץ את המקלחת? כמובן שהתשובה לכך תלויה בפרמטרים רבים, מהו גודל המקלחת? מהי רמת הגימור בה אנו מעוניינים? האם אנו משפצים את כל הבית או רק את המקלחת? וכן הלאה. אומנם אין הרבה מן המשותף בין שיפוץ מקלחת לבין שאיבת ביוב, אך הבנתם את העיקרון. מחיר שאיבת ביוב ביהוד מתחיל בכ-500 ₪ פלוס מע"מ.
כמו כן, נשמח להפנות אתכם למחירון שלנו, אתם מוזמנים להתרשם מהמחירים האטרקטיביים ביותר.

כיצד ניתן להוזיל את שירותי הביובית?

כן כן תתפלאו ניתן להוזיל את שרותי הביובית… קיימים משתנים שמשפיעים על מחיר שירותי הביוב אשר תוכלו להשפיע עליהם ולקבל מחיר אטרקטיבי יותר. צירפנו עבורכם מספר המלצות:

 • תזמון / טיימינג – אם ניתן , תיזמון נוח של שרותי ביובית ביהוד יזכה אתכם במחיר נוח יותר. הזמינו את הביובית בשעת בוקר ולא בשעת לילה מאוחרת. ביום חול ולא ביום חג וכן הלאה.
 • נגישות – הקלו את הגישה לצוות הביובית טרם הגעתו. ישנם רהיטים או רכבים אשר חוסמים את הגישה למוקד הבעיה? הזיזו אותם מראש. אם תקלו את העבודה על צוות הביובית תקבלו מחיר טוב יותר.
 • פירוט מקיף – טרם הזמנת הביובית השתדלו להסביר היטב מהי הבעיה. קיימת הצפה? הסבירו כמיטב יכולתכם מהי כמות המים, היכן המים נאגרו, האם קיימת גישה לצוות הביובית וכו'. קיימת סתימת ביוב? הסבירו היכן נמצאות בריכות הביוב, האם ישנה גישה למשאית או שמדובר בחניון לדוגמה, האם בעבר היו שורשים במערכת הביוב ועוד.

כך תוכלו לעזור לצוות הביובית להימנע מהפתעות וסיבוכים בהגעתו למקום.

מהם שירותי שאיבות ביוב ביהוד אותם אנו מספקים?

אנו מספקים מגוון שירותי ביובית ביהוד ובכלל:

 • שאיבת ביוב עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והציבורי
 • שאיבת בורות של שמן: אנו מציעים שאיבת בור שמן באופן קבוע לחברות או עסקים הנדרשים לתחזק בור להפרדת שומנים
 • שטיפת קווי ביוב בכל סדר גודל ועל בסיס קבוע
 • ניקוי שורשים בביוב
 • תיקון צנרת ביוב ללא הרס עם ציוד חדיש
 • שאיבת הצפות, כולל ממקומות עם נגישות נמוכה כמו מחסנים או מקלטים.
 • שאיבת מים בעזרת משאבה טבולה, ביובית ומשאבות מתקדמות.
 • פתיחת סתימת בטון בביוב
 • משאבות טבולות: התקנה, תיקון ומכירת משאבות טבולות. אנו מוכרים משאבות טבולות לביוב, למים נקיים ועוד. אצלנו תקבלו אחריות מלאה, שירות מקצועי וכמובן את המחירים המשתלמים ביותר.
 • ניקוי מרזבים וקווי ניקוז: באמצעות לחץ המים הגבוה של הביובית. ניקוי המרזבים יאפשר תפקוד תקין של מערכות הניקוז בזכות ניקוי לכלוך כדוגמת חולות, אבנים, עלים ושקיות פלסטיק שהתעופפו לתוך המרזבים.
 • צילום צנרת ביוב: צילום צנרת ביוב יספק לנו תמונה איכותית ואמינה של מצב צנרת הביוב. בעזרת הצילום ניתן יהיה לדעת האם ישנה בעיה בקו הביוב כדוגמת מעיכה, סדק, שבר ושיפוע לא תקין. צילום קו מתבצע באמצעות טכנולוגיות חדישות הכוללות מצלמות סיב אופטי ורובוטים לצילום צנרת ביוב.
 • רובוט לביוב: בעזרת רובוט מתקדם למערכות ביוב ניתן לבצע מגוון עבודות ביוב מורכבות במינימום זמן ובמינימום עלויות.
  עבודות לדוגמה: תיקון שיפוע בקו ביוב, שיוף עצמים חדים, תיקון מעיכה בקו ביוב, סילוק אבנים מקווי ביוב, רובוט לצילום קווי ביוב, ניסור בטון בביוב ועוד.
 • תיקון צנרת ללא הרס: בשיטות חדשניות שאינן מצריכות הרס, חפירה ופירוק ריצוף או קרמיקות. שיטות כדוגמת שרוול צנרת, התזה אפוקסית ופאצ' צנרת.
שאיבות ביוב ביהוד

שאיבות ביוב ביהוד – שירות מקצועי

המחסן הוצף במים ונדרשת שאיבה מהירה? בור השמן זקוק לשאיבה? אם אתם מחפשים ביובית ביהוד אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נבצע עבורכם עבודה יסודית ומהירה.

שירותי ביובית בקרבת יהוד: שאיבת ביוב באור יהודה | ביובית בסביון | שירותי ביובית בגני תקווה