ביובית ביפו

ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותי ביובית ביפו – כיצד זה עובד?

כולנו חווינו או שנחווה במהלך חיינו סתימת ביוב, אמנם בד"כ לא מדובר בתקלה חמורה ומורכבת, אך הרתיעה מהתעסקות בביוב, המחשבות על הריח הרע והמזיקים לעיתים גורמים לנו להזניח את הטיפול בסתימות הביוב. אך חבל מאוד, אסור לבזבז אף רגע! יש לטפל מיידית בכל בעיית ביוב. סחבת בפתרון התקלה תגרום להוצאות כספיות מיותרות עקב נזקים נוספים שעשויים להתפתח, כמו כן לא נרצה לגרום לזיהומים סביבתיים ואף סיכונים בריאותיים.

מי אחראי לפתוח את סתימת הביוב אתם או העירייה / המועצה? 

לעיתים קרובות מזמינים הדיירים שירות של ביובית ביפו עקב סתימת ביוב אשר באחריות העירייה.
כיצד תדעו האם אתם אמורים לשאת בעלויות ולהזמין ביובית או שמא האחריות היא על העירייה?
לא תמיד תוכלו להבחין היכן מקור הבעיה ללא בעל מקצוע מיומן, אך אם ניתן לזהות היכן הבריכה / הקו ביוב בו קיימת הסתימה או כל תקלה אחרת, עליכם לבחון האם מוקד הבעיה הוא בשטח הפרטי שלכם / של בניין המגורים או שמקור התקלה בשטח שבאחריות העירייה. גם אם טעיתם והזמנתם שירותי ביובית באופן פרטי על אף שהתקלה באחריות העירייה, בעל מקצוע הגון וישר יתריע בפניכם ויפנה אתכם לעירייה / מועצה לטיפול בתקלה.

ביובית ביפו

שירותי ביוב ביפו – מקצועיות בלתי מתפשרת

שאיבת ביוב ביפו

חברת המרכז לביובית ושאיבות ביוב ע.א. בע"מ מציעה מגוון רחב של שרותי שאיבות:

  • שאיבת הצפה
  • שאיבת מפריד שומנים – בהתאם לתקנות שפורסמו על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, חובה על בעלי עסקים מסוימים להתקין מפריד שומנים שתפקידו למנוע זרימת שומנים למערכת הביוב העירונית. עסקים לדוגמה עליהם חלה חובה זו: גני אירועים, מסעדות, תחנות דלק, מפעלי מזון, מפעלי תרופות וקוסמטיקה ומוסכים.
  • שאיבת מקלטים
  • שאיבת חניונים – ברשותנו ביוביות נמוכות המיועדות לחניונים וחללים צרים
  • שאיבת ביוב 

על גבי הביוביות שלנו מותקנות המשאבות המתקדמות ביותר, בנוסף לצוותי הביוביות שלנו מגוון רחב של פתרונות כדוגמת משאבות ניידות. באמצעות הציוד המתקדם אנו מציעים את כל שרותי השאיבות במחירים הטובים ביותר ובזמינות מיידית. עובדי החברה הינם מקצועיים ומנוסים וכמובן דוגלים בשקיפות ואמינות בהתאם לקוד האתי של חברתנו. את הביוב או כל חומר אחר ששאבנו אנו מפנים לאתר הטמנה מורשה על פי חוק, ומקפידים על מנת לשמור על איכות סביבתנו.

יפו אשר בשנת 1949 אוחדה עם תל אביב וכיום היא מהווה רובע מהעיר ת"א-יפו, מאופיינת בבנייה עתיקה וצפיפות גבוהה. כתוצאה מכך קיימות תקלות ביוב רבות ביפו, כאשר העיקרית היא סתימת ביוב. ביובית המרכז מציעה שירותי ביובית ביפו בזמינות מיידית 24 שעות ביממה.
ברשותינו ביוביות לכל צורך: משאית ביובית נמוכה לחניונים וחללים צרים, ביובית לשאיבות ביוב מורכבות ועוד.

למי אנו מעניקים שירותי ביובית ביפו? 
קהל לקוחותינו רחב ומגוון, בין לקוחותינו ניתן למצוא לקוחות פרטיים, ועדי בתים, חברות אחזקה, מפעלי מזון, חברות בנייה, מועצות מקומיות ואזוריות, חברות ביטוח ועוד.
אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ודוגלים באמינות, שקיפות ומקצועיות.

אנו מספקים חבילת שירותים אטרקטיבית במחיר הטוב ביותר. לכל עבודת ביוב וניקוז בכל שעה ובכל מצב, בחרו במרכז לביוביות ושאיבות ביוב ולא תתחרטו! נשמח אם תבחרו להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים.

הצינור התפוצץ וגרם להצפה? ישנה סתימה שחוזרת ולא נפתרת באופן סופי? זה המקום לפנות לשירותי ביובית שיספקו טיפול יסודי ויפתרו את הבעיה אחת ולתמיד. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב ביפו ומציעים שירותי ביובית ביפו ובכל אזור המרכז.

אילו שירותים אנו מציעים?

אנו מציעים מספר שירותי ביובית ביפו ובמקומות אחרים:

 

שאיבות ביוב ביפו

שאיבת ביוב ביפו – ותק ונסיון מעל 10 שנים

שירותי שאיבות ביוב ביפו – רק אצל מקצוענים

ישנן חברות רבות המציעות ביובית ביפו אך לא כולן מקצועיות כמו המרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ! כאמור, אנו עוסקים שנים בתחום, בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם מגוון תקלות ודואגים להצטייד בציוד החדשני ביותר שיש.

בור השמן זקוק לריקון? הצנרת שחוקה ונדרשת תיקון שלה? אם אתם מחפשים ביובית ביפו אנחנו כאן לשירותכם! צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ו/או ייעוץ מקצועי ללא כל התחייבות מצידכם. 

שירותי ביובית בקרבת יפו: שאיבות ביוב בראש העין | ביובית בתל אביב | שירותי ביובית בשפלה

Call Now Button דילוג לתוכן