ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

צריכים שירות ביוביות סביון? הגעתם למקום הנכון! כל עבודות הביוב בכתובת אחת: שאיבת ביוב בסביון, פתיחת סתימות ביוב בסביון, צילום קו ביוב בסביון והרשימה עוד ארוכה. מחירים אטרקטיביים, זמינות מידית, שירות מעולה ואחריות מלאה.

אם את הרכב כולנו מחליפים כל מספר שנים ודואגים לתקן בו כל קלקול קטן, מערכת הביוב יכולה להישאר ללא טיפול או תחזוקה גם עשרים שנה ויותר, ולכן כשיש בעיה במערכת הביוב, היא תתפרץ בכל הכוח וידרש גם כוח רב כדי להתגבר עליה. לשם כך ישנם שירותי ביובית. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב בסביון ומספקים מגוון שירותי ביובית בסביון ובכל אזור המרכז, מאזור נתניה ועד אשקלון.

ביובית בסביון

שירותי ביוב בסביון – מקצועיות בלתי מתפשרת

תפקידה של ביובית בסביון

ביובית היא משאית המצויידת במערכת שאיבה ודחיסה חזקה בעלת מנועים עוצמתיים. מן המערכת יוצא צינור המתחבר לבור הביוב או לצנרת. ברשותנו צינורות בקטרים שונים שניתן לחבר גם לצינורות ביתיים וגם לצינורות רחבים מאוד במערכת הביוב העירונית. הביובית שוטפת את הצנרת בלחץ חזק, דוחסת ומפרקת סתימות קשות ושואבת את הפסולת במהירות.

שאיבת ביוב – כיצד שואבים ביוב? מי שואב ביוב?

שאיבת הביוב נעשית על ידי ביובית, זו אחת הפעולות הנפוצות ביותר שנעשות על ידי ביוביות, כאשר בסביון לבדה ניתן לאמוד את מספר השאיבות שמבוצעות בכל חודש בעשרות אם לא מאות שאיבות ביוב.
במסגרת שירותי ביובית בסביון את הביוב אנו שואבים בד"כ ישירות לביובית באמצעות משאבת ביוב עוצמתית אשר מותקנת על גבי הביובית ושואבת את הביוב למיכל האגירה המותקן על גבי המשאית. על כל משאית מותקן מיכל אגירה בנפח שונה בהתאם לצורך צוות הביובית ולמגבלות הקבועות בחוק.
אם לביובית אין גישה נוחה לבור הביוב, תבוצע השאיבה באמצעות משאבות ביוב ניידות.

על מה יש להקפיד בשאיבת ביוב?

ראשית, מומלץ לוודא שצוות ביובית בסביון שוטף היטב את בור הביוב, כך נמנע מטרדי ריח ומזיקים כדוגמת יתושים וחרקים נוספים. כמו כן, חשוב להקפיד על פינוי מסודר של הביוב הנשאב למכון טיהור שפכים מורשה. על צוות הביובית מוטלת אחריות רבה לשמירה על איכות הסביבה לרווחת כולנו.

מדוע מבצעים כל כך הרבה שאיבות ביוב בסביון?

אם שאלתם את עצמכם האם בסביון נעשות המון שאיבות ביוב… לא טעיתם… למעשה הסיבה לכך די פשוטה, סביון מאופיינת בבניה צמודת קרקע כאשר בתים רבים נבנו ללא חיבור למערכת הביוב של היישוב. לכן למעשה קיימים בורות רקב/ביוב רבים אשר יש לשאוב אותם אחת לתקופה, אחרת הביוב יצוף. את שאיבת הביוב מבצעת ביובית בסביון אחת לתקופה בהתאם לצורך. עם השנים בורות אלו הולכים ומתמעטים במקביל לחיבור הבתים למערכת הביוב של היישוב.

אילו שירותי שאיבות ביוב בסביון אנחנו מספקים?

אנו מספקים מגון שירותי ביוב בסביון ובישובים רבים נוספים:

  • שאיבת ביוב: נגיע עם הביובית לכל מקום נדרש ונשאב במהירות את תכולת בור הביוב, כולל בור מרכזי או בור ספיגה בחצר הבית.
  • שאיבת בור שמן: בור שמן מכיל כמות גדולה של שומנים קשים לפירוק. בעזרת הביובית נתגבר גם על שומנים קשים ונשאב אותם.
  • שטיפת קווי ביוב: שטיפת קווי ביוב מדי תקופה משחררת סתימות קטנות שעדיין לא התפרצו ומונעת תקלות בעתיד.
  • תיקון צנרות של ביוב ללא הרס באמצעים חדשים כמו הלבשת שרוול פולימרי
  • שאיבת הצפות גם ממפלסים נמוכים כמו חניונים או מקלטים.
  • שאיבת מים
  • חיסול שורשים שחדרו לביוב
  • משאבות ביוב טבולות: אספקת והתקנת משאבות טבולות לביוב כולל אחריות מלאה ממיטב היצרנים כדוגמת: Pedrollo תוצרת איטליה, Einhell תוצרת גרמניה, Bronco, Valex ועוד.
  • פתיחת סתימות ביוב
  • חידוש ושיקום צנרת ביוב ללא הרס: תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בשיטת הפאצינג / התזה אפוקסית

 

שאיבות ביוב בסביון

ביובית בסביון – שירות 24 שעות ביממה

מדוע לבחור דווקא במרכז לביוביות ושאיבות עבור שירותי ביובית בסביון? 

ראשית נסביר מדוע מומלץ להזמין ביובית לפתיחת סתימת ביוב ולא אינסטלטור:
אם אתם מעוניינים לבנות דירה חדשה, תזמינו שיפוצניק לבניית הדירה? כנראה שהבנתם לאן אנו חותרים.
כשם שלשיפוצניק אין הכלים, הידע  והניסיון לבניית דירה אלא אך ורק לעבודות שיפוצים פשוטות כך הדבר לגבי אינסטלטור ביחס לפתיחת סתימות מורכבות וכן לגבי שירותי ביוב נוספים.
אינסטלטור ישתמש בציוד פשוט שיוכל לעיתים לתת מענה חלקי לסתימות קלות אך במקרים רבים הסתימות יהיו מורכבות מדי עבורו, ולכן תאלצו להזמין בעל מקצוע נוסף ולשאת בעלויות הכספיות ובטרחה הכרוכה בכך.
לאינסטלטור אין ציוד מתאים לביצוע שטיפת קו ביוב בלחץ גבוה לשם ניקוי הקו משאריות פסולת ושומני מטבח לדוגמה אשר מצטברים סביב דפנות צנרת הביוב וגורמים לסתימות ביוב רבות. כמו כן, לאינסטלטור אין את הכלים לביצוע שאיבת ביוב לשם ניקוי מערכת הביוב מפסולת שהצטברה בה כדוגמת מגבונים, מוצרי היגיינה ועוד. יתרה מזו, לעיתים ישנו צורך בשירותים מורכבים כדוגמת תיקון צנרת ביוב בשיטות אל הרס, רובוטים לצנרת הביוב ועוד…
עבור מקרים אלו האינסטלטור בד"כ ישתמש בקבלן ביוב המוגדר "משנה" וכך אתם תישאו בעלויות התיווך, אם כך מדוע לא לחסוך את כאבי הראש ולהזמין ישירות ביובית?

אחרי שהבנתם את היתרונות של הביובית בפתיחת סתימות ביוב, מדוע לבחור בנו? 

אמינות – אנו רואים באמינות חשיבות עליונה. עליה מבוססים יחסינו מול הלקוחות אשר בלעדיהם אין לעסק קיום.
אצלנו אין הפתעות במחיר, לא צצות תוספות מחיר דמיוניות תוך כדי עבודה ותמיד נציע לכם הפתרון היעיל ביותר גם אם קיימים פתרונות אחרים יקרים יותר.

חדשנות טכנולוגית – ברשותנו הציוד המתקדם ביותר: מצלמות ביוב חדישות, ביוביות מתקדמות, משאבות ביוב ניידות לכל היקף וצורך, רובוטים לצנרת הביוב, משאבות ביוב טבולות ועוד. בזכות הציוד החדיש נוכל להציע לכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם ולבצעו ביסודיות ובמקצועיות רבה. כמו כן, לציוד ישנה השפעה מהותית על היכולת שלנו לתמחר כל עבודת ביוב במחירים הטובים ביותר. מאחר ואנו עובדים ביעילות רבה הספק העבודה שלנו גבוה ומאפשר לנו להציע את המחירים הטובים ביותר ללא מתחרים.

כל שירותי הביובית בכתובת אחת – אין צורך להתעסק בטלפונים למספר בעלי מקצוע, לתאם מי יגיע ראשון, מי יגיע שני ומי יגיע שלישי, לא תשמעו מכל בעל מקצוע כמה הקודם לא היה בסדר, לא תתקלו בבעלי מקצוע שמתנערים מאחריות ומגלגלים אתכם מאחד לשני. אנו מציעים את כל שרותי הביוב תחת כתובת אחת, הסוף לכאבי ראש מיותרים תשאירו לנו את העבודה הקשה.

זמינות מיידית – ברשותנו ביובית בסביון לכל צורך, בכל שעה ובכל יום וכל זאת בזמינות מידיית. בתחום הביוב אין להשתהות בטיפול בבעיות, הנזקים עקב איחור במענה עשויים להגיע לאלפי שקלים. כמו כן עשויים להיגרם נזקים סביבתיים ובריאותיים. עמדו על שלכם ודרשו שירות מידיי! אל תסכימו למחירים מנופחים מצד בעלי מקצוע אשר מגיעים מרחוק ומנסים לגלגל עליכם הוצאות דלק וזמן נסיעות.

המשאב האנושי – את עובדי החברה אנו בוחרים בפינצטה. אנו מעסיקים אך ורק עובדים מיומנים בעלי רקע וניסיון עשיר בתחום הביוב, כך שתקבלו שירות יסודי, מקצועי ויעיל ללא פשרות.

המחירים הטובים ביותר – אנו ידועים במחירים הטובים בענף, כל זאת בלי להתפשר על העבודה המקצועית והשירות המסור. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

סובלים מהצפות חוזרות ונשנות? טפלו בעניין אחת ולתמיד. אם אתם צריכים ביובית בסביון אל תתפשרו על איכות ומקצועיות. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ עומדים לרשותכם בכל תקלה.

שירותי ביובית בקרבת סביון: שאיבת ביוב בבקעת אונו | ביובית בגני תקווה | שירותי ביובית בקרית אונו