ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

מחפשים שרות ביובית ברעננה? הגעתם למקום הנכון! במרכז לביוביות ושאיבות תקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. את תקלות הביוב תשאירו לנו, את השקט אנו נשאיר לכם.

אחת התקלות המטרידות והמרתיעות ביותר היא סתימת ביוב. הריח הנורא, המזיקים הנלווים, החשש מזיהום… במידה וסתימת הביוב קלה ביותר יתכן ותוכלו להתגבר על המטרד ולפתוח את סתימת הביוב. עם זאת, במידה וסתימת הביוב מורכבת, יש צורך בבעל מקצוע מנוסה ומקצועי שיבצע עבודה יסודית, ישחרר את הסתימה, וישיב את המצב לקדמותו בהקדם.

חברת המרכז לביוביות ושאיבות ביוב מציעה שירות של ביובית ברעננה והסביבה בזמינות מידיית ובמחירים הטובים בענף. צוותי הביובית מצוידים בציוד החדיש ביותר ועוברים השתלמויות מקצועיות ככל הנדרש לשמירה על רמה מקצועית גבוהה. בזכות הצוות האמין והמקצועי שלנו תוכלו לישון טוב יותר בלילה ללא דאגות.

איך לבחור ביובית ברעננה?

החשיבות בבחירת צוות ביובית מקצועי 
רובנו נכנסים לפאניקה כשאנו נחשפים לריח והמראות הנלווים לסתימת ביוב. התגובה המיידית היא הזמנת הביובית הראשונה שבהישג יד ללא כל בירור מידע מקדים, אך האם שאלנו את עצמנו מהו השירות אותו נקבל מהביובית? האם הציוד בו היא משתמשת חדיש ומקצועי? מהו המחיר אותו נשלם על שירותי הביובית? 
אז נכון, מדובר הנושא לא נעים בלשון עדינה ומעט מרתיע, אך חשוב מאוד לבצע בירור מקדים טרם הזמנת ביובית ברעננה. אל תתביישו לבקש חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים, חיפוש פשוט בגוגל עשוי לחסוך לכם עוגמת נפש רבה מבחירת בעל מקצוע לא מיומן. עם זאת, הקפידו לא למשוך זמן ולפתור את התקלה במהירות האפשרית. טיפול מאוחר עשוי לגרור נזקים לרכוש, וטומן בחובו השלכות בריאותיות וסביבתיות.

החשיבות בבחירת חברת ביובית מהאזור שלכם 
כמו כל שירות אחר אותו תזמינו, אחד הפרמטרים העיקריים למחיר אותו יציע בעל המקצוע הוא המרחק בינכם. זאת ועוד, השפעת המרחק ביניכם עשויה להיות קריטית למהירות התגובה והמענה אשר תקבלו מבעל המקצוע, ככל שהמרחק רב יותר אתם עשויים להיתקל בעוד ועוד עיכובים ותירוצים מדוע הוא מתעכב… לכן, אם אתם צריכים שירותי ביובית ברעננה חשוב להזמין ביובית מהאזור.

חברת ביובית המרכז לביובית ושאיבות ביו ע.א בע"מ מעמידה לרשותכם מגוון שירותי ביוביות ברעננה ומצויידת בביוביות לכל צורך – ביובית לחניונים נמוכים ומקומות צרים, ביובית לשאיבת ביוב ברעננה, ביובית לשאיבת מקלטים וכן הלאה.

מדוע לבחור ביובית המציעה שירותים נוספים?
אחד הכללים החשובים ביותר בבחירת ביובית, היא לבחור ביובית המציעה מגוון שירותים נוספים. בשונה מטכנאי מחשבים לדוגמה שהזמנתם למטרה אחת בלבד לתקן את המחשב ובשונה מטכנאי מקררים שהזמנתם כדי לתקן את המקרר בלבד, בהזמנת ביובית אתם עלולים להיתקל בצרכים נוספים אשר יתעורר בשטח במהלך פתרון התקלה. ביובית ללא כלים וניסיון רחב בתחומי הביוב, אינסטלציה וניקוז עשויה לספק לכם פתרון חלקי וזמני ותסב לכם עוגמת נפש מיותרת.

תחשבו שהזמנתם שירותי ביובית ברעננה עבור פתיחת סתימת ביוב בחצר שלכם ומתברר שקיימות בריכות ביוב נוספות שאינן גלויות, לדוגמה קבורות תחת דקים, דשא סינטטי בטון ועוד. אם לצוות הביובית אין את כלי העבודה לאתר ולחשוף את בריכות הביוב תאבדו זמן יקר לפתיחת הסתימה ותאלצו להזמין בעלי מקצוע נוספים לביצוע העבודה.

או לדוגמה אם מתברר במהלך פתיחת סתימת הביוב ששורשי צמחיה חדרו לצנרת הביוב וגרמו לסתימה, פתיחת הסתימה היא טיפול זמני בלבד. במקרה כזה יש צורך בחיתוך השורשים, לעיתים קרובות מומלץ לבצע טיפול מונע התפתחות שורשים ואף לבצע תיקון ואיטום לצנרת ממקום חדירת השורשים לשם מניעת חזרה של המטרד. במידה ולביובית אין את המכשור והיכולת לחתוך את השורשים, לבצע טיפול מונע התפתחות שורשים ואך לבצע תיקון צנרת בשיטות אל-הרס, תאלצו להזמין בעלי מקצוע נוספים ולשאת בכל הטרחה והעלויות המשתמעות מכך.

שאיבת ביוב ברעננה
שאיבת ביוב מתבצעת על ידי ביובית. על גבי הביובית מותקנת משאבה עוצמתית אשר משמשת את צוות הביובית לביצוע מגוון שאיבות ביעילות ובקלות. הביוב נאגר במיכל המותקן על גבי המשאית ומובל לאתר טיהור שפכים מורשה על פי חוק, בהתאם להוראות ולתקנות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

ברשותנו מגוון ביוביות לביצוע שאיבות לכל מטרה, בכל שעה ובכל מצב:

 • שאיבת ביוב ברעננה
 • שאיבת בור ספיגה ברעננה
 • שאיבת בור רקב ברעננה
 • שאיבת מים ברעננה
 • שאיבת מקלטים ברעננה
 • שאיבת חניונים ברעננה

סתימות קשות או הצפות ביוב הן תקלות לא נעימות המהוות מפגע תברואתי וסביבתי חמור אם אינן מטופלות היטב ובמהירות. סתימות קשות, הצפות ושאיבות ביוב ניתן לבצע רק בעזרת כלים רבי עוצמה כמו ביובית. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב ברעננה ומציעים שירותי ביובית ברעננה ובכל אזור המרכז, מאזור השרון דרך גוש דן ועד צפון הנגב.

ביובית ברעננה

ביובית ברעננה – שירות 24 שעות ביממה

מגוון שירותי שאיבות ביוב ברעננה

בתור חברה העוסקת שנים בתחום אנו מציעים מגוון שירותי ביובית ברעננה ובכלל:

 • שאיבת ביוב: אנו מבצעים שאיבות עבור לקוחות פרטיים, מפעלים ורשויות מקומיות
 • שאיבת בור שמן: אנו עובדים עם לקוחות קבועים הנדרשים להתקין בור להפרדת שומנים כמו מסעדות, מפעלי מזון, מוסכים ועוד.
 • שטיפת קווי ביוב: פעולה חשובה לתחזוקה של מערכת הביוב ומניעת תקלות וסתימות.
 • שאיבת הצפות, כולל ממקומות עם נגישות נמוכה כמו חניונים תת קרקעיים, מרתפים ועוד.
 • שאיבת מים, למשל מבריכות שחיה
 • תיקון צנרות הביוב ללא הרס
 • טיפול בשורשים שחדרו לביוב, התעבו ויצרו סתימה שיש לטפל בה מהשורש…
 • התקנת משאבות ביוב טבולות: שירות הספקת והתקנת משאבות טבולות באחריות מלאה ובמחירים הזולים בארץ.
 • רובוטים חדישים לעבודות צנרת ביוב: שירות חדשני שיחסוך לכם כאבי ראש ועלויות מיותרות. תיקוני צנרת כדוגמת יישור מעיכות וסילוק חפצים ללא חפירה, באמצעות רובוטים חדישים.
 • תיקון צנרת בטכנולוגיות אל הרס: תיקון צנרת בשיטת ההטלאה / פאצ' ובשיטת התזת אפוקסית. בשיטה זו אנו מייתרים את הצורך בחפירה וחשיפת הצנרת, התיקון מתבצע באמצעות החדרת שרוול מיוחד לצנרת אשר נצמד לפנים הצנרת ולמעשה מחדש אותה, כיום זו אחת השיטות המומלצות ביותר לתיקון שברים וסדקים בצנרת הביוב.

מחירון עבודות ביובית ברעננה

שואלים את עצמכם כמה עולים שירותי ביובית ברעננה? ננסה לתת לכם סדרי גודל.
לתשומת ליבכם – כל המחירים הנקובים מטה הינם מחירים התחלתיים, ועשויים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה.

שירותי ביובית מחיר התחלתי בש"ח
פתיחת סתימת ביוב 500 ₪
חיתוך שורשים בביוב 800 ₪
צילום צנרת ביוב 600 ₪
ביובית נמוכה לחניונים 800 ₪
שאיבת ביוב 500 ₪
שאיבת הצפה 600 ₪
שאיבת מים 600 ₪
שאיבת מפריד שומנים 600 ₪
תיקון צנרת ללא הרס 1800 ₪
התקנת משאבה טבולה 1290 ₪
מעוניינים במידע מפורט יותר בנושא מחיר שירותי ביובית? הכנסו למחירון ביובית מפורט.
שאיבות ביוב ברעננה

שאיבת ביוב ברעננה – ותק ונסיון מעל 10 שנים

ביובית היא כאמור כלי עוצמתי מאוד וחשוב לדעת היטב איך לתפעל אותו. לכן, אל תתפשרו על שירות במחירים נמוכים. ודאו שמדובר על חברה מקצועית המתמחה בתחום, חברה המצוידת בסוגים שונים של ביוביות וצינורות בגדלים שונים שיתחברו היטב לצנרת הביוב. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ עוסקים שנים בתחום ומוכרים בכל אזור המרכז.

הביוב עלה על גדותיו? אם אתם מחפשים ביובית ברעננה אנחנו כאן לשירותכם! אנו מציעים שירות מיידי, מצוותים מקצועיים ומנוסים וכל זאת במחירים הטובים ביותר בענף. 

שירותי ביובית בקרבת כפר סבא: שאיבת ביוב בתל אביב | ביובית בכפר סבא | שירותי ביובית בנס ציונה