ביובית שאיבות ביוב ע.א
ביובית שאיבות ביוב ע.ש. בעמ טלפון

שירותי ביובית בשוהם במחירים הזולים בארץ. כל שירותי הביוב בשוהם תחת כתובת אחת: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות, שאיבת ביוב ועוד.

היתרונות של ביובית בשוהם

אין ספק שסתימת ביוב היא אחת התקלות המטרידות ביותר בבית. סתימת הביוב מביאה עימה ריח נורא, מזיקים, חיידקים ואף עשויה לגרום לנזקים ברכוש. אם מדובר בסתימה חד פעמית או סתימה שמתרחשת אחת לתקופה ארוכה המטרד עוד ניתן לסבול את המטרד, אך אם הסתימה חוזרת לעיתים קרובות… יש מספר רב של גורמים לסתימות ביוב, החל משימוש לא אחראי במערכת הביוב על ידכם, דרך שימוש לא אחראי על ידי השכנים בבניין ובשכונה ועד להשפעה של גורמי טבע ובלאי טבעי על מצב צנרת הביוב.
מטבע הדברים לא תוכלו למנוע לחלוטין את סתימות הביוב, אך שימוש אחראי ונכון במערכת הביוב עשוי להפחית משמעותית את תדירות וחומרת סתימות הביוב.

לפני שנעבור לשאלה כיצד פותחים סתימת ביוב באמצעות ביובית בשוהם, נרחיב מעט על הגורמים לסתימות הביוב, הבנת הגורמים לבעיה תפחית את כמות סתימות הביוב.

גורמים נפוצים לסתימות ביוב:

 • שומנים ופסולת מטבח – שומנים ושאריות אוכל אשר מושלכים לכיור המטבח מצטברים סביב דפנות צנרת הביוב ומצרים אותה. השומנים נוטים להדבק וליצור אט אט גושים גדולים יותר. הצרת דפנות הצנרת והגושים הנוצרים בה גורמים לפגיעה מהותית בתקינות צנרת הביוב ויוצרים סתימות ביוב רבות. זו בדיוק הסיבה שעל פי חוק מקומות רבים אשר מזרימים כמויות גדולות של שומנים כדוגמת בתי מלון, מסעדות, תחנות דלק, אולמות אירועים ועוד מחויבים בהתקנת מפריד שומנים, אשר מטרתו למנוע הזרמת שומנים למערכת העירונית.
  אנו ממליצים – להפחית את כמות השומנים המוזרמים למערכת הביוב בעיקר על ידי ניקוי סירים באמצעות ניירות סופגים ושפיכת השומנים לפח האשפה.
 • שורשי צמחיה ועצים – שורשי הצמחייה מתפשטים במהירות עקב התנאים האופטימליים עבורם במערכת הביוב: מזון אורגני, טמפרטורה נוח, לחות אופטימלית. מדובר במטרד קשה מאוד, הן מבחינת הקושי במניעתו והן מבחינת הקושי לטפל בו. השורשים גורמים לשברים וסדקים במערכת הביוב, סתימות ביוב ואף קריסות של קווי הביוב.
 • השפעת שינויים בטמפרטורה – שינויים בטמפרטורה גורמים לשינויים בנפח החומר תופעה זו מכונה התפשטות תרמית. בדיוק כמו שהכספת הנוזלית במדחום הכספית מתפשטת ככל שחם יותר וכך אנו מודדים בעזרתו חום גוף, ובדיוק עקב הסיבה שבהדבקת אבני חיפוי על קיר מקפידים להשאיר מס' מילימטרים מרווח על מנת שהלחץ משינויי טמפרטורה לא יגרום לחיכוך האבנים זו בזו וסדיקתן ברגע שהן מתרחבות כתוצאה מטמפרטורות גבוהות. כך גם שינויי טמפרטורה משפיעים על נפח הצנרת וגורמים לסתימות ביוב ואף לפיצוצי צנרת רבים.
 • השלכת מגבונים, מוצרים הגיינה ופסולת – מערכת הביוב בנויה להתמודד עם פסולת נוזלית וחצי נוזלית כדוגמת שפכים. שימוש מוגבר במגבונים שאינם מתכלים, מוצרים הגיינה ועוד והשלכתם למערכת הביוב דרך האסלה גורמות לאין ספור סתימות ביוב.
  כמו כן, שערות החודרות למערכות הביוב דרך פתחי הניקוז של האמבטיה גורמות אף הן למספר רב של סתימות ביוב.
  אנו ממליצים – להשליך את המגבונים ומוצרי ההגיינה שאינם מתכלים לפח האשפה.
 • בלאי טבעי – כמו כל חומר אחר, גם לצנרת ומערכת הביוב קיימות השפעות גיל, עם השנים תפקוד הצנרת נפגע ומשליך על עלייה בתדירות סתימות הביוב ובצורך של חידוש צנרת ביוב
 • התקנת צנרת לא תקינה – במקרים רבים קבלני אינסטלציה לא מקצועיים או חסכוניים מדי מתקינים צנרת בצורה לא מקצועית.
  צינורות צרים מדי, זוויות חדות מדי, חומרים באיכות ירודה ועוד יגרמו לשיעור גבוה של סתימות ביוב.
  אנו ממליצים – להקפיד לבצע בדק בית טרם רכישת הדירה, כמו כן בבניינים חדשים יש לבדוק האם האחריות לסתימה של הקבלן או שלכם.
 • הצטברות בוצה – הצטברות בוצה במערכת הביוב עשויה לגרום לסתימות ביוב רבות. הסיבה העיקרית להצטברות הבוצה היא סחף קרקע, בעיקר בעונות החורף. הבוצה הרבה במערכת עשויה לגרום לסתימות ביוב לא מעטות.
  אנו ממליצים – כמובן שאת הבוצה לא ניתן למנוע לחלוטין, אך ניתן לבצע אחזקה מונעת באמצעות שטיפת קווי ביוב ושאיבת הבוצה אחת לתקופה.
ביובית בשוהם

שירותי ביובית בשוהם – בזמינות מיידית

כעת, לאחר שלמדנו ממה נגרמות סתימות ביוב, בואו ונלמד כיצד ניתן לפתוח סתימות ביוב ואילו שירותי ביובית בשוהם תוכלו לקבל

סתימות קלות ניתן לפתוח בעצמכם על ידי שימוש בחומרים כדוגמת חומצות. עם זאת, לא מומלץ לשחרר סתימות ביוב בעצמכם עקב החשש להחמרת הנזק. במקרים מורכבים יותר יש להזמין ביובית בשוהם.

כיצד הביובית משחררת סתימות?

ראשית, חשוב להסביר שמטרותיה העיקריות של הביובית הן פתיחת סתימות ושאיבת ביוב. לכן הביובית מצוידת במיטב הציוד לשם ביצוע פתיחת סתימות ביוב על כל סוגיהן. לעיתים הביובית תפתח את סתימת הביוב על ידי שאיבת הביוב מבור הביוב, עקב השאיבה מערכת הביוב תתנקה מפסולת וסתימת הביוב תשתחרר. בסתימות ביוב קשות יותר, צוות הביובית יכניס צינור לחץ לצנרת הביוב, ועל ידי הפעלת לחץ מים עצום סתימת הביוב תשתחרר. עם זאת, ישנן שיטות נוספות לפתיחת סתימות ביוב בהתאם לצורך בשטח, לדוגמה אם צוות הביובית נתקל בשורשים בביוב, עליו לחתוך את השורשים בביוב לעיתים על ידי רובוטים מתקדמים ולעיתים על ידי דיזה מקצועית לחיתוך שורשים בביוב.

ללא ספק תקלות בביוב הן פתאומיות ומלחיצות. לעיתים אינסטלטור עם הכלים שברשותו יצליח לפתור את הבעיה אך לרוב, בכדי לתת פתרון משמעותי וארוך טווח, מומלץ להזמין שירותי ביובית. כאמור, הביובית יכולה להתגבר גם על סתימות או הצפות קשות במהירות. אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ מבצעים שאיבות ביוב בשוהם ומעניקים שירותי ביובית בשוהם ובכל אזור המרכז, מהשרון ועד השפלה וצפון הנגב.

מה היתרונות של שאיבות ביוב בשוהם?

כאשר תזמינו ביובית בשוהם תראו משאית שבה מערכת דחיסה ושאיבה חזקה מאוד וצינור היוצא מהמשאית ומחבר את המערכת עם צנרת הביוב או בור הביוב. מערכת הדחיסה והשאיבה בעלת המנועים העוצמתיים תפרק כל סתימה, כולל פסולת קשה וגם תשאב את הפסולת פנימה במהירות.

אילו שירותי ביובית אנו מספקים?

אנו מספקים מספר שירותי ביוב בשוהם ובכלל:

 • שאיבות ביוב מכל בור ביוב או צנרת, בין אם צנרת ביתית, עירונית או של מפעל גדול.
 • שאיבת בור שמן: בור שמן או בור מפריד שומנים יש לשאוב מדי תקופה כדי שלא יסתם. אנו עובדים עם מגוון לקוחות ומגיעים על בסיס קבוע.
 • שטיפת קווי ביוב: כמו שאיבת בור שמן, גם שטיפת קווי ביוב היא פעולת תחזוקה שכדאי לעשות באופן קבוע ולמנוע סתימות ותקלות.
 • חדירת שורשים לביוב: שורשים החודרים לביוב מתארכים ומתעבים ויוצרים סתימה שניתן לפרק רק עם כוח רב כמו של ביובית.
 • שאיבת מים בעזרת משאבה טבולה המותאמת למים
 • שאיבת הצפות
 • חידוש ושיקום צנרת בטכנולוגיות אל הרס
 • משאבות טבולות: משאבות ביוב ומשאבות טבולות מתוצרת הפירמות המובילות בעולם. אחריוצת מלאה והתחייבות למחיר הזול ביותר.
 • פתיחת סתימות ביוב
 • צילום קו ביוב: ע"י מצלמות סיב אופטי חדישות ורובוטים מתקדמות לצילום קוי ביוב.
 • רובוטים חדישים לעבודות צנרת
שאיבות ביוב בשוהם

שאיבות ביוב בשוהם – שירות מקצועי

אתם בטח שואלים את עצמכם אז למה לבחור דווקא בנו לשירותי ביובית בשוהם?
אז נכון, אולי אנחנו לא ממש אובייקטיבים אבל אנחנו עדיין מאמינים בלב שלם שאנו חברת הביוביות המשתלמת בארץ, אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר וכל זאת תוך שירות מקצועי, יסודי ואמין.

צנרת הביוב שלכם זקוקה לתיקון או החלפה? המקלט מוצף ואתם זקוקים לשאיבה מהירה? אם אתם מחפשים ביובית בשוהם אז כבר מצאתם! אנחנו במרכז לביובית ושאיבות ע.א. בע"מ נספק שירות מקצועי ללא פשרות

שירותי ביובית בקרבת שוהם: שאיבות ביוב ביהוד | ביובית בקרית אונו | שירותי ביובית באור יהודה